Inferno

Nastal úpadek dne. Teprve teď začíná ta pravá štvanice. Svatá trojice provokatérů padne z očistce do nelítostného inferna, při kterém přijdou takřka o vše. Kam až je jejich strastiplná pouť zavede a co všechno budou muset zakusit skrz slzy a bolest? Navažská legenda o Havranovi prorokuje Elaine oběť nejvyšší. Není však jediná, kdo je odsouzený k zatracení. Ať už se snažíš sebevíc, tak či tak o něj přijdeš… Co když osud nelze zvrátit, protože to tak celé někdo důkladně naplánoval a protože to byla jediná možnost, jak zachránit světy? Třetí pokračování strhující andělské ságy Sedmé nebe s pasážemi i z pohledu ostatních hrdinů vás naprosto pohltí. Budete si muset amputovat rozštěpené srdce a odvrhnout ho. Veškerá světla kolem vás budou pohasínat, ale vy musíte pokračovat dál s vědomím, že vám v cíli odezní poslední requiem, které s lačnou dravostí prahne i po vašich nejdražších. Tak jako předchozí díly, rovněž Inferno je hodno svého jména....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420593/inferno7f3Lyn-A7H-.jpg 4.793

Kniha Inferno

Dagmar108

Krásné čtení

cukrovka

Skvělé čtení nabité dějem. Příběh je napínavý a plný emocí. Vše do sebe skvěle zapadá a postupně se dozvídáme více z minulosti hlavních hrdinů.

Mady584

Tato kniha byla naprosto skvělá stejne jako předešlé 2 díly.

DreamerX9
12.09.2020

Zdlouhavé. Treti díl mne bavil až od druhé půlky. Napínavé, kouzelné a otevřelo to dveře do nadpřirozeného světa andělů děj jako takový byl stereotypní ale nesl nová moudra do života a několik hezkých myšlenek

Monek13
31.08.2020

Úžasná knížka, úžasný příběh. Zatim žádná z knih této autorky nezklamala

Gabi212
24.07.2020

Wow, tak tohle byla jízda! Nechápu ten komentář pode mnou. Třetí díl měl v sobě tolik děje, že ty předchozí dva snad strčil do kapsy. Příběh nabyl úplně nový rozměr a bylo to... fantastický! Nebyla stránka, kde by se něco nedělo, až to vyráželo dech, kam se vše ubíralo. Parádní akce, strhující zápletky a ta rozuzlení! Bylo to hodně intenzivní čtení, na jehož konci jsem probrečela balíček kapesníků.

zinon
06.07.2020

Knížka je čtivá, ale oproti předchozím dílům už mě tolik nebavila. Příběh už není tolik zajímavý. Vyzdvihla bych ale tu část kolem jeskyně, ta byla parádní.

Jeninas
24.05.2020

"Zima je sice totální šikana od přírody, ale snažím se nebrat si to osobně."
Předchozí díl jsem zbožňovala. Tento je zpočátku úplně jiný - vzpomínkový, nabitý informacemi, bohužel zbytečně zdlouhavý. Nesedla mi dokumentární forma, kdy se něco stane, následně se o tom dozví Kassiel a volá to Skylar - a my o jedné věci čteme třeba třikrát za sebou. Slepé následování jakéhokoliv proroctví navíc nepatří mezi mé oblíbené zápletky. Co se týče obvyklých prohřešků proti češtině, nejvíc mě dráždilo špatně používané slovo "rozhřešení" namísto slova "odpověď". Ještě si neodpustím citaci ze str. 65: "Stála jsem tam jako ochrnutá." A teď to dobré: Bavilo mě Adamovo rozmazlené, zpruzelé, pohotové chování - to je pořád dobrý tahák a v tomhle díle si ho užijete na maximum. Měla jsem slabost pro zoufalého i nekompromisního Kassiela a doufám, že ještě dostane více prostoru. Poslední třetina měla šťávu-moc se těším, jak to celé skončí!