Inferno

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nastal úpadek dne. Teprve teď začíná ta pravá štvanice. Svatá trojice provokatérů padne z očistce do nelítostného inferna, při kterém přijdou takřka o vše. Kam až je jejich strastiplná pouť zavede a co všechno budou muset zakusit skrz slzy a bolest? Navažská legenda o Havranovi prorokuje Elaine oběť nejvyšší. Není však jediná, kdo je odsouzený k zatracení. Ať už se snažíš sebevíc, tak či tak o něj přijdeš… Co když osud nelze zvrátit, protože to tak celé někdo důkladně naplánoval a protože to byla jediná možnost, jak zachránit světy? Třetí pokračování strhující andělské ságy Sedmé nebe s pasážemi i z pohledu ostatních hrdinů vás naprosto pohltí. Budete si muset amputovat rozštěpené srdce a odvrhnout ho. Veškerá světla kolem vás budou pohasínat, ale vy musíte pokračovat dál s vědomím, že vám v cíli odezní poslední requiem, které s lačnou dravostí prahne i po vašich nejdražších. Tak jako předchozí díly, rovněž Inferno je hodno svého jména....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420593/inferno7f3Lyn-A7H-.jpg 4.7112
Nahrávám...

Komentáře (49)

Kniha Inferno

Bryel
11.08.2022

"Vyvolený byl jako sněhová bouře, Nanebevzatá jako probouzející se letní déšť, který se kdykoliv může změnit v povodeň, a nově příchozí jako uchvacující požár."

Asi nic nepopisuje Inferno přesněji. Svatá trojice v akci.. Spletitá příprava na grand finále, v které si ústřední trojice sahá na své hluboké dno a neskutečnou hrou osudu (a plánu jedné bloncky) čelí jedné překážce za druhou.
Že jsem opět hltala detaily vztahu Kassiela a Ellie, nemůže být pochyb. Nicméně v tomto dílu exceluje Adam, nejen pro svůj humor a sarkastické poznámky, ale především pro svůj charakter a neskutečný příběh..
Prostřední část knihy mi přišla trošičku utahaná, ale konec to opět vyšvihl do nebeských sfér :)

evineckY
24.04.2022

Parádní třetí díl . Jsem ráda za Adama.
Prolog nám slibuje ve čtvrtém pořádnou akci :-)


Dagmar108
22.08.2021

Krásné čtení

cukrovka
16.03.2021

Skvělé čtení nabité dějem. Příběh je napínavý a plný emocí. Vše do sebe skvěle zapadá a postupně se dozvídáme více z minulosti hlavních hrdinů.

Mady584
03.01.2021

Tato kniha byla naprosto skvělá stejne jako předešlé 2 díly.

DreamerX9
12.09.2020

Zdlouhavé. Treti díl mne bavil až od druhé půlky. Napínavé, kouzelné a otevřelo to dveře do nadpřirozeného světa andělů děj jako takový byl stereotypní ale nesl nová moudra do života a několik hezkých myšlenek

Monek13
31.08.2020

Úžasná knížka, úžasný příběh. Zatim žádná z knih této autorky nezklamala

Gabi212
24.07.2020

Wow, tak tohle byla jízda! Nechápu ten komentář pode mnou. Třetí díl měl v sobě tolik děje, že ty předchozí dva snad strčil do kapsy. Příběh nabyl úplně nový rozměr a bylo to... fantastický! Nebyla stránka, kde by se něco nedělo, až to vyráželo dech, kam se vše ubíralo. Parádní akce, strhující zápletky a ta rozuzlení! Bylo to hodně intenzivní čtení, na jehož konci jsem probrečela balíček kapesníků.

1