Inferno

Nastal úpadek dne. Teprve teď začíná ta pravá štvanice. Svatá trojice provokatérů padne z očistce do nelítostného inferna, při kterém přijdou takřka o vše. Kam až je jejich strastiplná pouť zavede a co všechno budou muset zakusit skrz slzy a bolest? Navažská legenda o Havranovi prorokuje Elaine oběť nejvyšší. Není však jediná, kdo je odsouzený k zatracení. Ať už se snažíš sebevíc, tak či tak o něj přijdeš… Co když osud nelze zvrátit, protože to tak celé někdo důkladně naplánoval a protože to byla jediná možnost, jak zachránit světy? Třetí pokračování strhující andělské ságy Sedmé nebe s pasážemi i z pohledu ostatních hrdinů vás naprosto pohltí. Budete si muset amputovat rozštěpené srdce a odvrhnout ho. Veškerá světla kolem vás budou pohasínat, ale vy musíte pokračovat dál s vědomím, že vám v cíli odezní poslední requiem, které s lačnou dravostí prahne i po vašich nejdražších. Tak jako předchozí díly, rovněž Inferno je hodno svého jména....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/420593/inferno7f3Lyn-A7H-.jpg 4.851

Sedmé nebe 3.

Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Powerprint

Kniha Inferno

katerina2660

...nemám čas psát komentář, protože MUSÍM jít hned na další díl. Prostě je to fantastické čtení!

Maruš.D

Narozdíl od předchozích dílů, kdy jste se pomau dostávali do děje, u této knihy tam hupnete hned. Bušilo mi za všechny srdce nervozitou a strachem snad hned od začátku. Celá kniha Vás napíná a nenechá chladnými. Zároveň je tam tolik děje, že už si říkáte “DOST, přeci toho už víc být nemůže” a ono je. Moje velké plus patří pomalému odhalování všech tajemství a minulosti. Líbí se mi, že ne vše je hned, ale postupně se vzpomínky vrací úderem “záblesků”. I přesto, že tu Ellie s Kassielem nejsou moc u sebe, bych si troufla říct, že za mne zatím asi nejlepší díl, ikdyž miluju naprosto všechny ❤️
Líbí se mi ta akce, cestování a pohledy různých postav. Čeká mě poslední díl, který bude hořkosladký. Konečně se dozvím vše, co ještě nevím, ale je to zároveň POSLEDNÍ díl. Proto ta hořkost. Nicméně se ke knihám budu stoprocentně vracet.
PS: mám kliku, že žiju v San Francisku a mohu navštívit všechna ta nádherná místa, o kterých nám Adrianka vypráví. :-))))

paper.firefly
27.12.2019

Nádech... výdech... zástava srdce... a poté pomalý restart jen díky myšlence na Ellie, Adama a Kassiela. Tak nějak bych v rychlosti popsala průběh mého čtení této úžasné knihy stvořené pod rukama samotného anděla.
Třetí díl ságy Sedmého nebe - Inferno mě srazil na kolena, zničil ty střípky duše, co mi ještě zbyly... Ale zároveň do mě Inferno společně s úžasnými hlavními postavami vdechlo znovu to nové a nehasnoucí andělské světlo společně s láskou.
Byla pro mě čest procházet si Sedmým nebem, Očistcem a teď i Infernem společně se statečnou Ellie, bohémským rebelem Adamem, nejvěrnějším archandělem Kassielem a samozřejmě tou skvělou a nadanou Adri, bez které by tento láskyplný andělský příběh nebyl.
A bez váhání se s nimi pustím i do samotného Soudného dne! :)

Dajenka
24.12.2019

Kniha je propracovaná do těch nejmenších detailů, které jsou vystavěny již od prvního dílu. Vyprávění i od ostatních postav je velmi osvěžující a ještě více jsem se zamilovala do Adama a Skylar. Chce se mi brečet, že už zbývá jen poslední díl..

Petra38
10.12.2019

Hned na uvod musim rict,ze me prekvapily kapitoly s děním u ostatnich postav ale je to logicke a hlavne to do sebe tak pekne zapada uplne jako puzzle. Dej se neskutecne promysleny, vetsinou knihy "zhltnu" tak za dva dny ,jelikoz serie je moje sdrcovka, tak jsem si cteni vychutnavala a dopravala jsem si zazitku pri vtahnuti do deje. :-) Vim,ze autorka nechava pomyslne drobecky pribehu roztousene po cele serii takze ctenar musi byt pozorny. Za rafinovanost pribehu, ktery skvele graduje ma p.Michalkova muj velky obdiv :-) Netajim se tim,ze jsem skepticka k ceskym autorum ale toto je pribeh svetoveho formatu :-)

Veeria
08.12.2019

3.díl je ve všech směrech ,,vymazlenější"...příběh roste a je dospělejší. Je nyní vyprávěn více postavami, cestují po celém světě. Celkově je tato kniha silnější v emocích, těží z předchozích dílů, ale zároveň je tvoří smysluplnějšími. Zpětně totiž čtenář dostává ,,aha" momenty a vše dává větší a větší smysl. Odkrývají se další karty, dozvídáme se nové zajímavosti a souvislosti.
Neskonalý obdiv autorce, paní Adriance, která této sérii věnovala a věnuje TOLIK!! Vše má svůj důvod, dějová pavučina příčin a důsledků vytváří důmyslný, promyšlený a do sebemenšího detailu vyšperkovaný příběh.
Je požehnání číst tyto knihy, které jsou nádherné po všech stránkách, nabité emocemi, láskou, sílou bojovat a nadějí v dobrý konec. Jsou kouzelné a magické.
Inferno je ještě rychlejší a dechberoucí spanilá jízda, která vás odveze od reality a každodenních starostí.
Je to láska od první stránky, která se s každým dílem prohlubuje a násobí.
Ellie, Kassiel a Adam čekají, aby předali svoji motivaci a oporu na životní cestě každého z nás. Stejně jako my, i oni naplňují svůj osud, bojují sami se sebou i s překážkami, které jim život staví na cestu. Následujme je a inspirujme se, s jakou vervou a úsilím bojují za lepší svět.
Adam Cohen..... miluju ho, neskutečně! Když si uvědomíte, co vše si vytrpěl, čím vším si prošel, kolik toho prožil... jeho sarkastická povaha s vtipnými a trefnými poznámkami, ale i skrytá něha a laskavá stránka..... jejich vztah s Ellie mě v tomto díle obzvlášť dojímal a bral mi dech. Jak si byli a jsou oporou, jak se navzájem podporovali a motivovali, stáli si bok po boku, dodávali si sílu a ochraňovali se navzájem..... Konec mě zasáhl, ale věřím, že s posledním dílem dostaneme mnohem, mnohem víc. Děkuji z celého srdce a kéž tato série rozzáří životy co nejvíce čtenářům!

jaspis
26.11.2019

Četla jsem se zatajeným dechem, vykulenýma očima a často vnitřně řvala neeeeeeeeeeee!!! I když jsem chvílemi šílela z Ellie, opravdu jsem se musela držet a říkat si, že se chová přiměřeně ke svému věku :-) Jsem ráda, že mám i poslední díl, protože fakt nevím, co bych teď dělala.

Lokajka
11.11.2019

Naprosto úžasný díl. Nemůžu se dočkat poslední knihy, abych zjistila co bude s Adamem, protože ten konec byl šílený. Moc moc děkuji Adriance za napsání celé téhle série, i za to že čtvrtý díl již brzy budeme moct číst.