Kubajzz Online Kubajzz komentáře u knih

Fáma Fáma Lesley Kara

Poslechnuto jako audiokniha a kniha mě fakt zaujala. Ale konec jsem trošku předpokládal :-) Rozhodně ale knížku doporučuji k přečtení.

10.02.2022 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Jako vždy super. A skvělý nápad napsat, jak to vlastně všechno začalo :-) Už se těším na další .-)

08.02.2022 5 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Poslechnuto jako audiokniha a musím říct, že mě knížka bavila. A závěr překvapil. Doporučuji

31.01.2022 3 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Nevím jak tu knížku okomentovat, námět dobrý ale několikrát jsem už ji chtěl odložit a nevrátit se k ní. Ale dočteno. Nějak mi nesedla....

31.01.2022 2 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Nesbø nezklamal jako vždycky. Zápletka byla super kombinovaná a HH klasa jako vždy. Za mě plný počet :-)

21.01.2022 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Posloucháno jako audiokniha, četl D. Matásek. Původně jsem viděl film ale musím říct, že knížka ho daleko překonala. Za mě HH opět super.

11.01.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Knížka dočtena, stejně jako předchozí díly byla super. Těším se na další díl :-)

30.12.2021 4 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Zajímavý příběh, napínavé, že se Bea a Florin dají dohromady se dalo předpokládat ale závěr mě překvapil. Doporučuji :-)

08.12.2021 4 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Poslechnuto jako audiokniha. Napřed jsem myslel, že ji ani neposlechnu do konce ale nakonec se to docela dalo. Rozhodně to ale nebude knížka, ke které bych se ještě někdy vracel.

07.12.2021 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Dřív než jsem se dostal ke knížce, viděl jsem film Dívka ve vlaku a musím říct, že knížka ho dalece předčila. Za mě super thriller. Doporučuji

Syn Syn Jo Nesbø

Po sérii s Harrym H. jsem šáhl po další knížce od Nesba a opět nezklamala. Zajímavý příběh i zápletka. Doporučuji

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Opět audiokniha. Klasický Harry, který nikdy nezklame. Jediné co mě mrzí je to, že už se blížím ke konci série :-(

Policie Policie Jo Nesbø

Krev, brutalita, sériový vrah a Harry Hole, který vše bravurně vyřeší :-) Prostě Nesbo nemá chybu :-)

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Poslechnuto jako audiokniha a můžu říct, že příběh s Harrym mě opět nezklamal :-) Už se těším na další pokračování.

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Nesba i Harryho jsem si oblíbil :-) Opět suprově napsaná detektivka, kterou Harry bravurně vyřešil. Doporučuji

30.11.2021 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Opět super thriller, který má spád, napětí a sériového vraha. Dokonce se tu objeví i Praha :-)

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Vypadá to, že sériii Harryho poslechnu komplet audio :-) Opět brilantní detektivka. Už se těším na pokračování.

Červenka Červenka Jo Nesbø

Opět poslechnuto jako audiokniha. Začátek trochu nuda ale pak se to rozběhlo a nedalo se přestat poslouchat. Určitě doporučuji.

Švábi Švábi Jo Nesbø

Poslechnuto jako audiokniha a moc se mi líbila. Případy Harryho Holea mě začali bavit a těším se na další díly této série. Nesbo je super. Doporučuji

30.11.2021

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Nesbo nezklame, určitě budu případy Harryho Holea sledovat dál. Knížka byla super, napínavá a pěkně se četla. Doporučuji