Kubajzz Kubajzz komentáře u knih

Zajíci, utíkej Zajíci, utíkej Alexander Gordon Smith

Tak musím říct, že tahle knížka mě bavila. Konečně se tam neřeší zlobivé dětičky a je tam akce a má to spád. A podle závěru to vypadá, že bude další díl, tak se těším.

12.05.2024 4 z 5

Číslo 20 Číslo 20 Sam Holland

Četl jsem Kopíráka a musím říct, že tohle bylo ještě větší “maso.
Děj i napětí, nápad a propojení na minulost je super :-)
A závěr? No paráda, už se těším na další knížku paní Hollandová :-)
Jo a slabším povahám fakt nedoporučuji :-)

06.05.2024 5 z 5

Smrtící kolotoč Smrtící kolotoč Alex Smith (p)

Tak čtvrtý díl a za mě opět pecka :-) Dětičky jsou stále horší a horší, a Kett víc a víc nesmrtelný :-)
Ale nápad znuděné party puberťáků, kteří blbnou s výzvou byl super.
Rozhodně doporučuji a těším se na další díl :-)

06.05.2024 4 z 5

Jizvy plné beznaděje Jizvy plné beznaděje Stefan Ahnhem

Taková jednohubka, která se četla sama. Bylo to svižný, byla tam akce, Malin mi byla sympatická, jen nechápu, proč to patří do série Fabiana Riska, když tam nevystupuje :-)

02.05.2024 5 z 5

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Nebylo to špatný, ale v některých momentech až přehnané a překombinované. Kett je až moc nesmrtelný a dětičky až moc zlobivé :-) Ale četlo se to dobře a mělo to spád, takže jdu na další díl :-)

26.04.2024 4 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

No četlo se to samo :) Takle série mě baví, i když zlobivé dětičky mi přijdou trochu přehnané. Jak to dopadne s bulikem bylo celkem jasné :) A jsem zvědavý, co se dozvím v dalším dílu o zmizelé manželce :)

20.04.2024 4 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Dočteno :-) Četlo se to hezky, mělo to celkem spád, i když některé momenty mi připadly přehnané. Ale vzhledem k tomu, že mám celou sérii, tak se vrhnu na další díl :-)

12.04.2024 5 z 5

Temná pláň Temná pláň Andy Maslen

Třetí díl opět nezklamal, tahle série mi opravdu trochu připomíná sérii s detektivem Poem :-) Pořád bych řekl, že první díl byl nejvíc napínavý, ale četlo se to dobře a mělo to spád, takže doporučuji ;-)

03.04.2024 5 z 5

Škvíra Škvíra C. J. Tudor

No tak to byla pecka :-) A úvod ke každé povídce se autorce moc povedl. Přečteno rychle a musím říct, že vážně super :-)

30.03.2024 5 z 5

Temné dědictví Temné dědictví Andy Maslen

No nebylo to úplně špatné, ale první díl bych hodnotil jako napínavější. Rozhodně to ale stálo za přečtení. Už se chystám na třetí díl :-)

17.03.2024 3 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

(SPOILER) Tak tohle byla fakt pecka. Poea a hlavně Tilly mám moc rád. Trochu podobná je tomuto i série detektiva Henryho Forda, kterou čtu souběžně :-)
Toto ale byl super díl, parádní zápletka, mělo to spád a že se dá Poe s patoložkou konečně dohromady se dalo čekat :-) Rozhodně doporučuji :-)

07.03.2024 5 z 5

Závěj Závěj C. J. Tudor

Knížka byla super, a hlavně její druhá část, která mě jí nenechala odložit a musel jsem ji dočíst do konce :-) Temný mrazivý thriller, místama dost brutální zřejmě nebude pro jemné povahy, ale za mě byl super. Určitě doporučuji ;-)

06.03.2024 5 z 5

Temná hra Temná hra Andy Maslen

Dnes dočteno, nedám sice plný počet, ale bylo to super, čtivé a zajímavé :-) Určitě si přečtu i další díly. A ano, jak se tu píše, Technička je vážně podobná Tilly ze série Poe, ale to mi vůbec nevadí, protože tu čtu souběžně s touto sérií a je taky super :-) Určitě doporučuji

01.03.2024 4 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Za mě opět plný počet :-) Washington Poe a Tilly jsou prostě super. Příběh byl pěkně zamotaný a konec mě překvapil. Už se těším, až večer otevřu nový díl :-)

26.02.2024 5 z 5

Kukačka Kukačka Camilla Läckberg

Tak nevím, Camillu Läckberg jsem vzal do ruky několika letech a nějak mi chvíli trvalo, než jsem se začetl. První část knihy mi přišla trochu nezáživná, ale nakonec to dostalo spád a konec byl zajímavý :-)

06.02.2024 4 z 5

Kruh pochybností Kruh pochybností Tracy Buchanan

Kniha se mi docela líbila, i když ze začátku mi trvalo se do ní začíst. Ale druhá polovina měla docela spád a bylo tam i dost překvapení :-)

30.01.2024 3 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Moje první kniha od autorky a určitě se pustím do další. Poslechnuto jako audiokniha, příběh chytne a nepustí. Zajímavá zápletka i závěr. Určitě doporučuji k přečtení ;-)

10.01.2024 5 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Paráda, prostředí hororových filmů byl super nápad. Je to čtivé, má to spád a napětí. Knížka Vás nepustí a přelouskl jsem ji za dva dny :-) Už teď se těším na další díl, abych se dozvěděl, kdo že to zvoní na Martinovy dveře .... Knížku určitě doporučuji ;-)

27.12.2023 5 z 5

Lovci štěstěny Lovci štěstěny Jan-Erik Fjell

Tak tohle byla jízda od začátku až do konce. A konec opravdu překvapil :-) Dávám plný počet a určitě doporučuji;-)

25.12.2023 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Tak nevím, nebylo to špatné, nechybělo napětí, ale občas mi to přišlo překombinované a naopak některé části tak rozvláčné, že jsem je přeskakoval :-)

25.12.2023 4 z 5