Kubajzz Kubajzz komentáře u knih

Strach Strach Jozef Karika

Poslechnuto jako audiokniha. Karika nezklame. Napínavé, strašidelné, prostě super. Určitě doporučuji.

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Hodně podařená krimi a zajímavé téma. Dobře se četla, byla napínavá a měla spád. Určitě doporučuji.

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Knížka chytne a nepustí. Zajímavé téma, napínavé, čtivé. Bude pokračování? Určitě doporučuji.

Ďáblova lest Ďáblova lest Arnošt Vašíček

Viděl jsem to v TV a poslechl si taky jako audioknihu. Líbilo se, bylo to napínavé, mělo to spád. Určitě doporučuji.

Ztracená brána Ztracená brána Arnošt Vašíček

Poslechnuto jako audiokniha. Super, napínavé, mělo to spád. Určitě doporučuji k přečtení.

29.11.2021 4 z 5

Hrůza v Dunwichi a jiné horrory Hrůza v Dunwichi a jiné horrory Howard Phillips Lovecraft

Poslechnuto jako audiokniha. Fajn povídky k odreagování.

29.11.2021 3 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Třetí kniha ze série a opět super thriller. Knížka se dobře četla, měla spád, určitě doporučuji k přečtení.

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Tak musím říct, že mě docela zarazilo propuštění sériového vraha. Knížka se dobře četla, měla spád, určitě doporučuji k přečtení.

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Zajímavé téma. Zajímalo by mě, jestli je to opravdu možné, někomu takto vymazat paměť. Knížka se dobře četla, měla spád. Rozhodně doporučuji k přečtení.

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Přečteno za jeden večer na dovolené :-) Už se těším, až vyjde První krev :-)

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Další skvělý díl této série. Jen škoda, že už se blížím ke konci :-(

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Už začátek knížky byl hodně napínavý, skvěle se to četlo a už se těším na pokračování.

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Řekl bych, že zatím nejlepší díl celé série. Super zápletka i rozuzlení. Určitě doporučuji.

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Asi ne tak dobré jako předešlé díly ale 4 hvězdičky si určitě zaslouží :-)

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Angela Marsons opět nezklamala a šestý díl série o Kin Stoneové je opět super. Rozhodně doporučuji ke čtení.

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Nejde jinak než pochválit. Případy Kim Stoneové sleduji rád, knížka je opět napínavá, má spád a už se těším na pokračování.

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Čtvrtý díl a opět super detektivka, napínavá, má spád, přečteno na jeden zátah. Rozhodně doporučuji.

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Třetí díl série opět nezklamal a těším se na další díl. Bylo to čtivé, napínavé, mělo to spád. Určitě doporučuji přečíst.

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Myslím, že druhý díl ještě překonal ten první. Pěkně se to četlo, bylo to napínavé a mělo to spád. Rozhodně doporučuji.

Němý křik Němý křik Angela Marsons

První knížka od této autorky a musím přiznat, že se mi líbila. Dobře se četla, je napínavá, už teď se těším na další díly Kim Stoneové :-)