Krisařka Krisařka komentáře u knih

Jizva Jizva Danuta Chlupová

Pro mne velmi čtivá kniha . Další silné zpracování událostí a postav které zasáhla krutost a nespravedlnost této doby .

27.02.2022 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Je krásná, líbí se mi i filmové zpracování.

08.07.2019 5 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Začala jsem to číst a musela dočíst... Za mě dost,, hustá kniha" jsem z ní trošku vypleskla a asi na ni ještě pár dní budu myslet. Rozhodně stojí za přečtení, ale nelze zaručit že z ní nebudete mít depku.

17.05.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha se mi líbila, přečteno za pár hodin, ale chci víc.. Konec takový otevřený, myslím, že by z toho autorka mohla udělat pokračování.

01.05.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velmi čtivá kniha, autorka píše tak lidsky, že se vše čte samo a rychle.

16.12.2018 5 z 5

Chalupa Chalupa Pavlína Křivánková

Knížka se mi líbila . Četla se dobře .. není to nikterak náročné čtení ,ale mnohdy jsem od známějších spisovatelů četla mnohem horší knihy . Byla mi velmi sympatická postava babičky .

22.10.2023 3 z 5

Símka Símka Lucie Hušková

Čtivá jednohubka. Každopádně jedna z těch knih,která vám klidu na duši nepřidá. Smutný(s)pád hlavní postavy , zacyklení ve vztahu matek a dcer ,toxické vztahy ,které stojí hlavní hrdinku opravdu všechno,škola,láska,psychická pohoda ,vše obětuje touze aby ji vlastní ní matka milovala. Smutné ...

07.04.2023 4 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

Pokračování se mi líbilo o kapku víc než díl první . Klasická oddychovka .

29.07.2022 4 z 5

Kniha si zaslouží velké hodnocení už jen za to ,kolik práce musela dát . Krom toho je teda super bonusem že úsilí se vyplatilo a kniha má smysl. O když jsem měla problém se orientovat ve jménech,ale to je jen můj problém,u těchto druhů knih to mám. Každopádně poklona autorce

19.04.2022 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Kniha se četla jako každá Hartlovka opět dobře,bavila mne ,dokáže vtáhnout do děje ... Jediné ale co mne pořád napadlo bylo,že autor musel mít asi solidní ,,hučák"

Takovej jakože erotickej román no ....

30.12.2021 4 z 5

...a naposled konvalinky ...a naposled konvalinky Jarmila Pospíšilová

Moje první kniha od této autorky a musím říct,že moc hezká,jemná,dobře se četla... Autorku jistě ještě navštívím v další knize

11.08.2021 5 z 5

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Kniha kterou, přečtěte za hodinu a máte ji v sobě nejmíň týden...

02.07.2019 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Jedna z mála knih, kterou jsem četla několikrát, má zamilovaná

21.03.2019 5 z 5

Než vybledne den Než vybledne den Kristína Hušeková

Knížka se mi líbila ,četla se dobře . Každopádně mě nadzvedl ze židle .. Josef ..páprda jeden za.... Neskutečně smutné že i v tak pokročilém věku dochází k takovému týrání ...a že to tyrani se těší pevnému zdraví a mají další a další oběti.

21.12.2022 4 z 5

Čekání na spoušť Čekání na spoušť Lidmila Kábrtová

Další čtivá kniha,smutná silná a velmi realistická . Ráda si přečtu další knihy autorky .

01.03.2022 4 z 5

Šeptuchy Šeptuchy Alena Sabuchová

Tak jak jsem se na tu knihu těšila ,a lákala mne i její krásná obálka,tak jsem byla musím říct velmi zklamaná ,problém docist ji ,možná zajímavý námět ,ale pro mě fádní ,nepropracované. ... Nedokázala mne zaujmout ... Těžko říct proč,ale přišlo mi to prostě málo ... Škoda

30.01.2022 1 z 5

Modrý dům Modrý dům Táňa Keleová-Vasilková

Zatím se mi možná libila asi nejvíc, co jsem od autorky četla.

27.10.2020 4 z 5

Sítě z pavučin Sítě z pavučin Táňa Keleová-Vasilková

Čtivá kniha, opět jednodenní jednohubka.

24.07.2020 3 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Mé sedmnáctileté já zaplesalo blahem. Pro mne velmi příjemné čtení, i když mi už dlouho není sedmnáct.

05.06.2019 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Pro mě absolutně nezáživná kniha, mám ráda duchařiny ale tohle bylo pro mě nijaké, nemohla jsem se začíst a asi po 100 stránce jsem to letmo prolistovala a přečetla jen něco abych věděla.. Ale za mne opravdu nuda..

11.04.2019 1 z 5