Krchnaida Krchnaida komentáře u knih

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Milá oddychovka, četlo se fajn. Tento žánr sice vyloženě nevyhledávám, ale přiznám se, že mě naprosto okouzlila obálka knihy. Je nádherná :-) . Na obsah děje mi knížka přišla až moc vybavená počtem stránek, ale nevadí. Animant i Elisa mají rozhodně moje sympatie :-) :-)

06.08.2020 4 z 5

Cizinec na pláži Cizinec na pláži Michele Campbell

Poutavé čtení, nečekaný závěr. Nebylo to špatný...

23.06.2020 3 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Přečteno na dva tahy. Nemám sice ráda prvky hororu a násilí na dětech, ale příběh mě nutil číst dál a dál. Konec byl takový slabší, ale i tak dávám pět hvězd. Bylo to “hustý”...

15.06.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Přemýšlím, jak příběh zhodnotit. Většinou jsou na tuto knihu recenze typu “to byla jízda” nebo “pecka” atd... Ano, musím uznat, že to bylo zamotané a docela čtivé, ale celkově to zas taková sláva nebyla. Asi jsem čekala víc. Možná je to tím, že už mám za sebou daleko lepší thrillery.

12.06.2020 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Skvěle napsáno, poutavé čtení, super. :-)

03.06.2020 5 z 5

Povídej pohádku Povídej pohádku Adolf Dudek

Krátké, ale nádherné české pohádky pro děti.

01.06.2020 5 z 5

Tento typ knížek většinou nečtu, ale musím uznat, že mě bavila. Téma mi bylo blízké, sem tam jsem se u čtení usmívala. Skvělá oddychovka :-)

26.05.2020 4 z 5

O pavoučku Václavovi O pavoučku Václavovi Alena Riegerová

Milá knížka pro děti, četla jsem dcerce před spaním :-)

25.05.2020 3 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Zajímavý motiv, hrůzostrašný typ vražd... každopádně se těším na další díl

19.05.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Nemám slov, Carter je prostě borec ! (Uf, ale některé popisky budu mít teda dlouho před očima, brrrr...) Jo a - miluju Roberta Huntera a jeho parťáka :-D

10.04.2020 5 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Moje první knižní seznámení s Kingem. Docela zklamání, čekala jsem něco víc.

04.04.2020 3 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Dcerce jsem zvyklá číst pohádky na dobrou noc, ale plním čtenářskou výzvu zpětně, tak jsem si tuto knížku zvolila jako jednu ze starších témat ;-) Ano, také beru jako klasiku a jako vrácení se zpět do školních lavic :-)

12.03.2020 3 z 5

Zimní sestra Zimní sestra Megan Collins

Četla se dobře, konec jsem však tak trochu předvídala.

10.03.2020 3 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Místy až ble, fuj, zvrácenost, ale jako.... vážně síla! Přelouskáno během dvou dnů, strašně moc napínavé a propracované. Za mě palec nahoru

05.03.2020 5 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Pořád jsem čekala než se “to” rozjede a pořád to nepřicházelo... V jednu chvíli mě napadlo, jaké by mohlo být rozuzlení a pak jsem se tomu musela (omlouvám se) začít smát, protože tomu opravdu tak bylo a kroutila jsem nad tím hlavou.... Upřímně - krásná obálka mě navnadila, děj celkově zklamal :-(

03.03.2020 2 z 5

Tkaničky Tkaničky Domenico Starnone

Za mě - ne.... Problematika vztahu je sice smutná, to ano, o tom žádná. Ale toto téma je hodně diskutabilní, vždy jsou na to dva.... Navíc, když je obecně pár neschopný a nefungující, trpí především děti a ponesou si to do svého dospěláckého života...

03.03.2020 1 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Opravdu smutné a k zamyšlení pro každého rodiče. Chudinka Bára :-(

03.03.2020 3 z 5

Dáma Měsíčního svitu Dáma Měsíčního svitu Rainer M. Schröder

Na mě byl příběh až moc dlouhý, ale přečtení rozhodně nelituju. Před Mallory, co všechno zažila a zvládla, prostě smekám. Z některých pasáží mi bylo vážně smutno.

03.03.2020 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Za mě také ano. Tyto typy knížek já fakt můžu. Perfektní, poutavá, těším se na další díl.

03.03.2020 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Ano, bavila mě, četla se fajn a bylo to zajímavé :-)

03.03.2020 4 z 5