Krchnaida Krchnaida komentáře u knih

Město duchů Město duchů Victoria Schwab

Moje první fantasy. Bylo to prima čtení, byla jsem tak zvídavá, že jsem to přečetla na dva zátahy. Těším se na pokračování. Nikdy by se mi nepodařilo takový příběh vymyslet, jsem docela nadšená. Bujná představivost mi nechyběla, po dočtení mi přijde, že jsem snad koukala na film :-) . Mám z knížky radost

03.02.2021 5 z 5

Kruh Kruh Rona Halsall

Velmi čtivá, líbila se mi. Žádné WOW se ale nedostavilo.

01.02.2021 4 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Svižné a napínavé čtení. Konec mohl být krapet lepší. Kdo za tím vším stojí bylo odhaleno jaksi postupně a pozvolna, pak už čtenář “čekal” jestli dobro nad zlem zvítězí.

23.01.2021 4 z 5

...a naposled konvalinky ...a naposled konvalinky Jarmila Pospíšilová

(SPOILER) Líbilo se mi na Evě, že i přes své soukromé trable poskytla tetě Magdě takovou upřímnou a laskavou péči. To se v dnešní době vidí u mladých bohužel zřídka. Když uvidím konvalinky, myslím, že si na knížku vždy vzpomenu. Evě bych přála, aby jim to s Viktorem klaplo :-) :-) :-)

17.01.2021 3 z 5

Takoví normální #přátelé Takoví normální #přátelé Sarah Alderson

Povedený thriller pro ženy, skvěle napsaný. Pachatel mě překvapil. Nečekala jsem takový konec.

15.01.2021 4 z 5

Nejkrásnější dárek Nejkrásnější dárek * antologie

Některé povídky byly povedené, moc hezké. Našly se však i takové, co mě vůbec neoslovily. Celkově knihu hodnotím jako lepší průměr. Milé počteníčko.

12.01.2021 3 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Na konci bylo na mě sice nadpřirozena až příliš, ale bylo to velmi, velmi čtivé. Já být v kůži Daniela, tak jsem podělaná strachy už hned od začátku :-D .

04.01.2021 5 z 5

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

Tak tohle mě fakt bavilo. Super!!

29.12.2020 5 z 5

Zlatíčka Zlatíčka Melanie Golding

Trošku mě zklamal “jednoduchý” konec, ale bylo to super. Z pohledu matky se příběh vnímá o to intenzivněji.

24.12.2020 4 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Když jsem byla s mamkou předloni na vánočním koncertě Lucky Bílé, pan farář tam byl taky. Právě tam jsem se o jeho knize dozvěděla. Až dosud jsem ji odkládala. Na panu Czendlikovi se mi líbí, že je “normální”. Má na víru a svět kolem zdravý, selský rozum. Což oceňuji. Neříkám, že se všemi jeho názory souhlasím, ale v některých pasážích mě přinutil se zamyslet a něco mi to i dalo. Takže, děkuji :-)

13.12.2020 3 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Ohavnost vražd, opět úžasné nasazení detektivů. Konec překvapil, pecka námět! (Kam na to ten Carter chodí? :-D )

02.12.2020 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

(SPOILER) Skvěle promyšlený děj. Hltala jsem každé slovo, nemohla jsem se od čtení odtrhnout. A těm chlapům bych nejradši ..... !!!

08.11.2020 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Tak já nevím...mám smíšené pocity... Rozhodně znám mnohem lepší knihy. Druhá polovina příběhu byla záživnější, ale docela jsem ráda, že jsem už dočetla. Moje druhá “kingovka” a nevím, jestli sáhnu po další. Možná mu dám ještě šanci, jsem si vědoma, že toto byl jeho začátek psaní.

01.11.2020 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Moc se mi líbila! Některé pasáže už byly pro mě příliš, ale i tak super počteníčko. A číst v noci příběh - to tomu dodávalo grády :-D

03.10.2020 5 z 5

Všechno, co dáme Všechno, co dáme Kerry Lonsdale

Tento třetí díl byl taky fajn, konec byl dojemný.

29.09.2020 3 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Další smutný příběh, který čtenáře vtáhne do děje krutých časů. Cilka byla velmi silná a statečná žena. Knihy o holokaustu nevyhledávám, ale zajímal mě druhý díl Tatéra z Osvětimi. U takových knih si člověk uvědomí, že kolikrát v současném životě řeší prkotiny. Co by za naše každodenní starosti dala právě Cilka.

28.09.2020 3 z 5

Malé pikantní vraždy Malé pikantní vraždy Jussi Adler-Olsen

Jednohubka před spaním. Nijak mě to ale nenadchlo. Sáhla jsem po knize pouze proto, že se mi hodila do čtenářské výzvy.

05.09.2020 2 z 5

Podivná holka Podivná holka Jenny Blackhurst

Mělo to spád asi až od poloviny, konec jsem předvídala správně. V některých pasážích bych nejradši rozdávala facky... Nebylo to sice žádné wow, které jsem dle hodnocení čekala, ale špatné to rozhodně nebylo.

05.09.2020 3 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Super čtení, palec hore! :-) ... Ale znát osobně někoho jako je Amber a Jackson... tě pic

12.08.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Přelouskaná během jednoho dne. Dost dobrý :-)

07.08.2020 5 z 5