Krchnaida Krchnaida komentáře u knih

Zrádné mlhy Zrádné mlhy Katherine Arden

Jo, jo, kniha je spíš pro mladší čtenáře, ale i tak jde o dobré počteníčko :-). A strašáky taky nemám ráda. :-D

27.02.2022 5 z 5

Příliv - Temné hlubiny Příliv - Temné hlubiny Lucie Schánělová

První díl byl lepší, ale pokračování bylo taky fajn :-) .

13.02.2022 3 z 5

Ferda Mravenec Ferda Mravenec Ondřej Sekora

Návrat do dětských let díky tématu čtenářské výzvy.

13.02.2022

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Muselo to být šílené… proto si važme toho, co máme. Čest všem, kteří přežili.

30.01.2022 3 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Dost dobrý!!!

30.01.2022 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Knihu jsem dostala a dost se mi líbila! Letos určitě přelouskám i další díly.

26.01.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Darcy to prostě umí :-) . Pohodová duchařina, napětí tam mohlo být krapet víc, ale nevadí. Těším se na další díl.

24.01.2022 4 z 5

Cizinci Cizinci Mort Castle

Jako horor mi to nepřipadlo, ale bylo to dobré.

10.01.2022 4 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

:-D Co to bylo? :-D No, tak mám alespoň splněno do čtenářské výzvy :-D

01.01.2022

Kdo mi jde po krku Kdo mi jde po krku Michael Koryta

(SPOILER) Bylo to dobré čtivo, napínavé. Konec jsem hltala, div řádky nepřeskakovala. Strašně moc mě mrzí ztráta Hannah. Hlavní hrdinové sympatičtí, vrahouni a jejich “klidné” dialogy mě neskutečně vytáčely :-D, ale do příběhu se to hodilo.

28.12.2021 4 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Líbilo se mi to! Pohodové, chytré a zároveň vtipné počteníčko :-)

12.12.2021 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Horor to pro mě nebyl, ale četlo se svižně, docela dobré to bylo. Škoda jen toho uspěchaného konce.

01.12.2021 4 z 5

Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Caréne Ponte

Vůbec mě to neoslovilo.

19.11.2021 1 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Hvězdami nehodnotím. Klasiky nejsou, jak vidím, pro mě. Přečteno skrz čtenářskou výzvu.

12.11.2021

Víš, že jsem hrozná Víš, že jsem hrozná Jessie Ann Foley

Ať se během našich životů stane cokoliv, naslouchat svým dětem a věnovat se jim - je prostě základ. Pak to nemusí tak dopadat. Bohužel to všichni rodiče nedělají a tak mládež hledá útěchu, porozumění a uklidnění často právě v alkoholu, drogách, v sebepoškozování…

15.10.2021 3 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Tvorbu B. A. Paris mám ráda, její knihy jsou velmi čtivé. Nicméně musím podotknout, že i přes napínavé čtení a zvědavost, jak to celé dopadne, mě trochu mrzelo, že ve 320 stránkách toho děje moc nenajdeme. Na konci jsem čekala nějaký překvapivý zvrat, ten se však nekonal.

12.10.2021 3 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Dle sympatického hodnocení jsem se na Ukaž mi těšila. Nebylo to špatné, ale znám lepší knihy. Příběh má zřejmě otevřít oči lidem, kteří se pohybují na internetových seznamkách - aby dobře zvážili, co o sobě neznámé protistraně prozradí a upozorňuje na to, že se to leckdy může zvrtnout v něco nedobrého. Četlo se dobře, děj rychle ubíhal, rozzuzlení mě zaskočilo :-) .

01.10.2021 4 z 5

Dědictví Dědictví E. E. Holmes

Knížka byla pro mě milým překvapením. Takovou “sympatickou” duchařinu já můžu :-)

29.09.2021 5 z 5

Noci běsů Noci běsů Kateřina Šardická

Za mě ANO, líbila se mi. Po přečtení musím ocenit i skvěle zpracovanou obálku i obrázek postavy na konci knihy.

18.08.2021 4 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Četla se dobře (prostě oblíbená Darcy), ale musím souhlasit, že jde zatím o nejslabší příběh jejich strašidelných domů.

02.08.2021 3 z 5