Krchnaida Krchnaida komentáře u knih

Tři dny do pekla Tři dny do pekla Heather Chavez

Začátek nebyl pro mě záživný, ale pak to nabralo obrátek. Zajímavá zápletka a poutavě napsáno. Chtěla jsem dát 4 hvězdy, ale nakonec dám 5. Mně nepřijde kniha “překomplikovaná”, jak píší ostatní, ale spíš dobře zamotaná. Až skoro do konce jsem si nebyla jistá, kdo za tím vším stojí. Dobré to bylo.

01.08.2021 5 z 5

Tunel kostí Tunel kostí Victoria Schwab

Paráda, jako první díl. Těším se na pokračování :-) .

03.07.2021 5 z 5

Lidožrouti z Lízátkova Lidožrouti z Lízátkova Carlton Mellick III

Moje první přečtená kniha tohoto typu. Vybrala jsem si ji díky zajímavému hodnocení. Ehm, no, není to nic pro mě. I přes to, že má pár stran, četla jsem ji dost dlouho, moc mě k sobě netáhla.

02.07.2021 1 z 5

Osudný pád Osudný pád Christina McDonald

Pro ženu, která má dceru, je to intenzivně smutné čtení. Je to moje první kniha, u které mi na konci slzely oči.

29.05.2021 3 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

(SPOILER) Asi čtvrt knihy jsem četla s mírným nezájmem, ale pak mě začala bavit. “Škodnou” jsem tipla v průběhu čtení správně. Duchařiny jsem čekala víc, ale nevadí. Brrr, v životě bych si domů vědomě nevzala věc, která přežila tragédii, natož abych si ji umístila přímo do stavby / vybavení svého domu.

19.05.2021 3 z 5

Zlodějské ticho Zlodějské ticho Petra Nachtmanová

(SPOILER) Ženy by prostě měly umět říkat NE a nebát se potížím postavit čelem. Ať už jde o fyzické násilí, nespokojenost v manželství či jiné. Vždy se najde někdo, kdo je podrží. Život je příliš krátký na to, aby se v něm člověk navíc ještě nechal trápit svými protějšky... Hluboká myšlenka, která je ucelena do pár stran knihy.

21.04.2021 3 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Hodnotím jako lepší průměr :-). Celkový námět byl zajímavý. Ta trocha nadpřirozena se mi tam ale vůbec nehodila.

18.04.2021 3 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

(SPOILER) Svatá pravda - tento čtvrtý díl série strašidelných domů od Darcy je (zatím) nejlepší. Jen jsem teda nečekala až tak moc šťastný konec (což mi však ale vůbec nevadí.) Moc se mi kniha líbila :-) .

07.04.2021 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Rudá galerie se mi do rukou dostala díky akci “Putovní kniha”. Po přečtení recenzí jsem byla připravena na to, že půjde v téměř celé knize o sex, ale ten konec mě teda rozsekal :-D . Kroutím nad tím hlavou ještě teď :-D.

03.04.2021 2 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Četlo se to fakt dobře, zvrat na konci byl pro mě opravdu překvapením.

02.04.2021 4 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Recenze uvádí, že kniha není tak skvělá, ale mně se teda líbila. Příběhy od Darcy mám ráda a těším se na další :-).

31.03.2021 5 z 5

Malenčí Malenčí Hana Kavurová

Během dne přečteno. Dobré to bylo!

29.03.2021 5 z 5

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

(SPOILER) Začátek nic moc, ale pak mě to vtáhlo do děje, čtenář neví komu věřit a co si má myslet. Co mělo být objasněné, zůstalo však otazníkem. Zmizení manžela jsem nečekala. Nebylo to špatné, ale spíš takový trošku lepší průměr.

29.03.2021 3 z 5

Příliv Příliv Lucie Schánělová

Jelikož čtu převážně thrillery, Příliv jsem zvolila jako oddechovku. Sexu tam bylo teda dost, ale prostředí Kalifornie, surfování a přátelství tomu všemu dávalo ten pravý šmrnc. Ideální čtení na dovolenou u moře :-) . Bylo to dobrý, ale tento typ knížek fakt (u mě) jen jednou za čas :-) .

15.03.2021 4 z 5

Cesta domů Cesta domů Sebastian Fitzek

Moje první setkání s autorem. Napínavé, plné zvratů. Na styl psaní autora jsem si po chvilce zvykla. Bavilo mě, že jsem každou kapitolou vůbec netušila, jak to dopadne. Jo - a taky bych chtěla takový “nesmrtelný” telefon :-D

10.03.2021 4 z 5

Volání hvězd Volání hvězd Emma Donoghue

(SPOILER) Čtení první půlky knihy se mi docela vleklo, ale tu druhou jsem hltala. Ty popsané porody zesláblých těl kvůli chřipce a další komplikace = hrůza si to vůbec představit, natož tak zažít... Julie mi byla sympatická. Trošku mi tam teda neseděla ta holčičí láska, ale budiž... Na téma kláštera se radši vyjadřovat nebudu, vře mi z toho krev... Po sto letech bojujeme zase, ale v jiných podmínkách... Kéž by bylo toto nešťastné období už za námi. Držme se!

07.03.2021 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Malého prince jsem přečetla hlavně ze zvědavosti, protože knihu skoro každý vychvaluje. Ano, svou hloubku to jistě má, ale zas až tak mě to nenadchlo.

21.02.2021

Těžká hodina Těžká hodina Jiří Wolker

Hvězdy neuděluju, není to nic pro mě... Přečteno jen skrz čtenářskou výzvu a ze zvědavosti, protože jsem ji ve škole nečetla.

19.02.2021

Mrazivé echo Mrazivé echo C. J. Carver

V průběhu čtení jsem stále měnila svůj tip na vraha, všechno se to nějak zamotávalo, konec byl slušný.

18.02.2021 4 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Chvíli mi trvalo než jsem se začetla, ale potom už děj rychle odsypával. S tím děckem bych teda nevydržela ani týden...

10.02.2021 4 z 5