Volání hvězd přehled

Volání hvězd
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454631/bmid_volani-hvezd-Wo7-454631.jpg 4 235 235

Irsko bylo zpustošeno hned nadvakrát ― nejprve válkou a pak epidemií španělské chřipky. Julie Powerová pracuje jako zdravotní sestra v dublinské nemocnici na oddělení pro nemocné nastávající matky. Nemocnice se potýká s velkým nedostatkem zdravotnického personálu, a do tohoto uzavřeného světa vstoupí dvě ženy: doktorka Kathleen Lynnová, která je na útěku před policií, a mladá dobrovolnice Bridie Sweeneyová. Během tří dnů, kdy se neúnavně starají o své pacientky a přivádějí na svět nový život, se jim všem obrátí život vzhůru nohama...... celý text

Literatura světová Historické romány
Vydáno: , Cosmopolis

The Pull of the Stars , 2020

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Volání hvězd. Přihlašte se a napište ho.

Janadvorackova
09.06.2024 5 z 5

Nikde to není větší masakr než na dočasném porodním oddělení nemocnice v době první světové a pandemie španělské chřipky.

MíšaS.
31.05.2024 4 z 5

Mně se kniha líbila. Na 5* mi sice něco chybělo, ale i tak dobré čtení. Co se týče fyziologických procesů, jsem sestra, takže mi to nevadilo. A myslím, že každý si alespoň může říct - díky za moderní medicínu.

Aya81
24.05.2024 4 z 5

Zajímavé čtení o nelehké době boje se španělskou chřipkou.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (44. týden)

25.10.2020

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Volání hvězd v seznamech

ve Čtenářské výzvě114x