Kocourek Kocourek komentáře u knih

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Oddechová napínavá četba. Docela si dovedu představit filmovou verzi. Barker prostě opět nezklamal.

07.11.2022 5 z 5

Temnota Temnota David Lagercrantz

Ojojoj, celá natěšená jsem očekávala super čtení. Ale bohužel Lisbetce to nesahá ani po kotníky. Někdy byla fuška se zorientovat a občas jsem měla chuť kouknout na konec a zaklapnout desky. Nakonec jsem ale vydržela . Lehce zmatený děj, u některých věcí zůstávají otazníky. Tak tentokrát je tři hvězdy.

02.11.2022 2 z 5

Nikdy Nikdy Ken Follett

Nezbývá než dát všechny hvězdičky. Perfektně rozvinutý příběh, sbírání jednotlivých nitek a bohužel tak aktuální v současné době. U této knihy si člověk uvědomí, jak stačí jeden blb, co si honí ego a je zahnán do kouta a průšvih je tady.

21.07.2022 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Tak druhý díl mě trochu zklamal. Jednička byla určitě lepší. Ve dvojce bylo podle mne příliš detailních popisů. Dokonce jsem někdy i stránku přeskočila a to se mi už dlouho nestalo. Jinak děj super, zvlášť, když autorka čerpala ze skutečných reálií.

02.06.2022 3 z 5

Pod tlakem Pod tlakem Robert Pobi

Koupeno náhodou, ale byla to dobrá volba. Napínavé, hrdinou nebyl namakaný frajírek a zápletka super.

12.04.2022 5 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Tak Martin nezklamal. Za mě prima.

06.04.2022 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Za mě dobrý...

30.03.2022 4 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Nezbývá, než dát plný počet. Měla spád, zápletku a konec mě dostal. Zatím nejlepší.

15.03.2022 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Vzhledem k hodnocení se mi do knihy moc nechtělo, ale nakonec docela dobré. Pravda, moc odbornosti je někdy na škodu, jako v tomto případě, ale zápletka zajímavá. Bohužel jsem před tím četla následující díl, a tak jsem už leccos věděla.

09.03.2022 4 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Tak ve dvě ráno dočteno a byla to zase jízda. Kolem Sayer se začíná formovat rodina a korunu tomu dala babička. Bohužel propletenec tajných služeb je tak trochu z reálného života. Už se těším na další...

20.02.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Opět další pecka

22.01.2022 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Tak zase pecka. Objevila jsem jí díky recenzi tady v Databázi a udělala jsem dobře.
Už se těším na další příběhy.....

06.01.2022 5 z 5

Iluze pravdy Iluze pravdy Michal Vaněček

Překvapivě dobrá knížka českého autora. Bohužel možná není ani daleko od reality.

04.01.2022 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Nezbývá než zase plný počet bodů. Hunter nezklame. Jen mě tyhle knihy štvou, protože je mám přečtené za dva dny a nic doma neudělám

31.12.2021 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Přečteno o vánocích. Příběh opět napínavý. Bohužel od půlky už bylo jasné, kdo je ON. Oddychovka pro volné chvíle. A Tristan s Kate jsou prima parta.

29.12.2021 4 z 5

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

I bez Rakera se mi kniha líbila a i když se téměř celá odehrávala na jednom místě, napětí si udržovala střípky z minulosti. Autor opět nezklamal.

15.10.2021 5 z 5

Bezstarostné cesty Bezstarostné cesty Josef Fousek

Příjemná dovolenková kniha s jemným autorovým humorem.

01.09.2021 4 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Autorka nás trochu napínala s vydáním trojky. Na začátku jsem se trochu ztratila, než jsem se rozvzpomněla na předchozí děj, ale kniha nezklamala. Nebyla tak akční, jako předchozí, ale otevírá mnoho otázek. Kniha je sice určena pro adulty, ale i důchodci si jí užijí. A vzhledem k tomu, že autorka má ráda stejné autory jako já, nezbývá než jí fandit a těšit se na další dva díly.

01.09.2021 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Opět přečteno skoro na jeden zátah. Hunter znovu uniká na poslední chvíli před smrtí. Jen v tom osobním životě má smůlu. Doufám, že mu Carter konečně dopřeje taky trochu radosti. A třebas Lucien zase zdrhne...

04.08.2021 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Tak jsem se těšila na poslední díl. Od dvojky sice jen půl roku, ale na začátku jsem byla zmatená jak lesní včela. Pak už se nitky seběhly, Díky za to, že vše bylo dovysvětleno a neskončilo to ve ztracenu. Dej měl spád a hodně mě bavil. Možná až moc kombinaci. Copak asi můžeme od autora očekávat. Doufám, že ne zase trilogii. To se s ročními odstupy číst nedá.

13.06.2021 5 z 5