kniznistranky kniznistranky komentáře u knih

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

Paráda. Nemám co vytknout. Napětí, akce, vraha jsem poznala jen částečně. Tess mě asi nikdy nezklame.

06.06.2017 5 z 5

Prokletí Prokletí Lisa Jackson

ÚŽASNÝ!!! Věděla jsem, že mě Lisa nezklame, ale že mě tahle kniha od ní tak pohltí a překvapí... to jsem nečekala. Napětí od začátku až do konce! Jednou jsem jí dokonce musela večer odložit jak mě běhal mráz po zádech (a to se mi ještě snad nikdy nestalo). Pecka!

01.06.2017 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Bylo to super čtení, něco trochu jiného než ostatní knihy od téhle autorské dvojice. Moc se mi líbil popis Přístavu, ve kterém se hlavní hrdinka ocitla. Bylo to zajímavé čtení. Hodně se mi líbil námět, ale nemůžu si pomoct, něco mi tam chybělo. Nevím přesně co, ale něco malilinkatého, nějaký střípek, ale to spíš můj problém, než problém knihy. :) Knihu vřele doporučuju, bylo tu zajímavé a skvělé čtení - a musím zmínit i úžasné zpracování to mě vážně dostalo!

17.11.2016 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

První kniha od této manželské dvojice a maximální spokojenost!

25.08.2016 5 z 5

Noční pavouk Noční pavouk John Lutz

Parádní čtení!

14.08.2016 5 z 5

Nemilovaní Nemilovaní John Saul

BOMBA!
Tuhle knihu jsem dočetla něco po 4 hodině raní. Nemohla jsem jí odložit z ruky a i přesto, jak moc jsem se na ní těšila, vůbec mě nezklamala, spíš naopak mě příjemně překvapila a vyklubalo se z ní něco trochu jiného než jsem čekala - ale v tom dobrém slova smyslu samozřejmě! Moc doporučuju všem, kteří ještě pořád váhají. Jděte do toho, je to jízda!

30.07.2016 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Moje první kniha od tohoto autora. Měla jsem hodně velká očekávání od této knihy a rozhodně mě nezklamala. Byla to jízda. Hlavně ten konec... to se prostě nedá popsat... u jedné konkrétní scény na konci jsem po přečtení asi 5 minut hleděla do neznáma a vstřebávala to co jsem přečetla a nemohla jsem tomu uvěřit. Tohle mě opravdu hodně sebralo a překvapilo. Rollins je opravdu mistr překvapení.
Bylo to napínavé, akční, dobrodružné, strhující, dokonalé! MOC DOPORUČUJU!

27.07.2016 5 z 5

Eleanor a Park Eleanor a Park Rainbow Rowell

To byl tak hezký, milý a trochu smutný příběh :) Takové lehké čtení přesně dělané na horké letní dny. Moc se mi to líbilo, dobře se to četlo a moc doporučuju. Není to samozřejmě nic nad čím by jste přemýšleli třeba týden v kuse a po dočtení vykulili oči a řekli ,wow', ale pokud si chcete po náročném dni odpočinout nebo si v létě u bazénu přečíst něco příjemného a jednoduchého, takhle kniha je pro to jako stvořená :)

10.07.2016 4 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Úžasné čtení plné napětí, tajemství a momentů, kdy zadržujete dech a obracíte strany tak rychle, že na konci nechápete jak je možné, že jste to tak rychle přečetli. Moc doporučuju!

15.06.2016 5 z 5

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

Moje první setkání s tímto autorem a byla sem opravdu mile překvapena. Už po přečtení prvních pár řádků mě zaujal autorův styl a během dalších stránek a kapitol mě Wulf Dorn jen ujistil v tom, že jeto styl a vyprávění si mě naprosto získali. Svým vyprávěním vás naláká, vzápětí pevně chytne a uvězní mezi písmenka ve své knize a nepustí za nic na světě! Moc dobré čtení a ke konci to byla opravdu jízda a já byla moc zvědavá, jak to teda nakonec dopadne. Můj první typ mi nevyšel ale s druhým typem jsem se už trefila :D ...Bylo to opravdu parádní čtení a moc ráda si od autora přečtu ještě něco dalšího, protože W. Dorn si mě získal a už teď můžu říct, že stal jedním z mích oblíbených spisovatelů!

11.06.2016 5 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Druhá kniha od Tess pokořena! Bylo to moc dobré čtení. Tessin styl psaní se mi moc líbí a sedí mi. Její knihy se mi čtou moc dobře, ale musím říct, že tahle mi přišla oproti Poslední na řadě drobátko slabší ...a nebo je to tím, že tu hlavně prožíváme Janein porod a její zvykání si na to, že se z ní stala mamča... Ale i tak to bylo moc dobré čtení.

01.06.2016 5 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Tak to byla úžasné čtení! Tolik zvratů a momentů, kdy sem jen němě zírala na ta napsaná slova a nemohla uvěřit jsem snad ještě nezažila. Tess mě příjemně překvapila a po dnešním dočtení tohohle skvostu jsem si hned šla do knihovny půjčit další knížku od ní.

17.05.2016 5 z 5

Nebezpečná minulost Nebezpečná minulost David Morrell

Musím říct, že od téhle knihy jsem nejdřív čekala něco trochu jiného, ale i tak mě příjemně překvapila. Bylo to parádní čtení, podle mě i trochu dobrodružné, i když mezi dobrodružné se to asi úplně řadit nedá. Kolem poloviny knihy jsem jednou večer měla co dělat, abych knihu vůbec odložila, protože to napětí, které je v ní plno, nemůžete jen tak přejít, zavřít knížku a jít spát, to prostě nejde! Moc povedené a určitě si od Morrella ještě něco ráda přečtu! :)

01.05.2016 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Skvela kniha! Pribeh na me udelal jeste vetsi dojem nez jsem si myslela ze na me udela. Doporucuju precist.

16.04.2016 5 z 5

V divočině V divočině Diane Thomas

Na tuhle knihu jsem byla hodne zvedava. Nic podobneho jsem jeste necetla. Je to velice zvlastni kniha. Do ted tak uplne nevim co si o ni myslet a jestli v tom bylo neco hlubsiho asi jsem to nepochopila. Nevim. Je to takovy stred a asi bych ji dal nedoporucila. Skoda no.

15.04.2016 3 z 5

Hrobař Hrobař Marina Heib

Nebylo to spatne cteni, ale jsou i lepsi knihy. Ze zacatku mi delalo problem se zacist a vydrzet u cteni. Na to jak malo stran tato kniha ma, tak se mi nechce verit, ze sem ji cetla tak dlouho. Od poloviny uz to bylo lepsi a napinavejsi a konec byl taky dobry, ale porad to nebylo ono. Rozhodovala sem se mezi 3 a 4 hvezdickama, nakonec davam teda ty 4, ale jsou to spis slabsi 4 s velkym vykricnikem.

08.04.2016 4 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Naprosto dokonalý! První mé setkání s touto autorkou a troufnu si říct, že není poslední! Podle jednoho názoru na tuto knihu jsem čekala, že to bude o dost drsnější, ale i tak to bylo parádní čtení a ten konec - wow! Tohle jsem vážně nečekala. Pořád jsem si říkala, kdy přijde ten slibovaný šok a když najednou přišel, bylo to tak nečekané, že si ještě teď zpětně říkám, jestli jsem náhodou během čtení něco nepřehlédla, nějaký náznak, ale ať si s tím lámu hlavu jak chci, nemůžu na nic přijít. Mo Hayder je vážně třída. Moc povedená kniha!

25.03.2016 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Jedna z knížek do povinné četby a musím říct, že mě příjemně překvapila. Četlo se to samo a navíc je to krátké, takže pro rychlé čtenáře by to mohla být taková odpolední jednohubka. Moc hezký příběh. Pokud máte v povinné četbě, určitě doporučuju :)

02.03.2016 5 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Opět to byla jízda. Lisu Gardnerovou mám radši čím dál víc a její styl psaní je naprosto úžasný. Čtivý a když se jednou do čtení pustíte, těžko se vám od něj odtrhává. Chyť mě jsem četla až po Neboj se, ale byla jsme z ní nadšená stejně jako s Neboj se. Dokonalé, napínavé! Nemám co vytknout. Můžu jen a jen doporučit!

28.02.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir