Knihomol_ka Knihomol_ka komentáře u knih

Království v kameni Království v kameni Nela Mičková

Máme tu první příběh od velmi mladé autorky.
Samotná obálka je opravdu krásná a anotace zní taky opravdu pěkně.

Co se ale týče samotného příběhu, tak začátek byl pro mě trochu náročnější. Nemohla jsem se do příběhu vůbec začíst. Dialogy mezi postavami mi přišly dost slabé. Také se v příběhu pořád opakovaly dokola stejný slova až to někdy bylo nepříjemné a kazí Vám to požitek ze čtení. Ale s tímhle mohl někdo pomoci autorce. (Korektor,redaktor)

Co se týče samotného příběhu, tak je to opravdu zajímavý fantasy příběh. Musím říct, že pro mě dost i originální nápad. Od poloviny příběh nabírá jiný směr a je zajímavější.

Já osobně bych více ocenila popis hlavních postav. Příběh se mi nakonec líbil a autorce přeji mnoho úspěchů do budoucna.

Knize dávám 3.5 a byla mi poskytnuta autorkou v rámci spolupráce. Děkuji.

04.10.2023 3 z 5

Unbreakable Unbreakable Aminokyselinka

Na knihu jsem narazila díky Ivce, která ji krásně chválila a hned mě na ni nalákala.

V první řadě chci poděkovat samotné autorce knihy, že mi ji nabídla k recenzi.

K samotnému příběhu. Hned na první pohled mě nalákala obálka, která působí moc hezky a magicky. Přiznám se, že jsem čekala pouze romantiku, ale nenechte se zmást. Objevují se zde prvky fantasy. Což mě opravdu mile překvapilo.

Autorka se vážně narodila s talentem pro psaní. Krásně a dopodrobna nám vylíčí tento příběh. Obě hlavní postavy jsou velmi sympatické. Hlavní hrdinka Lara je milá a přátelská. Její humor mě bavil. Eric ze začátku působí tajemně, ale až ho poznáte, tak hned pochopíte proč mu Lara propadla. Je kouzelný a šarmantní. Jen bych ho vůbec netipovala na teenagera. Opravdu se choval velmi vyspěle.

Byla jsem upozorněna od holek, že se jedná o velký slow burn, jelikož jak někteří ví, není to to právé ořechové pro mě. Do půlky příběhu mi to nevadilo, ale pak už jsem vážně chtěla, aby se mezi hlavními postavami něco událo.

Co bych na příběhu vytkla je, že byl za mě zbytečně dlouhý. Některé části tam dle mého vůbec nemusely být. Začátek úžasný, ale ke konci už jsem ztrácela pozornost.

A já jen doufám, že u nás vyjde i další díl, protože věřím, že bude ještě zajímavější.

- Kniha mi byla poskytnuta v rámci spolupráce od autorky.
- Knize dávám 4.5/5 hvězd.

03.10.2023 4 z 5

Formulista Formulista Michaela Schmiedlová

Tak této knize musím dát plný počet hvězd, a kdyby to šlo dám klidně i víc, protože tento příběh byl naprosto úžasný. Ačkoliv já nejsem žádný fanoušek slow burnu, tak tomu pomalu přicházím na chuť. Tady mi to bylo upřímně jedno. Jelikož jsem velký fanoušek formulí 1, tak jsem si ten příběh vychutnávala po všech stránkách jak jen to šlo.

Velmi oceňuji autorku a jsem ráda, že napsala něco takového co tu ještě nemáme. Za mě hodně originální příběh. Jde vidět, že autorka se v tomhle světě f1 pohybuje a ví o čem píše.

Hlavní hrdinka Vanessa je zlatokopka. Tedy jen si na ni hraje. Ve skutečnosti dělá slavným lidem bodyguarda. I tento nápad se mi velmi líbí, že žena má takovou profesi. Líbila se mi její povaha. Taková ta typická knihomolka.

Anthony byl pro mě svým chováním velmi zvláštní a zajímavý zároveň. Vše se, ale ve správný čas dozvíte.

Dále se mi líbí, že nám autorka předává víc než si myslíme a mluví o nemocech jako je ADHD, dyslexie a další věci. Je potřeba o takových věcech mluvit a informovat o nich dál.

No a upřímně jsem nečekala takovou pikantní scénu a bylo to úžasný Byla to jízda od začátku do konce a já bych opravdu ocenila z tohoto prostředí více knih!!!!!

02.10.2023 5 z 5

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

První díl mě upřímně až tak nezaujal, takže jsem byla na vážkách, jestli se chci pustit do dalšího.
Jsem ráda, že jsem nad sérií nezanevřela a dala jsem jí přeci jen šanci. Začátek děje se celkem táhl a byl nudný pro mě.
No, ale pak se to teda rozjelo extrémně a akce tam bylo požehnaně. Nakonec tam bylo možná až moc akce.

Hlavní postava Brex se mi nakonec začala líbit. Není to žádná křehká dívenka a jde si rozhodně za svým.
Co se týče našeho alfa samce  Warwicka, tak mi pořád nepřišel na chuť úplně, ale pomalinku si na něho zvykám.

Jinak příběh byl zajímavý. Bylo tu plno humoru, u kterého jsem se pořádně nasmála. Chemie u hlavních postav byla doslova výbušná, ale zároveň mě opravdu mátlo, jestli se mají rádi nebo se opravdu tak strašně nenávidí.
Nejvíce mě štve, že tohle je teda pořádný slow burn. Pořád čekám a čekám napnutá jak kšandy a ono nikde nic! Jsme už z druhého dílu a prostě nic.

V příběhu se konečně dozvídáme plno zajímavých věcí. A také se tu objevilo docela dost nových postav, takže jsme v tom začala mít guláš.

Příběh byl fajn, ale za mě nic originálního ani promyšleného. Tak to vnímám já. Věřím, že své fanoušky to má.

26.09.2023 3 z 5

Hrátky v zákulisí Hrátky v zákulisí Olivia Cunning

Kniha má lákavou obálku a ještě lákavější anotaci. Předem jsem byla upozorněna co mě v příběhu čeká. Příběh je plný dokonale popsaného sexu. Vážně jsem žasla nad tím jak tyto scény byly do detailu popsány a bylo to naprosto úžasný.
Co jsem koukala, tak autorka je u nás nová a po přečtení této knihy, bych uvítala další díla od ní.

Hned na začátek Vás chci, ale upozornit, že tento příběh nebude pro každého. Skoro celou knihu tu jsou převážně sexuální scény. Některé scény Vám můžou přijít už přes cáru.
Já osobně jsem si to užívala a tentokrát mi vůbec nevadilo, že tu není děj na prvním místě. Chemií a sexem to tu sršelo. A to mi stačilo.

Tento romantický příběh se odehrává z prostředí hudební kapely. Takže sexy potetovaní rockeři v hlavní roli.

Hlavní postava Myrna je psycholožka sexu, díky čemu je ještě děj knihy o to zajímavější. Myrny mi jako hlavní postava velmi sedle. Měla úžasnou povahu a humor. Jen na svůj věk se někdy chovala jako puberťačka, ale to mi vůbec nevadilo.

Brian je kytarista této slavné kapely. Je to takový náš pan romantik. Brian se mi zamlouval hned od začátku. Přišel mi i dost citlivý a byl od ostatních členů kapely jiný. A to se mi na něm nejvíce líbilo.

Jak už jsem psala, tak chemie tu byla parádní mezi Brianem a Myrnou. Jinak v kapele jsou další úžasní chlapy, které si rozhodně zamilujete. Příběh je plný dobrého humoru, takže jsem se tu i pořádně pobavila.

Na závěr bych chtěla říct, že já si tento hříšný příběh přímo užívala, i když by nebylo na škodu, kdyby se autorka více zabývala i dějem než sexem, ale je to erotický román, tak jsem to očekávala. Za mě tedy super a já doufám, že se u nás přeloží i další kluci z kapely co nejdříve! Moc prosím <3

Jinak velmi děkuji @megaknihy.cz za poskytnutí této super žhavé novinky !

25.09.2023 4 z 5

Balada mrtvého světa Balada mrtvého světa Alžběta Bílková

Na začátek bych chtěla říct, že jsem měla trochu obavy se do knihy pustit. Jsem nakonec velmi ráda, že jsem knihu vzala do ruky a přečetla si ji. Byla jsem velmi překvapená, jak je příběh krásně promyšlený a do detailu propracovaný. Klobouk dolů před autorkou.

Svět, který se rozdělí vedví. Na jedné půlce je magie a na druhé ne. Líbí se mi opravdu tento nápad. Hlavní hrdinka Robin je hledačka, která se vypracuje na cestu za Hranicí. Je to velmi nebezpečné a na každém kroku jí hrozí smrt.

Příběh je čtivý a plný napětí. Pořád se zde něco dělo a já jen čekala co zase přijde.

Strážce Kai mi ze začátku nebyl až tak sympatický, ale postupem času se ukazuje, jaký doopravdy je.

Co se týče romantické linky, tak je to velmi pomalý a v podstatě tu nic není. Jen takové oťukávání. Jestli mi to nějak vadilo? Vůbec ! Já si užívala samotný děj a zajímalo mě co se tam vlastně děje.

Příběh se mi opravdu líbil a chci rozhodně další díl. Na závěr bych chtěla říct, že jsem byla překvapená, že česká autorka napsala tak úžasně propracovanou fantasy knihu.

Za mě rozhodně doporučuji

Za poskytnutí knihy děluji @albatrosmedia #spolupráce

21.09.2023 5 z 5

Snad jednou Snad jednou Amélie Salingerová

Je opravdu super a krásný se opět vrátit k příběhu a vychutnat si pohled Jakuba. Bonusová kniha mi udělala opravdu velkou radost. opět to bylo krásně čtivé. Já prostě miluji autorky styl psaní a opět jsem si to náramně užila.

Opět příběh byl vtipný a bylo to svižné. Za mě krásná jednohubka

Pokud jste tedy četli příběh Alespoň prozatím, tak doporučuji ještě sladkou tečku nakonec a to v podání této bonusové knihy.

Moc moc děkuji @ya.ctu za poskytnutí této krásné knihy.

21.09.2023 5 z 5

Alespoň prozatím Alespoň prozatím Amélie Salingerová

Jsem velmi vděčná, že se mi tato kniha dostala do rukou.
Od knihy jsem neměla žádné očekávání a vydala jsem se tedy do neznáma.
Byla jsem mile překvapená jak se mi příběh líbil. Hltala jsem stránku za stránkou a nemohla jsem přestat. Styl autorčina psaní mi zcela vyhovuje a líbí se mi.
Bylo to vtipné, krásné, ale i smutné. Autorka ve mně dokázala probudit veškeré tyto pocity.
Velmi se mi líbí, že příběh se odehrává v období pandemie. Za mě hodně originální pojetí knihy.
Bylo zajímavé si připomenout jak u nás tahle nepěkná nemoc vypukla, ale zároveň se mi líbilo, že v příběhu se skrývá daleko víc.
Příběh se zaměřuje na vztahy, první lásku a taky sex. Hlavní postava Marina, byla úžasná. Hned bych se sní chtěla kamarádit. Líbilo se mi, jak se k daným věcem a situacím staví. Mnoho věcí jsem si z příběhu díky ní odnesla. Jakub byl pro mě oříšek. Měl velmi zajímavou osobnost, ale získal si mé srdce hned. Všechny postavy co v příběhu vystupovaly, tak jsem si je svým způsobem oblíbila a to dokonce i Alici. Dále chci ocenit, jak se tady krásně mluví o tématu sexu a věcech okolo toho.
Upřímně věřím, že si příběh ještě někdy přečtu a pokud autorka něco dalšího vydá, tak se do toho určitě s radostí pustím. Za mě tedy krásný jemný a chvílemi i vtipný příběh.
Příběh doporučuji jak mladším, tak i starším čtenářům. Bylo fajn zjistit, jak prožívali období pandemie žáci na škole, ale taky jsem si hezky u knihy odpočinula.

Moc děkuji nakladatelství @ya.ctu , která knihu vydalo, že jsem měla možnost si tuto knihu přečíst a díky tomu jsem objevila další úžasnou čekou autorku. Mockrát děkuji !

14.09.2023

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Druhému dílu musím dát rozhodně vyšší hodnocení, jelikož děkuji autorce, že se pustila do něčeho takového. Určitě muselo být velmi obtížné psát o takovém tématu.

Vůbec jsem nečekala co mě v této sérii čeká. Původně jsem myslela, že jdu číst nějaký erotický román, což v podstatě ano, ale příběh má hlubší smysl a poselství podle mě.

Autorka se zde zabývá dost častou problematikou, o které se dle mého moc nemluví. A to je sexuální zneužívání dětí. Ať už chlapců nebo dívek. Je to strašný číst, ale opět mi tento příběh mnoho dává. Uvědomila jsem si opět tolik věcí. Pokud jste slabší povahy a vadí vám násilí na dětech, tak to prosím nečtěte. Není to nic příjemného.

Co se týče samotného příběhu, tak mě to opravdu baví. Baví mě vztah hlavních postav. Jade je úžasná, že to s Talonem nevzdává a snaží se. Talon to má opravdu těžký, ale on sám se opravdu snaží. Líbí se mi, že v příběhu se ukazuje jak člověku pomo v dané situaci. Terapie je dobrá pro naše tělo i mysl, když nevíme jak dál se životem.

Co se týče pikantních scén, tak přeskakuji. Něco přečtu a něco raději vynechám. Sexu je tu dost, ale budu se opakovat jako u prvního dílu. Překlad katastrofa. Kdo říká slovo číča? Doufám, že nikdo

11.09.2023 4 z 5

Bojovníci s Nicotou Bojovníci s Nicotou Kate Murray

Na první pohled mě zaujala jak obálka, tak samotná anotace na příběh. Bohužel co se týče příběhu, tak mě to až tolik nenadchlo.

Ono potenciál to mělo krásný! To opravdu ano. Zajímavý svět plný příšer ! Ale mně tam chybělo dost věcí. Samo o sobě mi asi nesedl styl psaní autorky.

Na příběhu se mi líbilo, že každý bojovník měl svého zvířecího společníka a jiný druh moci. To bylo velmi zajímavé a originální.

Začátek příběhu byl docela pomalý a chyběla tu nějaká pořádná akce. Co se týče romantické linky, tak mě bavila a líbila se mi.

Pokud nemáte na fantasy příběhy vysoké nároky a máte chuť na nějakou tu oddechovku, tak příběh se Vám bude určitě líbit.

Kniha mi byla poskytnuta v rámci spolupráce.

11.09.2023 3 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Já se teda docela dost ostýchala kvůli nízkému hodnocení prvního dílu. Jsem nakonec ráda, že jsem se do příběhu pustila.

Na začátek musím říct, že jsem od knihy čekala něco jiného. Anotace nám říká opravdu jiný příběh než v knize máme. Co se týče hlavních postav, tak Jade je sympatická ženská a vůbec mi nevadilo. Líbilo se mi jak se staví k věcem.

Co se týče Talona, tak to byl jiný oříšek. Pořád jsem si říkala co se mu asi tak mohlo stát, že se tak chová. No později jsem litovala toho, že to vím. Snad poprvé čtu, že hlavní hrdina bojuje se svými démony. Jako malý kluk si prošel peklem, a když říkám peklem, tak opravdu tím nejhorším. Dokonce jsem u toho brečela a byla to síla číst. Je opravdu hnusný si představit, že tyto věci se doopravdy dějí dětem a ne jen holčičkám, ale i chlapcům.

Co se týče pikantních scén, tak ty byly za mě strašný a občas jsem je upřímně přeskočila. Jde o to, že ten překlad byl opravdu katastrofa. To snad překládal google překladač ne ? To se nedalo číst. Opravdu ne. Scén je tam opravdu dost za co bych byla jindy vděčná, ale musí být dobře napsaný a přeloženy. (Viz Smetana nebo číča se mi tak vryli do paměti, že to z hlavy už asi nedostanu)

Příběh se mi tedy líbil. Knize dávám 3.5 protože mi tak pár věci chybělo. Ale hned se jdu vrhnout na další díl, jelikož mě opravdu zajímá co se bude dít dál.

10.09.2023 3 z 5

Čepeľ tajomstiev Čepeľ tajomstiev Tricia Levenseller

O knize jsem slyšela prvně a neměla jsem tudíž od ní žádná očekávání. Je to opravdu krásně pojatá fantasy kniha, kdy hlavní hrdinka trpí panickými záchvaty a nemá ráda lidi. Velmi jsem se se Zivou ztotožňovala v tomto případě.

Příběh se četl jedna báseň a velmi jsem si ho užívala. Ziva byla prostě svá a líbilo se mi jak nám ji autorka představila. Dále mě na příběhu velmi potěšilo to, že hlavní postava je kovářka, co se jen tak nevidí. V tomto případě mi nemohla být hlavní hrdinka už více sympatická. Prostě a jednoduše Ziva je má spřízněná duše. V příběhu se dále vyskytuje její sestra Temra, která je pravým opakem své sestry a je to pořádný kvítko. Temra tomuto příběhu dodávala své kouzlo. Jejich sesterská láska je tu opravdu krásně a reálně vyobrazená.

V knize se vyskytují ještě další postavy, které si určitě také oblíbíte. Co se týče děje, tak byl asi trochu slabší a zaměřoval se více na postavy a jejich osobnost, ale to mi vlastně ani nevadilo. Humor je tady na jedničku a já se tu pořád smála a culila.

Jiskření mezi Zivou a Kellynem bylo přímo sladké a kouzelné. Jinak konec příběhu jsem asi čekala trošku jiný, ale pořád tu bylo hodně věcí, které jsem nepředvídala a překvapily mě.

Pokud máte rádi fantasy a dobrý humor, tak věřte mi, že kniha Vás bude opravdu bavit. Už jen díky skvělé partě lidí.

09.09.2023 4 z 5

Osudové pouto Osudové pouto Elizabeth Briggs

Pokračování této žhavé vlčí fantasy série je konečně venku.

Upřímně jsem nečekala, že mě tento příběh tak pohltí a bude bavit. Dost bylo upírů a víl. Konečně tu máme vlkodlaky, se kterými se rozhodně nebudeme nudit.

Knihu jsem slupla během dvou dnů, protože se příběh četl v podstatě úplně sám a já si ho plně vychutnávala. Začátek byl opravdu zajímavý a byla jsem zvědavá jak se děj bude vyvíjet. Opět tu bylo plno zvratů a slušná dávka akce.

Pikantní scény za mě úžasný přesně něco takového jsem dlouho hledala. Strašně se mi líbí jejich osobnosti ať už Ayly nebo našeho alfa samce Kadena.

Ten konec jsem nečekala, ale musím si asi začít zvykat, že tohle má autorka ve zvyku. S otevřenou pusou koukám na to a čekám opět na další díl, který doufám brzy opět vyjde !

Ve spolupráci s Cosmopolis. Děkuji

30.08.2023 5 z 5

Temná harmonie Temná harmonie Laura Thalassa

Závěrečný díl úžasné fantasy série o Handlíři a jeho Siréně. Jak já se do tohoto příběhu zamilovala. Příběh byl plný očekávání, napětí a zvratů. Vše co si čtenář jen může přát. Příběh jsem si užívala plnými doušky. Byla to opravdu jízda a mnoho věcí jsem ani nečekala. Poslední díl byl hodně vtipný, ale taky jsme si užili plno erotických scén, které staly opravdu za to.

Siréna se mi strašně v tomto dílu líbila. Co díl o to jsem ji měla raději. Její nejlepší kamarádka Temper je teprve číslo. Myslela jsem, že už mě nijak nepřekvapí a stejně se jí to povedlo.

Handlíř taky ušel kus cesty. Né jen že miluji jeho humor, ale taky osobnost jakou má.

Celý tento příběh byl pro mě úžasný a mě vážně mrzí, že už je konec.
Epilog byl fantastický. Nebudu lhát, ale slzy se draly ven.

Děkuji za zaslání mystery press. #spolupráce

30.08.2023 5 z 5

Stačí mávnout křídly Stačí mávnout křídly Sára Topinková

Na první pohled Vás zaujme krásná a jednoduchá obálka, a když ne, tak Vás rozhodně naláká anotace.

Jediné mávnutí motýlích křídel dokáže vyvolat bouři.

Příběh je napsán s láskou a něhou. Aspoň tak jsem to při čtení cítila já.

Příběh je vyprávěný ve dvou dějových linkách. Střídá se zde přítomnost a minulost. Postupně odhalujeme co se vlastně hlavní hrdince příběhu stalo.

Příběh ve mně vyvolal hodně pocitů a emocí. Jak já jsem u některých části plakala a u jiných zadržovala dech. Pokud si člověk něčím takovým projde, tak je opravdu těžký něco takového číst.

Opravdu se mi líbilo na co se příběh zaměřuje a ukazuje jaký občas dokáže být život pro mladé lidi. První láska nebo také hloupé rozhodnutí

Kapitoly jsou krátké a čtení krásně utíká.
Nedokážu upřímně slovy popsat jak moc se mi kniha líbila. Můj velký obdiv má autorka. Napsat něco takového v mladém věku je úžasný.

Jsem ráda, že někdo napsal takový příběh. Příběh, který se zabývá vážnějším tématem.

Tímto mockrát děkuji @ya.čtu za zaslání knihy #spoluprace

25.08.2023 5 z 5

Vábení draka Vábení draka Anna Lowe

(SPOILER) Tohle je série o měňavcích což mě hned na první pohled docela dost zaujalo. Když jsem viděla to vysoké hodnocení, tak jsem si hned říkala, že to určitě bude stát za to.

Ze začátku mě příběh i postavy bavily, ale bohužel vše mi přišlo strašně rychlé. Samo o sobě příběh má jen 270 stran, takže na vše se jde dost rychle což je škoda.

Pikantní scény byly napsaný krásně a byly vylíčeny dopodrobna to bylo velké plus, ale i když byli druhého tak mi přišli strašně přeslazení

Tohle je strašně jednoduchá fantasy kniha, která nemá úplně děj podle mě. Bavila mě, ale znovu bych asi nečetla.

Zkusím ještě druhý díl a uvidíme

25.08.2023 3 z 5

Syn podsvetia Syn podsvetia Vladimíra Šebová

Přemýšlím, který díl se mi opravdu líbil víc a nedokážu se rozhodnout. Možná asi o trochu druhý díl, jelikož se odehrává v dnešní době. Což bylo velmi zajímavý a zábavný.

Líbí se mi taky, že je to krásně propojený a objevuje se tam syn podsvětí.

V příběhu figuruje docela dost postav, tak jsem měla strach jestli se v nich nebudu ztrácet. Ze začátku jsem měla s tím problém, ale postupně to bylo lepší a lepší. Opět jsem si všechny postavy a bytosti oblíbila.

Romantická linka opět slabá jako v první díle, ale vynahrazuje nám to všechno děj.

Kniha se četla opět sama a krásně. Děj sem hltala stránku za stránkou.

21.08.2023 5 z 5

Poslední noc Poslední noc Zara M. P. Cole

(SPOILER) Kniha od české autorky, která pro nás vytvořila svět upírů. Za mě dobře zpracované téma.

Střídá se zde minulost a přítomnost. Přiznám se, že s tím jsem občas bojovala a byla jsem zmatená co se zrovna odehrává.

Líbí se mi jak lidé bojují proti upírům, i když v podstatě nejsou oni to zlo. Máme tady i temný kult, který je opravdu zajímavý.

Příběh mě chytil od prvního slova. Do teď si tu větu pamatuji

Autorka má úžasný humor a já se smála skoro celou knihu, když jsem nebrečela nad smutnými částmi.

Autorka si s příběhem opravdu krásně pohrála. Zamilovala jsem si zde tolik postav, že to není ani možný.

Těším se už opravdu na pokračování, protože válka teprve začala.

20.08.2023 4 z 5

Dcera zimy Dcera zimy Vladimíra Šebová

Zatím co jedna život dává, tak druhá ho bere.
Příběh o dvou sestrách. O tragédii, která se jim stala.

Do příběhu jsem se tak začetla, že jsem si ani nevšimla, že už je konec. Příběh se mi opravdu líbil. Bylo to velmi zajímavé. Příběh se odehrává jak v minulosti tak v přítomnosti.

V příběhu se vyskytuje mnoho různých bytostí a příšer. Vůbec se zde nebudete podle mě nudit, protože se v příběhu pořád něco děje.

Nejvíce mi byla sympatická ze sester Morana. Zamilovala jsem se do její povahy. Naopak Vesna mi dělala krapet potíž ze začátku, ale čím více jsem jí poznávala, tím více jsem ji měla raději.

Příběh to byl opravdu krásný. Na konci mi dokonce ukápla slza. Pokud jste fanoušek slovanské mytologie, tak tohle je přesně pro Vás.

Co mě krapet asi mrzí byl vztah s Andreiem. Ocenila bych více o nich dvou

15.08.2023 5 z 5

Neznámý žalm Neznámý žalm Laura Thalassa

V poslední době si uvědomuji, že na fantasy musím mít prostě chuť. Jinak se v tom docela dost trápím.

Jak už má člověk načteno tolik dobrých fantasy knih, tak už Vás málo, který příběh baví nebo zaujme. Sice pořád si stojím za tím, že tahle série má dost podobných prvků jako Dvory, i přesto mě to opravdu velmi baví.

Desmond je úžasný, tajemný a hravý, ale miluji, když se u něho projeví i ta dominantní a ochranitelská stránka.

Callypso mi v tomto díle přišla dost zmatená ze všeho, ale chápu. Nový svět, nový život

Spicy scénky úžasný byla jsem naprosto spokojená.

Jinak konečně jsme dostaly odpověď, kdo za tím vším stojí. Fůha čekala jsem to? Ne tak úplně. Ten konec byl za mě EPICKÝ.

Haloooo potřebuji další díl

13.08.2023 5 z 5