Knihomol_ka Knihomol_ka komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Selekci jsem poslouchala jako audioknihu, která byla naprosto skvělá! Knize hlas propůjčila Lucie Pernetová, která má opravdu krásný a příjemný hlas.
Zvládla jsem to poslechnout za jeden den. Až tak moc mě to bavilo.

Tato knižní série mi byla už dlouhou dobu velmi doporučována a já vlastně ani netuším, proč jsem se do ní nepustila už dříve. Na co jsem čekala? Asi na audioknihu :D
Neměla jsem teď velmi prostoru na čtení, tak jsem využila poslechovou verzi.

Ze začátku musím říct, že jsem byla zmatená v jaké době se vlastně příběh odehrává. Jsem podle obálky usuzovala jinou dobu.
Příběh tedy vypráví o světě, kde jsou rozděleni do různých tříd neboli sekcí. Můžete se provdat jen za toho, který splňuje určitý stupeň.
America je zamilovaná právě do osoby, kterou si nemůže vzít nebo aspoň by bylo velmi náročné získat souhlas. Na popud svého milovaného zkusí selekci. Když jí jednoho dne přijde dopis, že se může letos přihlásit do Selekce její rodina je z toho nadšená. Pro Americu je to ale zlý sen. Nikdy netoužila po takovém životě.
Selekce je událost, kde vyberou 35 dívek, které budou bojovat o princovu přízeň a díky tomu se pak můžou stát princeznou a později královnou.

America nakonec bude vybrána do Selekce a po nevydařené lásce si užije aspoň dostatek jídla v Selekci. Hned samozřejmě svým chováním získá přízeň prince a stanou se z nich kamarádi. Vysvětlí princovi proč se účastní dané události a co si o tom všem myslí.

V tomto světe máme i rebely, kteří něco chtějí získat. Několikrát napadnou království a dívky se s tím musí vypořádat.
America začne pomalu přijímat své city k princi, když se nečekaně u jejich dveří objeví její ztracená láska.

A co se bude dít dál? To se dozvíme v dalším díle. Kdo vlastně získá prince?

31.05.2024 5 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

První díl se mi o krapet líbil více jak druhý.
Předchozí díl skončil velmi zajímavě a byla jsem zvědavá na co se můžeme těšit.

Opět se setkáváme s Ruby, která je zničená Jamesonovou zradou. Jameson si prochází nejhorším obdobím svého života, protože ztratil velmi ceného člověka ve svém životě.
Ruby se mu snaží za všech okolností pomoc, ale bohužel mu nedokáže odpustit věci, které udělal. James se pokusí dát dopořádku a zabojovat o svou životní lásku.

Příběh máme tentokrát z vícero pohledů. Není to tentokrát jen o Ruby a Jamesonovi, ale také o Lýdii a jejich problémech a mnoha dalších.

Příběh jsem opět zvládla na jeden zátah a tato série mě doslova pohltila.

29.05.2024 4 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Tuhle knižní sérii jsem už zaznamenala dávno předtím než vyšel seriál.
Anotaci jsem nikdy nečetla a obálky mě prostě narovinu nezaujaly.

Po dokoukání seriálu jsem chtěla vědět jak to bude s příběhem dál a jestli se drží knižní verze, tak jsem se rozhodla do knihy pustit.
Dlouho jsem neměla takovou čtecí slinu jako u této série a první díl jsem dala za jeden den jak to bylo čtivý.

Ruby je taková šedá myška, která se snaží na své škole nijak a ničím nevyčnívat. Chce se jen čistě soustředit na studium, aby se dostala na Oxford. Svět se jí ale změní v okamžiku, kdy načape svého učitele, který jí měl napsat právě doporučení na její vysněnou školu. Nečekaně ho načape se svou spolužačkou a jeho studentkou - Lydií B.
Jelikož Lýdie pochází z velmi bohaté rodiny a nemůže se dopustit dalšího skandálu, vyhledá pomoc u svého bratra, který se rozhodne o to postarat.

James B. je namyšlený a egoistický spratek, který si myslí, že mu vše projde. Proto navštíví Ruby a nabídne jí za její mlčení nespočet peněz, která však ona odmítne.
James jí nebude věřit, že jejich tajemství udrží v tajnosti a začne jí ze života dělat peklo. To mu však sama Ruby neusnadní..

Ředitel školy, udělá opatření, kdy James zničí Ruby ples a zakáže mu lakros. Musí začít společně vycházet a připravit další akce. Pomalu si navzájem začnou uvědomovat jaké sympatie k sobě nakonec mají a vše se tím pádem mění.

Krásná dojemná kniha. Seriál taky vřele doporučuji.

29.05.2024 5 z 5

Měsíční čarodějky Měsíční čarodějky Elizabeth Briggs

Tento třetí díl mi přišel ze všech zatím nejslabší, proto dávám nižší hodnocení už.
Přijde mi už zbytečné tuto sérii tak natahovat.

Ayla se po bitvě ocitne mezi měsíčními čarodějkami a zjistí dávno ukrytou pravdu. Začne se učit jak používat svou moc, aby zachránila válku, která se odehraje na zemi.
Ayla chce především zachránit svou lásku Kadena, pro kterého bitva nedopadla dobře. Společně se pak snaží hledat spojence proti slunečním čarodějkám a hledají možnosti jak je porazit a odkrýt pravdu.

Vztah mezi Aylou a Kadenem je vášnivý a majetnický. Chvílemi to graduje do takových výšin až je to neuvěřitelné. Jeho chování jakož to alfy mě občas vytáčelo.
Chvílemi mi to přišlo už zbytečný ty jejich hádky... Nevím co dále můžeme čekat od dalších dílů, ale doufám, že brzy už dostaneme odpovědi a dočkáme se šťastného konce.

27.05.2024 3 z 5

Stačí si počkat Stačí si počkat Mariana Zapata

Nejsem zrovna velký fanoušek slown burnu, ale upřímně jsem měla chuť na něco oddechového. Na doporučení od Ivky jsem tedy do toho šla.
Od Zapaty jsem četla už nějaké ty knihy, ale upřímně mě tolik nezaujaly jako například tady tahle.

Strašně mě tento příběh pohltil a nemohla jsem se vážně od něho odtrhnout a četla jsem ho do pozdních hodin, kdy jsem raději obětovala svůj spánek za pár dalších stránek.
Na příběhu se mi líbilo to, jakým stylem byl psaný. Bylo to prostě tak přirozené a plynulé. Humor tady byl na jedničku a většinu postav si nejde neoblíbit.

Hlavní hrdinka příběhu Diana má nelehký úkol, a tím je, že se stala opatrovatelkou dvou menších kluků. Po dvou letech se z malého bytu přestěhovala do většího domu, aby měli více prostoru. Kluci jsou šílený zlatíčka a já je strašně miluji. Diana je vážně skvělá. Když se seznámí se svým sousedem Dallasem (Ano opravdu :D ) tak příběh nabírá jiné otáčky. Dallas mě překvapil svým chováním, byl prostě DOKONALÝ. Líbilo se mi jak Dianě se vším pomáhal a jak si kluky zamiloval.

Opravdu se mi líbil jejich kamarádský vztah. Bylo to pomalé, ale příjemné. Jak příběh Diany, tak i Dallase mě zasáhl. A vážně jsem u toho brečela.
Epilog mě zasáhl takovou sílou, že jsem se šla opět vybrečet. Nechtěla jsem to dočíst a musím říct, že tuhle knihu od autorky si budu dlouho pamatovat.

24.05.2024 5 z 5

Vládkyně oceli Vládkyně oceli Tricia Levenseller

Vzrušující duologie, která už bohužel končí. Finální díl byl za mě vážně úžasný a šíleně moc jsem si ho užívala.
Snažila jsem se, abych si poslední díl vychutnala jak jen to jde.

Schyluje se k válce...
Začínáme tak, jak jsme u prvního dílu skončili. Ziva se snaží zachránit svou sestru at to stojí cokoliv. Je ochotná obětovat klidně i sebe, jen když její sestra bude zase v pořádku. Dozvídáme se opět zajímavá tajemství. Láska mezi Zivou a Kellynem nabírá plné obrázky a ne jedenkrát jsem se šíleně uculovala při čtení.

Miluji všechny postavy, které nás příběhem doprovázejí.
Ziva - nadaná kovářka, která má magické schopnosti. Je to jedna z nejlepších postav, o kterých jsem četla. Líbí se mi, že někdo napsal postavu, která trpí panickými záchvaty. Je introvertní a vše extrémně analyzuje.

Kellyn - pohledný žoldář a naprostý zlatíčko, rád bojuje a dobírá si všechny okolo. Podlehla jsem mu. Hlavně se mi líbí jak se nenechá Zivou odradit a snaží se jí porozumět.

Temra - sestra od Zivi, která miluje dobrodružství a boj. Je přesným opakem sestry.

Petrik - je taková chodící příručka. Rád čte a je ponořený do svého světa.

V příběhu se tedy schyluje k válce, která bude nebezpečná. Bude tu příliš zvratů a napětí. Miluji styl autorčina psaní a snad se brzy dočkáme nějaké její další knihy. Protože za mě příjemná fantasy kniha, kterou vřele doporučuji.

22.05.2024 5 z 5

Nezdolná Nezdolná Karen Lynch

K této sérii se dostávám docela s velkým zpožděním, ale musím se přiznat, že už jsem knihu jedenkrát rozečetla a úplně mě nezaujala.

Po nekonečném přesvědčování at dám sérii ještě šanci jsem to zkusila, a opravdu jsem za to teď zpětně ráda. Příběh nezdolná mě opravdu zaujal a bavil. Přijde mi to sice jako fantasy pro mladší čtenáře, ale i tak to bylo zajímavé a akční. Sára před pár lety přišla o svého otce a o své matce nic neví, protože je opustila velmi brzy. Takže ted Sára žije se svým strýcem, který je spisovatel a měl možnost se tedy o ni postarat a vzít si ji do své péče. Sára má teď sedmnáct let a snaží se přijít na to, kdo zabil nebo co stojí za zabitím jejího otce. Také po nečekané události, kdy je napadena upírem zjistí konečně co je zač. V příběhu se vyskytuje dost nadpřirozených bytostí. A přesně tohle se mi na příběhu líbí.

Na co jsem se nejvíce těšila byl Nikolas, který je bojovník a možná také i něco jiného. Nikolas se bude snažit Sáru ochraňovat a pomoc jí se zorientovat v novém světe plného nadpřirozena. Což se Sáře moc nezamlouvá, protože je dost paličatá. Sára jako hlavní hrdinka mi je sympatická a co se týče Nikolase, tak pro toho mám opravdu slabost. Chemie mezi nimi je slabá, ale tvoří se a jsem zvědavá co nám přinesou další díly.

14.05.2024 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Prohnilé království je pokračování ze série Royalové. Jedná se tedy o pátý díl z této série.
Já si tuhle sérii opravdu zamilovala a určitě se k ní budu ráda vracet. Na příběh Eastona jsem se nesmírně těšila! Od prvního dílu mi přišel jako postava zajímavý.

Příběh se tedy zaměřuje na Eastona Royala a Hartley Wrightovou. Od chvíle, kdy Hartley pozná Eastona, tak se jí změní celý život. Po tragické nehodě přijde o paměť a nedokáže už věřit ani Eastonovi, který jí slibuje, že vše napraví. Sledovat Eastona jak se snaží, aby si Hartley vzpomněla je obdivuhodná. Líbí se mi tady jeho chování a vytrvalost. Oběma postavám jsem tu lásku přála a hlavně jsem chtěla šťastný konec. Nevím jak to autorka dělá, ale já tuhle sérii přečetla jedním dechem. Styl psaní je úžasný a poutavý.

Rozhodně doporučuji tuto sérii. Rozhodně vás nezklame.

14.05.2024 4 z 5

Woodhill Woodhill Eleanor Corvin (p)

Máme tady další dílo od této autorky, která si prostě v tomto tématu smrti a duchařiny doslova libuje. A já to mám opravdu ráda.
Tentokrát jsem šla na jistotu. Nepotřebovala jsem číst anotaci, protože už znám styl psaní autorky a vím co od ní očekávat, ale abych byla právě upřímná, tak tentokrát mě opravdu překvapila. Hlavní hrdinka Lexi už od mala vídala duchy, ale všichni si mysleli, že je blázen. Procházela si špatném dětství, ale když opona opadla a přišla do toho i choroba, tak se celý svět rozpadl. Lexi má tedy schopnost vidět mrtvé a tak je jako temnonoška povolána do Woodhillu, aby tam byla nápomocná. V příběhu se vyskytuje více postav, které si dle mého zamilujete. (Strašně se mi líbil Aaron!) Líbí se mi, že opět jsem nevěděla s kým bude mít Lexi romantickou linku. Líbí se mi popis 'nového' světa a chodu této doby.

Co mě ale nejvíce zaujalo bylo, že jsou tady opravdu pikantní scény, které se mi hooodně líbily. Broderick Woodhill je muž mnoha tváří a z počátku se zdál být vážný a celkem takový prudas, ale až se mu Lexi dostane pod kůži, tak zjistíme, že zdání klame. Chemie byla úžasná a to je velké plus!

Příběh jako takový se mi líbil, jen mi to přišlo trochu natahované okolo toho. Jinak za mě originální příběh s prvky romantiky, fantasy a detektivky.

A na úplný závěr mě potěšilo, že se autorka nechala inspirovat mým nejoblíbenějším zámkem

13.05.2024 4 z 5

Corrupt: Skazení Corrupt: Skazení Penelope Douglas

Ďáblova noc...

PANEBOŽEE!! Jak je možný, že jsem tak dlouho odolávala této knize? Okamžitě jsem se do příběhu zamilovala.
Čtyři jezdci, kteří vás hned zaujmou a pohltí vás. Dostanou se vám pod kůži, tak jako se Rika dostala pod kůži Michaelovi.

Erika neboli Rika je hlavní postavou této knihy. Je krásná a ve svém nitru velmi zkažená. Její přítel je bratr kluka, do kterého byla celé své dětství zamilovaná, a pro kterého má stále slabost... On to cítí, ale jinak.

Michael Crist je jeden z této proslulé party, a chystá se Rike společně se svými společníky zničit život, tak jako jim ho v osudnou noc zničila ona.

Příběh je temný a zároveň hodně napínavý, také obsahuje sexuální a násilnické scény nebo úmrtí. Děj se odehrává v současností a také v minulosti a pomalu se dozvídáme co se stalo před třemi lety a proč vlastně jdou po Rike. Líbí se mi čeho jsou chlapci schopní a že vám nahání hrůzu. Michael a Rika jsou stejně zvrácení a pro sebe přímo stvořeni.

Penelope Douglas přesně ví jak takové příběhy psát. Je to vzrušující a šokující. Pozornost čtenáře si dokáže udržet.
Potřebuji další díly, protože jsem šíleně zvědavá co se dozvíme o dalších jezdcích.

Jinak překlad je brutálně dobrý a velké díky nakladatelství Pandora, za původní obálku a knihu s ořízkou !

10.05.2024 5 z 5

Alespoň pár kapitol navíc Alespoň pár kapitol navíc Amélie Salingerová

MILUJI!

Autorka je šíleně talentovaná a doufám, že už pracuje na něčem dalším. Jsem ráda za tyto brožurky od nakladatelství. Člověk si opět připomene svou oblíbenou knihu.
Všem rozhodně doporučuji.

10.05.2024 5 z 5

Obránce mimo hru Obránce mimo hru Leah Brunner

Jelikož jsem velký fanoušek hokejovek a mám už lecco načteno, tak budu trochu kritičtější.
Příběh mi přišel průměrný, nebyl špatný, jen mi přišel jako každý jiný. Chyběl mi tam nějaký humor...
Je to čtivá jednohubka. Příběh vypraví o hokejovém obránci Mitchovi, který svů vztek nedokáže udržet na uzdě. Při zápase se strhne potyčka a za trest musí vynechat 15 zápasů NHL, také docházet na terapii a zároveň učit děti. Pro jeho osobnost je to něco nepředstavitelného. Při vyučování dětí se tak seznámí s Andie, která tam doprovází svého mladšího brášku. Její příběh je docela zajímavý. Její povaha a odvážnost postavit se proti našemu obrovi, vzbuzuje u Mitche zájem.

Erotiku tady nečekejte, jedná se o pořádný slown burn. Oba dva si navzájem pomáhají v těžkých časech, i když to možná ani netuší.

07.05.2024 3 z 5

Lásky čas Lásky čas Adéla Rosípalová

Tento příběh je přesně moje krevní skupina. Dvě báječné a talentované autorky se spojily a vytvořily něco naprosto skvělého a vtipného. Samozřejmě se příběh zaměřuje i na vážnější témata a ukazuje nám pohled na LGBT komunitu. Přesně takové příběhy já ráda čtu.

Příběh je zrovna teď ideální na jaro. Teo se přestěhoval z Prahy na Moravu, kde začíná svůj nový život, ale není to pro něho jednoduché. Jeho úhlavním nepřítelem se stane Villy, který má konkurenční bistro hned kousek od jejich kavárny. Zrovna Villy má složitější povahu a vůbec mu neulehčuje novou situaci. Spojí je až nečekaná událost, kdy kocoura srazí auto a oni dva jsou toho svědkem. A tady jejich příběh teprve začíná. Příběh je krásný a opravdu vtipný. Jelikož jsem z Moravy, tak to nářečí bylo úžasný! Kocoura Tunáka jsem si oblíbila nejvíce.

Doufám, že se brzy můžeme opět těšit na nějakou novinku od autorek a nejlépe, když opět spojí síly.

Kniha mi byla poskytnuta v rámci spolupráce od @albatrosmedia.

03.05.2024 5 z 5

Důvěra Důvěra Michaela Brnková

Další díl ze série Nekompromisní. První díl Konflikt - miluji a po dočtení důvěry mám opět chuť si ho přečíst.

Halton je velmi náročný muž, když mu zemře jeho pravá ruka (asistentka), kterou bral už jako svou členkou rodiny, potřebuje najít někoho správného, kdo převezme její funkci. Vycházet s Haltonem je velmi obtížné a nikdo mu není dost dobrý. Na tuto pozici se dostane svérázná a atraktivní Lexi, která mu dokáže, že je velmi schopná a nenechá se zastrašit. Příběh se vyvíjel velmi zajímavým směrem a musím se přiznat, že mě velmi překvapil! Humor je tu opět na jedničku a velmi jsem si ho užívala.

Ta chemie pomalá, ale hmatatelná byla úžasná a spicy scény
Co se mi ještě velmi líbilo, tak že se tu objevil Nero právě z Konfliktu!

Konec skončil velmi zajímavě a já se těším na další díl!

Kniha mi byla poskytnuta v rámci spolupráce s @knihydobrovsky

28.04.2024 4 z 5

Babylon Babylon R. F. Kuang (p)

Knihu jsem převážně zaregistrovala v zahraničí, kdy byl okolo ní velký wooow.
Takže jsem, byla zvědavá zdali má očekávání opravdu splní a bude tak dobrá, jak se o ní všude píše.
Tady v česku jsem zatím nic moc nezaregistrovala okolo knihy, což je za mě opravdu škoda, jelikož kniha si to zaslouží.
Miluji to obálku a od této autorky jsem zatím nic nečetla, takže to byla pro mě premiéra. Autorka má krásný styl psaní a četla se mi krásně a rychle, na to kolik má kniha stran.

V příběhu figuruje skupinka studentů, kteří mi byli sympatičtí a bavili mě. Začátek měl pomalinký rozjezd, takže jsem se chvílemi u příběhu nudila a čekala jsem, kdy se tam něco začne dít. Ale čekání se vyplatí a pak už jen nebudete věřit svým očím co vše se tam stane. A konec příběhu je taky velmi nečekaný až mě šokoval.

Příběh se mi tedy opravdu líbil, i když rozjezd byl na mé poměry pomalejší.

24.04.2024 4 z 5

Trnová královna Trnová královna Gina Chen

Tohle je velmi zajímavě a netipicky napsaná pohádka. Pohádka, která vypráví o princi, který je prokletý a jediné co tuhle strašnou věštbu dokáže zlomit je vzít si svou pravou lásku.
Ale co, když si princ přeje zůstat prokletým ? Co když o nic takového nestojí ?

Hlavní postava Violet je věštkyně, která pracuje pro krále. Nečekejte poslušnou dívku. Violet mi přijde trochu divoká a s princem jsou celkem na nože.
Cyrus mi přijde, že rád flirtuje s čímkoliv co se pohne. Bohužel nemáme možnost více nahlédnout a poznat tyto postavy. A tím si k nim až tak úplně nedokážeme vytvořit pouto. Více mi ocenila popsat to co se mezi nimi tvořilo. Jinak příběh je i vtipný. Vyskytuje se nám tu více postav. Celý příběh se nese v popichování dvou hlavních hrdinů. Do samotného konce jsem netušila jak tohle asi tak skončí.

Za mě, ale krásná pohádka.

02.04.2024 4 z 5

Slzotvůrce Slzotvůrce Erin Doom

Na první pohled se může zdát, že se jedná o fantasy knihu, ale je to dívčí román, i tak se za příběhem skrývá daleko víc, než byste čekali.
Autorka si krásně hraje se slovy a vytvořila něco kouzelného. Příběh je jemný, ale zároven temný. Ukazuje nám příběh dvou mladých lidí, kteří bojují. Nika a Rigel vyrůstají v dětském domově. Znají se od malička. Ve svých 17ti letech si Niku i Rigela adoptují. Život pod jednou střechou není jednoduchý. Nika je jemná bytost. Její osobnost mě okouzlila a stala se hned mnou oblíbenou postavou. Láska ke zvířatům byla něco úžasného. Rigel je temný a bojuje se svými monstry, ale i jeho jsem si velmi oblíbila. A kdo by taky ne ?
Příběh vypráví o dvou zlomených duších. Líbí se mi jejich pomalý tanec, kdy okolo sebe pomalinku našlapují a jejich láska je sice pomalá, ale za to šíleně silná.

Příběh je velmi poetický a opravdu krásně napsaný. V mnoha věcech mi otevřel oči. Číst to bylo slast pro moje oči.
Líbilo se mi s jakým procítěním to autorka napsala. Konec už byl na mě zdlouhavý, ale i tak bych to hodnotila nekonečno hvězdičkami.

02.04.2024 5 z 5

Všechno je jednou poprvé Všechno je jednou poprvé Nina Kenwood

Jedná se o Young adult příběh, takže tak nějak tušíme co očekávat. Příběh je předvídatelný, ale je psán hezky. Líbí se mi, že nám autorka naservírovala příběh, který se zabývá každodenními problémy dospívajících lidí. Natálie je milá a sympatická mladá dívka, která si prochází těžším obdobím. Řešíme pubertu, rozvod rodičů a také první lásku. Romantická linka je krásně vyobrazena. Taková velmi oddechová kniha, která se hodí nějak na dovolenou k moři.

25.03.2024 3 z 5

Mizera Mizera L. J. Shen

Sparrow z této série mě šíleně bavil a líbil se mi, ale Lovec mě nijak extra neohromil. Takže jsem měla docela strach, jak se mi bude líbit Mizera.
Ze začátku bylo obtížný se začíst a přijít na chuť Persephoně, která mi přišla jako šíleně naivní holka. Na jednu stranu se mi líbilo jak se snažila ulovit našeho Mizeru, ale občas už mě ta její snaha přišla šíleně otravná.
Persephona je celý svůj dosavadní život zamilovaná do Cilliana Fitzpatricka, který o ní nejeví žádný zájem. Po letech si najde lásku jinde, ale nedopadne to vůbec tak, jak si možná představovala. Zachrání jí díky tomu právě Cillian. Taková ta klasika, kdy se jedná o falešné manželství. Persephona se snaží v Callianovi vzbudit aspoň nějaké ty emoce a hoooooodně dlouho se jí to nedaří. Obdivuji, že to s ním nevzdala. Call potřebuje dědice a Persephona mu jej musí dát. Samozřejmě city z jeho strany se vytváření a ukazují velmi pomalu. Líbilo se mi zjištění proč se před světem Call tak uzavřel. Hodně zajímavý a důležitý téma. Tady má autorka u mě velký plus, že mluví o vážnějších tématech. Konec trochu klišé, ale jo bylo to nakonec víc než fajn.
Spicy scény za mě topka !

15.03.2024 4 z 5

Smrtící terapie Smrtící terapie Sarah Pekkanen

Příběh se zaměřuje na bohatý pár Marissa a Matthew Bishopovi z washingtonského předměstí.
Jak už z anotace víme, tak Marissa se dopustí nevěry, a jelikož ji to tíží domluví si schůzku na terapii u Avery a přizná se svému manželovi, co udělala.
Avery je psycholožka, která přišla o licenci, jelikož vedla nekonvenční praktiky. Vše, co Matthew a Marissa musí udělat proto, aby jejich manželství neupadlo, je absolvovat deset sezení s Averym a jejich manželství bude opět v pořádku, teda to si aspoň myslíme.
Pohledy postav se nám tu střídají. V příběhu se vyskytuje opravdu hodně postav a je potřeba jim věnovat svou pozornost. Zápletka tu byla dost předvídatelná, což u thrilleru nechcete. Přišlo mi zajímavý co se týče Avery jak to ve výsledku dopadlo. Ve výsledku jsem, ale měla od knihy trochu jiná očekávání a čekala jsem něco jiného. Nebylo to špatný, ale asi nic extra pro mě.

Kniha mi byla poskytnuta v rámci spolupráce od @megaknihy děkuji.

13.03.2024 3 z 5