Selekce přehled

Selekce https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264514/bmid_selekce-iNh-264514.png 4 5569 5569

Selekce série

Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Možnost být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Možnost žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona. Ale pro Americu Singerovou je Selekce noční můrou. Znamená pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunu se jí nechce. Pak America potká prince Maxona. Postupně začne zpochybňovat všechny plány, které si předsevzala – a uvědomí si, že život, o kterém vždycky snila, si už nedokáže představit.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , CooBoo

The Selection , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Selekce. Přihlašte se a napište ho.

Rapeh
14.05.2024 4 z 5

Už se těším na další díl. Po knize jsem sáhla náhodou, ale už chápu proč je dcera s této série tak nadšená. Charakteristika postav k obrazu dnešní doby : Aspen je blb, Max je neskutečně dokonalý a Amerika je typický teenager, který musí rychle dospět

Dortíkomilka
12.05.2024 5 z 5

Konec mě donutil okamžitě sáhnout po dalším díle. Všechny postavy mi byly víceméně sympatické jenom nenávidím Aspena..

Kskaja
02.05.2024 5 z 5

Zábavné, těším se na 2 dil

50 nejčtenějších knih minulého roku (2016)

17.01.2017

Stejně to budu dál zkoušet. Nemám ve zvyku se vzdávat.

Nedávám přednost ani jednomu. Dávám přednost sobě.

Opravdová láska se objevuje tehdy, když v ni vůbec nedoufáte.

Ocenění knihy (1)

2014 - Kniha roku Databazeknih.cz (Obálka roku)

Kniha Selekce v seznamech

v Právě čtených73x