Obránce mimo hru

Obránce mimo hru https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535140/bmid_obrance-mimo-hru-66032b99d415c.jpg 5 10 3

Mitch je pořádně ostrý hokejový obránce, který prostě nedokáže udržet svou vznětlivost na uzdě. A to vede k zákazu hry na patnáct zápasů NHL. Jako by to nestačilo, musí dočasně zaskočit za trenéra juniorů. Hned při prvním tréninku vtrhne na led energická blondýnka, které je úplně jedno, že má co dělat s hokejovou hvězdou, a neváhá mu pěkně od plic vysvětlit, co si myslí o jeho trenérských schopnostech. Mitchova obrana přestává fungovat. Jiskří to mezi nimi totiž tak, že ledy tají.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

Desire or Defense , 2023

IroKlára
předevčírem 5 z 5

Ano... Hned jak vyšla e kniha, tak jsem si ji musela koupit, nalákala mě anotace... Opravdu moc pěkný příběh, doufám že budou i další díly. Moc mě to bavilo a těším se na další

Ivuska.09
předevčírem 5 z 5

Perfektní román bez špetky erotiky? Ano, jde to! Obránce mimo hru je toho dokonalým příkladem. Sympatičtí hlavní hrdinové, milý příběh, nechybí ani drobný dějový zvrat, zkrátka je zde vše, co má v pohodovém románu být. Žádné zbytečné protahování děje, přečtenou knihu budete mít za chvilku. Já doporučuji!

sarhii
předevčírem 4 z 5

Čtivá oddechovka. Chybělo mi trochu víc hašteření a trochu víc erotiky. Na to jaký to měl být hokejový ranař to byl nakonec docela méďa. Ale určitě stojí za přečtení.

romantika hokejisté

Autorovy knížky

Leah Brunner
americká
2024  96%Obránce mimo hru

Kniha Obránce mimo hru je v