Knihomol_ka Knihomol_ka komentáře u knih

Vládce hvězdné oblohy Vládce hvězdné oblohy Laura Thalassa

Ja upřímně nemám absolutně slov. Tohle bylo něco co jsem po dočtení série přesně potřebovala. Je úžasný, že máme možnost konečně vidět věci z pohledu Desmonda.
Bylo to smutné, krásné a dojemné. Všechny tyto pocity jsem při čtení měla. Jsem vážně ráda, že jsem konečně pochopila důležitý věci ze života Handlíře. Ale teď se cítím zase prázdná a je mi smutno, že se opět se sérii loučím. Autorka je velmi talentovaná spisovatelka a obdivuji její práci a to co pro nás vytvořila. Snad si pro nás zase nachystá něco tak úžasného. A moc děkuji mysterypress za poskytnutí této skvěle novely
Pro všechny fanoušky Rapsodie Vás zahřeje tato novela u srdíčka.

04.12.2023 5 z 5

Náhodou Náhodou Petra Martišková

Náhodou je kniha od české autorky, která vyšla letos. Příběh je určen pro mladší čtenáře, kteří takový příběh ocení víc. Já do této cílové skupiny už bohužel nepatřím, takže mě osobně příběh tolik nenadchnul,ale to není autorčina chyba.
Autorka napsala příběh opravdu hezky. Občas jsem se u toho pěkně pobavila. Elena je pěkný kvítko, která pořád utíká své ochránce a chce žít normální život. Na to z jakých poměrů pochází jsem čekala, že bude mít nos nahoru, to se však díky bohu nekonalo a spíše mě svým chováním a vystupováním překvapila.
Nathan je basketbalista, který kvůli incidentu dostane úkol, aby se postaral právě o “princeznu Elenu. Mezi nimi hned od prvního setkání začnou hádky a naschvály, ale postupně se z toho začne něco klubat.
Příběh za mě tedy doporučuji mladším čtenářům, ale tady není na škodu občas vypnout a přečíst si takovou oddechovku.

Kniha mi byla poskytnuta v rámci spolupráce od @albatrosmedia. Za což děkuji.

03.12.2023 3 z 5

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Závěrečný díl fantasy série. Tak nějak jsem nebyla připravená na ukončení této série, ale přišel čas. Ze začátku jsem měla trochu problém se začíst, ale pak se to hezky rozjelo a začalo mě to bavit. Velké plus bylo, že autorka neotálela s milostným trojúhelníkem a hned nám prozradila, koho si Layla vybere.
Já byla naprosto spokojená s výběrem, který autorka učinila. Ve finálním díle se konečně dozvíme o co celou dobu šlo a chystáme se na boj. Byly věci, které jsem nečekala a překvapily mě. Dokonce jsem u konce uronila slzu! Mrzí mě na konci trochu jedna věc, ale nemůžu nic říct, protože by to byl spoiler, ale to autorce neodpustím! Jinak je to pubertální a vtipná série. Miluji to a na sérii budu hezky vzpomínat a rozhodně si ji zase někdy přečtu.
Jinak děkuji za poskytnutí knihy @knihydobrovsky #spolupráce

02.12.2023 4 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

Já autorku naprosto zbožňuji. Ona ty příběhy prostě umí. Sparrow se mi hodně líbil, ale tohle ? No začátek začal slibně a dost humorně. Dobře jsem se u toho nasmála a myslela jsem si, jaká dobrá kniha to asi bude. Omyl ! Já jsem se tak nudila. Hlavní postavy nezajímavý. Hunter je strašně velký sukničkář a nadrženec. Ty jeho neustálý narážky mě strašně štvaly. Co se týká Sailor, tak je to dcera z knihy Sparrow. Což super a zajímavý nápad, ale její postava mě vůbec nezaujala. Nesebevědomá ženská

Žádná chemie mezi nimi nebyla nebo mi to teda nepřišlo. Ani ten příběh nebyl vůbec zajímavý. Sem tam jsem se zasmála, ale čekala jsem od autorky něco jiného a lepšího.
Za mě teda nejslabší kniha od autorky.

23.11.2023 3 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

ᴍᴀᴍᴇ ᴛᴀᴅʏ ᴘʀᴇᴅᴘᴏsʟᴇᴅɴɪ ᴅɪʟ ᴢ ᴜᴢᴀsɴᴇ ʀᴏᴍᴀɴᴛɪᴄᴋᴇ sᴇʀɪᴇ - ᴊᴇᴢᴅᴄɪ ᴀᴘᴏᴋᴀʟʏᴘsʏ.
ᴛʀᴇᴛɪ ᴅɪʟ ᴊᴇ ᴏ ᴅᴀʟsɪᴍ ʙʀᴀᴛʀᴏᴠɪ. ɴᴀ sᴀᴍᴏᴛɴᴇʜᴏ ʀɪᴄᴄɪʜᴏ ᴊsᴇᴍ sᴇ ᴠᴇʟᴍɪ ᴛᴇsɪʟᴀ. ʀɪᴄᴄɪ ᴊᴇ ᴛᴀᴋᴏᴠʏ ɴᴀs ᴘᴏᴄɪᴛᴀᴄᴏᴠʏ ɴᴇʀᴅ. ᴜᴢ ᴏᴅ ᴘʀᴠɴɪʜᴏ ᴅɪʟᴜ ᴠɪᴍᴇ, ᴢᴇ ᴍᴀ ᴅɪᴛᴇ, ᴏ ᴋᴛᴇʀᴇ ɴᴇᴊᴇᴠɪ ᴢᴀᴊᴇᴍ. ʙᴏʜᴜᴢᴇʟ ᴘᴏ ɴᴇᴄᴇᴋᴀɴᴇ ᴜᴅᴀʟᴏsᴛɪ sɪ ᴍᴜsɪ ᴠᴢɪᴛ sᴠᴇʜᴏ sʏɴᴀ ᴅᴏ ᴘᴇᴄᴇ. ɴᴀᴊᴍᴇ sɪ ᴛᴇᴅʏ ᴍʟᴀᴅᴏᴜ ᴀ ᴋʀᴀsɴᴏᴜ ᴄʜᴜᴠᴜ.

ɴᴀᴛʜᴀʟɪᴇ ᴊᴇ ᴅᴏɴᴜᴄᴇɴᴀ ᴅᴇʟᴀᴛ ᴄʜᴜᴠᴜ ᴀ ᴏʙᴇʟsᴛɪᴛ ʀɪᴄᴄɪʜᴏ. sᴀᴍᴏᴢʀᴇᴊᴍᴇ sᴇ ᴠᴇᴄɪ ᴢᴋᴏᴍᴘʟɪᴋᴜᴊɪ ᴀ ᴍᴇᴢɪ ʜʟᴀᴠɴɪᴍɪ ᴘᴏsᴛᴀᴠᴀᴍɪ ᴛᴏ ʙᴜᴅᴇ ᴘᴇᴋɴᴇ ᴊɪsᴋʀɪᴛ.

ᴍᴜᴢᴇᴛᴇ sᴇ ᴛᴇsɪᴛ ɴᴀ sᴘɪᴄʏ sᴄᴇɴʏ, ᴋᴛᴇʀʏᴄʜ ʙʏᴄʜ ᴊᴀ ᴏᴄᴇɴɪʟᴀ ᴋʟɪᴅɴᴇ ᴠɪᴄ ʜᴜᴍᴏʀ ᴛᴜ sᴀᴍᴏᴢʀᴇᴊᴍᴇ ɴᴇᴄʜʏʙɪ.

ᴠ ᴘʀɪʙᴇʜᴜ sᴇ ᴠʏsᴋʏᴛᴜᴊɪ ᴘᴏsᴛᴀᴠʏ ᴢ ᴘʀᴇᴅᴇsʟʏᴄʜ ᴅɪʟᴜ, ᴛᴀᴋᴢᴇ ᴊᴇ ᴋʀᴀsɴʏ ᴠɪᴅᴇᴛ ᴊᴀᴋ sᴇ ᴠ ᴢɪᴠᴏᴛᴇ ᴘᴏsᴜɴᴜʟɪ ᴅᴀʟ ᴄʜᴠɪʟᴇᴍɪ ᴊsᴇᴍ ᴍᴇʟᴀ ᴠᴀᴢɴᴇ ɴᴀ ᴋʀᴀᴊɪᴄᴋᴜ sʟᴇᴅᴏᴠᴀᴛ ᴛᴏ ᴠsᴇ.

ᴋᴏɴᴇᴄ ʙʏʟ ᴘʟɴʏ ᴀᴅʀᴇɴᴀʟɪɴᴜ ᴀ ᴅᴏᴊᴇᴍɴʏᴄʜ ᴄʜᴠɪʟ. ᴊᴇ ᴘʀᴀᴠᴅᴀ, ᴢᴇ ʙʏᴄʜ ᴍᴏᴢɴᴀ ᴏᴄᴇɴɪʟᴀ ᴅᴇʟsɪ ᴘʀɪʙᴇʜ, ᴀʟᴇ ʙʏʟᴏ ᴛᴏ sᴀᴋʀᴀ ᴜᴢᴀsɴʏ ! ᴀ ᴛᴇᴅ ᴜᴢ ᴊᴇɴ sᴇ ᴛᴇsɪᴛ ɴᴀ ʜᴇᴄᴛᴏʀᴀ.

ᴋɴɪʜᴀ ᴍɪ ʙʏʟᴀ ᴘᴏsᴋʏᴛɴᴜᴛᴀ ᴠ ʀᴀᴍᴄɪ ʙᴇᴛᴀ ᴄᴛᴇɴᴀʀsᴛᴠɪ. ᴋɴɪʜᴀ ʙʏ ᴍᴇʟᴀ ᴄᴏ ɴᴇᴊᴅʀɪᴠᴇ ᴠʏᴊɪᴛ ᴛᴀᴋᴢᴇ ᴘᴏᴋᴜᴅ ᴊsᴛᴇ ᴊᴇsᴛᴇ ɴᴇᴄᴇᴛʟɪ ᴍᴀʀᴄᴀ ᴀ ʟᴜᴄᴀsᴇ, ᴛᴀᴋ ᴊᴇ ᴛᴇᴅ ᴛᴇɴ ᴘʀᴀᴠʏ ᴄᴀs.

ʙᴛᴡ: ᴠᴇʟᴋᴇ ᴅɪᴋʏ ᴀᴜᴛᴏʀᴄᴇ, ᴢᴇ ᴋᴇ ᴋɴɪᴢᴇ ᴊsᴏᴜ ʙᴏɴᴜsᴏᴠᴇ ᴋᴀᴘɪᴛᴏʟʏ. ᴛᴏ ᴍɪ ᴠᴢᴅʏ ᴜᴅᴇʟᴀ ᴠᴇʟᴋᴏᴜ ʀᴀᴅᴏsᴛ !

17.11.2023 5 z 5

Světlo v plameni Světlo v plameni Jennifer L. Armentrout

Tato série bude moje smrt. A teď vážně opravdu mě to zabije. Tahle série je na mě zdlouhavá, a jelikož čekání na další díly nějaký ten čas trvá, tak já zase vše důležitý zapomenu. Ale, protože každý díl je jedna velká bichle, tak si nechci dávat rereading.

Stále si stojím za svým, že tato série je mnohem lepší než Z krve a popela. Více mi sedl Nyktos a Sera. Skoro všechny postavy jsem si tu oblíbila. Co se týče příběhu, tak dostáváme zase nové informace. Tento díl je mnohem mnohem pikantnější. Možná už i trochu moc

V příběhu se vyskytuje na mě až moc postav, takže jsem občas zapomněla kdo je kdo. Jinak děj byl super, ale občas jsem už nevnímala a koukala, kdy bude konec. Vážně je to zbytečně dlouhý. Konec jsem předvídala. Ale jsem zvědavá co si pro nás autorka snad už opravdu v posledním díle přichystá.

17.11.2023 4 z 5

Koruna strachu Koruna strachu Rozálie Pražáková

Máme tady novinku a zároveň taky prvotinu autorky. Na začátek musím pochválit krásně odvedenou práci na obálce, protože jako vždy se Adél předvedla a vytvořila něco opravdu nádherného. Dále mě nadchla i samotná anotace, která zněla velmi zajímavě.

Ke knize jsem se dostala čistě náhodou a to díky Kristýnce, která se na humbookfestu od knihy nemohla odtrhnout a velmi si ji vychvalovala, když jsem viděla první větu v prologu, tak jsem měla jasno. Tenhle příběh bude stát za to. A opravdu tomu nebylo jinak. Ke knize nemám ani jednu výtku. Až tak mě příběh pohltil od první stránky, že jsem se nemohla odtrhnout. Četla jsem knihu až do brzkých ranních hodin a užívala jsem si všechny postavy, která pro nás autorka vymyslela.

Tento příběh je opravdu zajímavý a hlavně originální. Ukazuje nám zajímavý svět. Jaké by to asi bylo, vlastnit kouzelný klíč, který nás vezme do příběhu a Vy se stanete hlavními postavami? Zní to úžasně že ano?

Avery je hlavní postava příběhu a byla mi od začátku sympatická. Když se ocitne v příběhu a její svět je vzhůru nohama, tak se i přes to nevzdává a jde si za svým. V příběhu se vyskytuje dost postav, ale nemějte obavy. Všechny si zamilujete a každý si Vás získá svým příběhem.

Sullivan aneb náš krutý král. Milovala a zároveň jsem ho nesnášela od samotného začátku. Jeho postava byla pro mě opravdu velmi zajímavá.

Co se týče chemie hlavních postav, tak to bylo něco jiného a úžasného. Miluji jak si šli po krku a nebáli se toho. Tento příběh je opravdu jiný. Autorka se s ničím nemazlí a má slabost nás čtenáře trápit.

Otázky jsem měla od začátku až do konce a nutně potřebuji další díl! Autorka má dle mého velký talent a dávání na psaní. Styl psaní byl opravdu nádherný a to, že to napsala v tak mladém věku jen dokazuje jak moc talentovaná je.

Jsem vděčná, že jsem se ke knize dostala a teď potřebuji týden než se z toho vzpamatuji. Rozhodně doporučuji

12.11.2023 5 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Další úžasný příběh od úžasné autorky.
Ali Hazelwood to prostě umí a to doslova.
Miluji to prostředí vědy odehrávající se v NASA. Celkově zmínky ze Star Wars, Harry Potter a já nevím co dalšího.

Hypotéza lásky se mi strašně líbila, ale tohle bylo za mě snad ještě lepší. Celkově příběh i ty postavy si mě hned získaly.

Bee a Levi jsou a byli úžasný. Ta chemie a jejich příběh se mi opravdu líbil.
Levi je ten nejlepší chlap pod sluncem. S Bee jsem soucítila a chápala jsem její strach se závazků.

Jinak humor tu byl opět brilantní a tentokrat nám autorka dala i více těch erotických scén, které byly perfektní.

Já jen doufám, že se u nás opět přeloží její další díly.

06.11.2023 5 z 5

Princezna klamu Princezna klamu Danielle L. Jensen

Proč jsem se ke knize dostala až teď ? Panebože nemám slov na tuto knihu. Bylo to od první až do poslední stránky naprosto ÚŽASNÝ! Sice se píše, že je to fantasy kniha, ale žádný prvky fantasy jsem si tam nevšimla, ale to vůbec nevadí.

Hlavní postava Lara je sympatická mladá princezna, která je od útlého věku cvičena k tomu, aby přemohla svého nepřítele. Není to žádná křehká dívenka to vůbec.

Aren je král, který na první pohled působí velmi krutě, ale opak je pravdou a pro svou zemi by položil klidně svůj život.

Aren i Lara jdou do dohodnutého sňatku. I přes překážky se pomalu do sebe zamilovávají a pro Laru začíná být obtížné dokončit svůj úkol.

Jenže je otázka zdali má Lara pravdu. Jestli je pravda vše co ji učili o krutém králi.

Příběh je plný akce a skvělého humoru. Všechny postavy, které se v příběhu vyskytují si rozhodně zamilujete. Dlouho jsem neměla tak úžasný pocit z knihy. Jediný co mohu za sebe říct, tak je to od teď moje oblíbená série a doufám, že další díly se u nás přeloží co nejdříve.

05.11.2023 5 z 5

Slovodějky Slovodějky Alena Adrianet Heinrichová

V první řadě mě kniha zaujala svou anotací. Zněla zajímavě a slibně.

Co se týče samotného příběhu, tak jsem byla nakonec krapet zklamaná. Asi jsem měla jiné očekávání od knihy.
Příběh mě tolik nenadchnul. Bylo to spíše oddechové čtení, které není vůbec náročné pro čtenáře. Chtěla jsem nějakou dobrou akci nějaké emoce, které to ve mně vyvolá, ale tomu tak nebylo. Pořádná akce se rozjede až na konci, což je pro mě už pozdě.

Hlavní postava se jmenuje Amélie. Ta mi bohužel nesedla. Nebyla pro mě nijak zajímavá.

Co se týče Artura, tak ten byl zlatíčko a sedl mi.
To samé babča Amélie ! Tohle byla super dvojka.
Hugo - úžasný úžasný ! Autorka uměla ty mužské postavy napsat perfektně ! To musím uznat

Styl psaní autorky se mi, ale líbil o tom žádná. Píše moc hezky. Jen by to chtělo asi zajímavější a poutavější příběh, který ve čtenáři něco zanechá. Kniha měla být feministická což za mě úplně asi nebyla.

Obálka knihy je nádherná. Pokud chcete oddechové čtení, kde si pěkně odpočinete, tak tohle je podle mě ideální. Opět chci říct, že každý si na knihu musí udělat svůj názor. Sto lidí, sto chutí. Já děkuji autorce za oslovení a poskytnutí knihy k recenzi.

03.11.2023 3 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Autorka mě opět nezklamala a já se zamilovala do dalšího jejího příběhu. Jak už jen psala u ostatních jejich knih. Autorka to prostě umí a zamilujete si její příběhy hned.

Tento díl byl pro mě asi nejslabší oproti těm dvoum, ale stejně jsem si ho plně užila. Příběh se opět zabývá důležitými věcmi. Jako je například těhotenství, násilí a podvody. Jako vždy jsem si díky tomu plno věcí uvědomila.

Příběh byl krásný a četl se jedna báseň. Miluji příběhy z prostředí školy.

28.10.2023 4 z 5

Vetřelci v našich hlavách Vetřelci v našich hlavách Daniel Pelikán

Kraťoučký příběh, který se zabývá vážnou tématikou. Jedná se o nemoc OCD nebo ho také můžete znát pod názvem Obsedantně kompulzivní porucha. Velký obdiv má u mě autor, který se toho nebál a ukázal nám i tento svět. Ten kdo si tímto opravdu prochází dá autorovi za pravdu. Já sama trpím OCD, takže jsem byla opravdu zvědavá jak si s tímto autor poradí. Samozřejmě se mu to podařilo.

Já tento příběh hltala, protože tohle bylo pro mě naprosto přirozené. Příběh je veden jako dialog mezi hlavní postavou Petrem a jeho hlavou. Co je za mě škoda, tak příběh byl moc krátký.

Jinak já děkuji samotnému autorovi, který mi poskytl eknihu k recenzi. A děkuji, že poukázal i na takové nemoci jako je OCD. Mnoho lidí to ocení.

24.10.2023 4 z 5

Ukradnutý dedič Ukradnutý dedič Holly Black

Já to naprosto MILUJI. Jsem ráda, že se autorka rozhodla pokračovat v tom co umí. A to je svět podlých víl. Jelikož už vím co od autorky čekat, tak se mi to četlo mnohem lépe.

Troufám si tvrdit, že tento příběh se mi líbí opravdu víc jako Kruťas a to je u mě co říct. Svět krutého prince miluji a Jude s Cardanem budou navždy v mém srdci, ale tohle ? Wren a Doubek jsou úplně něco jiného. Jelikož si určitě Wren pamatujete jako malé dítě, tak Vás příběh bude více bavit a zajímat.

Příběh Wren, která si prošla peklem bylo zajímavý a smutný. Doubek utrpěl taky mnoho

Celkově se mi příběh líbí více, protože tady máme obě hlavní postavy. Doubek je vtipálek. Objevují se tu i jiné postavy. A ten konec? No to bylo něco. Prosím prosím ať už je tu další díl

#spolupráce @albatrosmedia

23.10.2023 5 z 5

Věk přízraků Věk přízraků Lenka Poláčková

Příběh, který se odehrává v roce 1895 v Olomouci v dobách Rakouska - Uherska. Tento druh knih skoro nečtu. Není to úplně něco co bych sama od sebe vyhledávala, ale tohle mě velmi mile překvapilo.

Příběh nám poskytne velmi zajímavý děj a postavy. Hlavní hrdinka Žofie cítí duchy, kteří skrz ni chtějí promlouvat. Po zkušenosti ze svého dětství se však toho bojí. Žofie na mě působila jako ticha služebná, která se postupem času začala ukazovat ve správném světle a bojovala si za své.

V příběhu se vyskytuje více postav, takže si tu najdete své oblíbence určitě.

Líbí se mi tu sourozenecká láska a taky romantická linka. Celý příběh byl poutavý a zajímavý. Rozhodně se tu nebudete nudit.

Na toto roční období je knihy přímo stvořená.
Já oceňuji celý box od ya.čtu, který ho měl do puntíku krásně propracovaný. A co mě opět bavilo na knize nejvíce ? Obálky, které jsme si s radosti vždy rozbalovala.

#spolupráce #yactu

22.10.2023 4 z 5

Tajemství domu Thornů Tajemství domu Thornů Margaret Rogerson

Příběh Kouzla rodu Thornů se mi velmi líbila a byla jsem ráda, že jsem se opět mohla do tohoto světa věštit a potkat znovu všechny postavy. Bylo to krásné a milé počtení. Nečekejte tu velké zvraty a dramata. Byla to krásná jednohubka.

Strašně se mi líbí hlavní romantická linka mezi Elisabeth a Nathaniela. Dům se snaží je popostrčit, aby vyjádřili své city. To se mi opravdu líbilo.

Pro fanoušky je tohle to pravé a určitě si to užijete.

@albatros #spolupráce

21.10.2023 5 z 5

Léto porušených pravidel Léto porušených pravidel K.L. Walther

Příběh určitě bude mít své kouzlo, když ho budete číst v létě. V anotaci se píše, že kniha je inspirovaná písněmi od Taylor Swift. To jsem bohužel nějak nezaregistrovala.

Autorka umí opravdu dobře vše popisovat. Jak postavy tak okolí. Na mě možná popisovala až moc věci, které nebyly až tak důležité a mohlo se stát, že se občas u toho nudíte. V příběhu se vyskytuje hodně postav. Chvílemi jsem byla z toho všeho zmatená.

Hlavní hrdinka Meredith byla svá a oblíbila jsem si ji stejně jako Wita.

Tohle je dívčí román a víc od toho nečekejte. Příběh je to krásný, ale asi mi tam něco chybělo. Pokud hledáte “oddechové čtení, tak tohle je ideální volba.

Ve spolupráci s @grada

20.10.2023 3 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Cassie Connor

Na první pohled mě tahle obálka nezaujala, ale anotace zněla opravdu slibně. A ono opravdu tomu tak bylo. Příběh byl fantastický a já se nemohla zastavit při čtení. Jsem milovník tady těchto příběhu, kdy dva lidé společně falešně randí a během toho si k sobě vybudují city.

Příběh začal slibně už od první stránky, kdy se tam hned něco dělo. Je to i erotický román a musím říct, že ty scény byly krásně popsány.

Hlavní postava Rebecca je upjatá právnička, se kterou je těžké jakkoliv vyjít. A to se podaří Hudsonovi. Hudson byl úžasný ! Úplně od samotného začátku jsem ho doslova žrala.

Chemie mezi nimi jiskří od samotného začátku až do konce. Já si tento příběh opravdu velmi zamilovala. Autorka píše úžasně a hlavně vtipně. Tohle vám upřímně velmi doporučuji.

Ve spolupráci @grada děkuji!

20.10.2023 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Znáte takový to, že si přejete, abyste příběh nikdy nedočetli? Přesně takový pocit mám u této série. První díl byl pro mě asi o chlup lepší a zanechal ve mně všechny pocity. Druhý díl je na stejný vlně. Miluji autorku, protože se zabývá vážnější tématikou a otevírá nám ve spoustě věcech oči. Řešíme tu nelehké témata.

Hlavní postavy jsou Rev a Emma.
Rev se objevuje už v prvním díle, kdy je nejlepší kamarád Declana. Rev si prošel šíleným dětstvím, které ho nepěkně poznamenalo. Když popisoval co se mu vlastně přihodilo, tak jsem sotva dýchala.

Emma není typická holka. Je velmi chytrá a nadaná. Vytvořila vlastní počítačovou hru. V jejím příběhu se ukazuje, jak je těžké být ženou či dívkou v dnešní době.

Líbí se mi, že příběh se čte sám. Je plynulí a zajímavý. Objevují se tady i postavy z předešlého dílu. To já oceňuji páč jsem si je zamilovala a ráda jsem s nimi strávila nějaký ten čas.

19.10.2023 5 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Věděli jste, že tohle je opět dílo české autorky ? Já tedy ne a byla jsem mile překvapená. Strašně mi sedl styl psaní autorky. Mělo to vše co od příběhu očekávám. Humor tady vede ve všech příčkách. Byly tady i pikantní scény, které byly hezky napsány.

Samotný příběh se mi líbil. Henry je takový medvídek. Je to hráč ragby, který se bojí jehel. Prohraje sázku a musí se nechat potetovat. Dokonce je i zahradník! Do hráče ragby bych to vážně netipovala.

Yumiho je velmi vtipný člověk, se kterým se nebudete absolutně nudit! Já se do ní úplně zamilovala. Je to tatérka, ale taky velmi nadaná umělkyně.

Chemie mezi hlavními postavami byla naprosto přirozená. Proto se mi tento romantický příběh tak moc líbil. Mohu jen doporučit. Bylo to oddechové a humorné.

16.10.2023 4 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Na začátek bych chtěla říct, že mě zaujala prvně obálka i anotace. Vypadalo to opravdu dobře a měla jsem od knihy velký očekávání.
Bohužel mě zklamalo dost věcí u knihy. V první řadě se kniha prezentuje u KD jako Dark romance, což rozhodně není. Na obálce je pěkný chlap ve věku 40 let, ale v knize máme mladého 25 letého klučinu.

Co se týče samotného příběhu, tak jsem se tu dost nudila. Hlavní postava mi nebyla vůbec sympatická. Připadala mi hloupá a naivní na svůj věk. Asher byl fajn, ale absolutně jsem neměla z něho žádný super pocit, že by to byl nějaký alfa samec.

Mezi hlavními postavami mi chyběla pořádná chemie. Bylo to spíše na kamarádské úrovni. Mezi hlavními postavami se odehraje něco jen na začátku a konci. Nazvala bych to spíše slown burn. Zápletka byla předvídatelná a vlastně za celou dobu příběhu se tam nic nedělo.

Styl autorky mi taky nesedl. Z příběhu jsem neměla žádné pocity. Hlavní hrdinka si něčím prošla a čekala jsem, že to ve mně vzbudí nějaké pocity, ale bohužel.

Určitě nemám v plánu v sérii pokračovat.

Děkuji Knihám Dobrovským za poskytnutí RC.

08.10.2023 2 z 5