Knihomol_ka Knihomol_ka komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Nejsem na romantiku, ale tohle ? Páni ! Je to oddechové čtení. Hlavní postavy mi byly od začátku velmi sympatické.

Příběh Hanny byl pro mě velmi zajímavý a bolestivý. Číst o tom jak byla sexuálně zneužita mi rvalo srdce. Ale líbí se mi jak se k tomu postavila. Byla velmi silná a statečná.
U Garreta jsem si zase zamilovala jeho povahu. Je to velký vtipálek. Na příběhu oceňuji, že tu nebyly žádné zbytečné dramata.
Myslím, že tenhle pár nasadil laťku velmi vysoká a jsem zvědavá na ostatní díle.

14.10.2022 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Zvrhlý král… ano takhle kniha je vážně Zvrhlá, ale v dobrém slova smyslu.
Knihu jsem zvládla přečíst za dva dny, protože se četla sama a ten děj mě pohltil. Co se týče obálky knihy, tak je hezká, ale přede jen mi nesedí na ní osmnáctileté postavy. Děj je zvrácený někdy až psycho. Chvílemi mi běhal mráz po zádech.
Co se týče postav, tak Aiden mě štve a zároveň přitahuje je velmi dominantní a prince na bílém koni v něm rozhodně nenajdete.
Elsa je svatoušek, ale zároveň je nebojácná. Drží se pěkně nohama na zemi. Chemie mezi těmito postavami je úžasná. Tenhle příběh je vážně vášnivý, temný a drsný. Nevím jak teď vydržím čekat rok na pokračování. Pokud hledáte něco vážně hříšného, tak je to pak takhle kniha.

12.10.2022 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Takhle kniha bude mít vždy místo v mém srdíčku. Můžu ji číst stále dokola a vždy jí vnímám úplně jinak. Příběh byl velmi zajímavý. Lily je úžasná postava, ale už od samého začátku jsem věděla, že Ryle nebude můj oblíbenec což se mi potvrdilo. Atlas je a byl úžasný. U knihy jsem brečela a né jednou. Vážně vás pohltí a emoce s vámi budou cloumat. Doporučuji všem. S koncem knihy jsem byla spokojená a těším se na pokračování ohledně Lily a Atlase.

06.09.2022 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Kniha se mi líbila, ale přišla mi jako kopie na dvory. Hlavní hrdinka mě celkem štvala jak byla nerozhodná a naivní, ale Finna jsem si hned oblíbila. Konec byl velmi zajímavý a těším se na pokračování :)

06.09.2022 3 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Přečetla jsem za jeden den. Šlo to velmi rychle. Začátek mě teda moc nezaujal, ale naštěstí se děj rozjel a já si to začala užívat v plné parádě. Nakonec jsem spokojená a už se těším na další díl!

05.09.2022 4 z 5

Legenda o Ladě Legenda o Ladě Jana Švecová

Na začátek musím říct, že jsem neměla žádná očekávání. S knihou jsem byla velmi spokojená a příjemně mě potěšila! Velmi se mi líbí, že je příběh inspirovaný lidovými pohádkami. Příběh je plný lásky, ale také smutku. Hlavní hrdinka mi přirostla k srdci. Lada je velmi sympatická a odvážná. Pro svého milovaného Ilju by udělala cokoliv na světě, aby ho přivedla zpět. V příběhu nás bude provádět Lada a tajemný křesťan. Budou se muset vypořádat s různými úkoly. Co mě překvapilo, tak konec. To jsem vážně nečekala a dokonce i slza ukápla. Knihu určitě doporučuji!

20.06.2022 5 z 5