Knihomol_ka Knihomol_ka komentáře u knih

Touha Touha Tracy Wolff

Takhle kniha je přirovnána ke stmívání, jelikož jsem knihu nečetla a viděla jen filmy, tak nemůžu úplně posoudit, ale i přesto si myslím, že tomu tak úplně není. Přeci jen tenhle příběh je zcela úplně jiný, protože se nám zde vyskytují bytosti všeho druhu. Objevují se zde krvežíznivý upíři, čarodějky a dokonce i draci.

Začátek příběhu byl pro mě velmi těžký, protože jsem se nemohla začíst do příběhu a měla jsem pocit, že čtu příběh určený pro mladší čtenáře. Ten pocit stále mám a myslím si, že tuhle knihu ocení hlavně mladší čtenáři, kteří milují upíry a slaďáky. V půlce příběhu se to konečně rozjede a dostáváme odpovědi. Příběh mi přišel zbytečně zdlouhavý a žádná pořádná akce na kterou jsem čekala.

Chyběl mi tu strašně humor. Grace a její vtipy byly faaaakt strašný Taky by bylo fajn více nám popsat okolí školy a jak to na ní vlastně chodí. Hlavní postavy a jejich parta kamarádů mi byli sympatičtí. Konec byl konečně dobrý a zajímavý a na závěr jsme dostaly kapitoly z pohledu Jaxona což já vždy oceňuji.

Já si omylem vyspoilerovala co nás čeká v dalších dílech a na to se opravdu těším, protože to má být víc zajímavý. Pokud máte tedy rádi upíry, drama a nebo chcete nějakou slaďárnu, tak vás to určitě bude bavit.

01.06.2023 3 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Po velmi dlouhý době jsem se konečně dostala zpět k vlkodlakům, které já tak miluji. Upřímně už jsem přehlcena knihami o vílách nebo upírech. Tohle bylo pro mě zase něco nového.

Krásně jsem se do příběhu začetla a užívala jsem si upřímně každou stránku. Hlavní postavy mi byly sympatické a to udělá hodně. Co se týče příběhu, tak byl trochu slabší, ale spíše se tady seznamujeme s postavami a dějem. Akce na konci byla konečně to po čem jsem toužila a doufám, že v dalším díle se dočkáme více takových zvratů.

Jsem zvědavá jak to celé dopadne a co se bude dít v dalších dílech. Jen doufám, že se u nás přeloží další díl co nejdříve.

30.05.2023 4 z 5

Obsidián Obsidián Jennifer L. Armentrout

Takhle série si myslím je pro mladší čtenáře, to ale neznamená, že by mě to nebavilo, ale byly chvíle, kdy jsem vážně musela protlačit oči nad určitými situacemi. Ke knize jsem se dostala čirou náhodou. Autorku této knihy mám ráda a je to pro mě zase něco nového. O mimozemšťanech jsem zatím ještě nečetla a bylo to zajímavý, ale své chyby to rozhodně mělo. Autorka se za tu dobu posunula neuvěřitelně daleko. Hlavní postavy mi zatím nejsou nějak sympatické, tak uvidím jestli se to třeba druhým dílem zlepší. Děj byl dobrý, ale nic z čeho bych si rozhodně sedla na zadek.

24.05.2023 3 z 5

Falešné růže Falešné růže Jessica S. Olson

Samotná obálka knihy a anotace mě zaujala, bohužel to nebyl úplně můj šálek kávy.

Hlavní postava Myra je mág, která dokáže skrz své obrazy měnit lidskou podobu. To zní velmi zajímavě, že ano? Myra je úžasná postava a velmi silná, ale chvílemi mi docela i vadila. Celkově ty postavy mi nebyly až tak sympatické.

Tenhle příběh se zaměřuje i na detektivní pátrání což já mám velmi ráda a tohle bylo asi to nejlepší na příběhu.

Romantická linka mezi Myrou a Augustem byla velmi slabá. Což mě vážně mrzelo.

Autorky styl psaní mi bohužel nesedl. Kniha měla krásný potenciál, ale za mě nebyl plně využit. Konec byl bohužel za mě uspěchaný.

21.05.2023 3 z 5

Král Král Devney Perry

Obálka na mě působila docela temně, ale nenechte se zmást, rozhodně tomu tak nebylo.
Tenhle příběh není vůbec temný, ale romantický. Hlavní postava Bryce byla naprosto úžasná. Její osobnost byla něco co opravdu mám ráda. Byla sice trochu paličatá, ale také svérázná a rozhodně se ničím nenechala odradit. Dash je bývalý člen motorkářského gangu, který na první pohled působí jako zlý drsný chlap, se kterým si není radno začínat, ale naopak je to strašný zlatíčko. Strašně mě jeho chování překvapilo. Chemie mezi hlavními postavami byla úžasná už do začátku. Pěkně a žhavě to mezi nimi jiskřilo. Jinak styl autorky mi neuvěřitelně sedl ! Vůbec jsem nevěděla do čeho jdu a byla jsem přímo nadšená jak se kniha četla sama. Je to trochu i detektivka, kde se snažíme najít vraha. Já teda to rozuzlení moc nepochopila. Určitě mám v plánu si přečíst ještě další díly.

19.05.2023 4 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Pokračování, které se tentokrát zaměřuje na Giannu a Christiana. Od knihu jsem neměla až tak velké očekávání. První díl byl úžasný a plně jsem si ho užila. Druhý díl mi přijde mnohem slabší. Četl se mi daleko hůř, ale zase to tady vynahradily vtipné scény.

Giannu si oblíbíte je vážně těžké. Chápu její chování, ale zároveň mám chuť ji dát pár facek. Christian je vážně zajímavý. Líbilo se mi, že kniha začíná jejich minulosti a mi se tak dozvídáme jak se poznali a jak se to mezi nimi vyvíjelo. Na mě to bylo trochu vše zdlouhavé a začalo mě to bavit až jsme se dostali do přítomnosti. Za mě první díl vede. Tohle bylo takové neslané - nemastné.

Pokud máte rádi mafii tak rozhodně tady s tímto neuděláte chybu.

12.05.2023 3 z 5

Přízraky noci Přízraky noci Kateřina Ševčíková

Přízraky noci vznikly z pera české autorky Kateřiny Ševčíkové. Musím autorku pochválit jak dobře knihu napsala a jak ji krásně dopodrobna popisovala.

Příběh je vyprávěn z pohledu čtyř hlavních postav. Já osobně nemám moc ráda, když je v knize tolik postav. Sice mi to tady nevadilo, ale trvalo mi si na to zvyknout. (To samozřejmě není chyba autorky, ale moje)

Příběh je psaný slovanskou mytologií a autorka se nechala inspirovat pověstmi českými o třech Krokových dcerách. Za mě vážně super nápad a bylo to úžasný. Příběh byl velmi čtivý a užívala jsem si ho. Samozřejmě jsem se zamilovala do Kardena, který je lovec démonů, ale všechny postavy mi byly sympatické.

Příběh vás pohltí už od prvních stránek, jelikož je zde hned akce. Celý příběh je plný zvratů a akce. Pokud máte rádi tenhle žánr, tak určitě stojí za to si knihu přečíst. Jinak autorka chystá volné pokračování, takže se máme na co těšit.

07.05.2023 4 z 5

Hon na knížete Draculu Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Druhý díl byl pro mě krapet nudnější.
Začátek mě bavil, jelikož nové prostředí a nová záhada. Jako milovník upírů jsem si tohle plně užívala. Hlavní postavy mám stále raději. Užívám si jak se buduje vztah mezi Thomasem a Audrey. Od začátku až do konce jsem měla 3 podezřelé. Jeden z nich to byl, ale ten konec byl tak zamotaný, že jsem to prostě neuhodla. Příběh byl až moc a zbytečně rozsáhlý, že u konce jsem se už vážně nudila. Miluji tuhle sérii, ale je krapet zdlouhavá než přijdeme na to, kdo je vrah.

05.05.2023 3 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Předem se omlouvám, ale tentokrát se více rozepíšu. Chci vám zde napsat veškeré své pocity a dojmy z této knihy. Série Z krve a popela je jedna z mých nejoblíbenějších. Hned na začátek chci opět vychválit obálku knihy. Co se týče příběhu, tak se mi opravdu líbí, že navazuje na poslední stranu ze druhého dílu. Je to jako by jste otočili stránku a pokračovali dále v příběhu. Zde dostáváme konečně odpovědi na naše otázky, ale zároveň máme plno nových otázek. Mám milion teorií a netuším jestli je nějaká správná. Co se týče vztahu mezi Poppy a Casteelem, tak za mě super ! Konečně k sobě najdou cestičku a projevují si náklonnost ve všech směrech. Přiznám se, že chvílemi mě štvalo jak byly přeslazení, ale nic co by mi nějak extra vadilo. Pikantnějších scén tu bylo na mé poměry tak akorát. Co tady miluji nejvíce je HUMOR ! Hlavně mezi Poppy a Kieranem.
V půlce příběhu jsem, ale dostala čtecí blok a nemohla jsem se přes něj dostat. Příběh mi pak přišel zbytečně zdlouhavý. Konec jsem předvídala. Za mě pořád vede druhý díl. A jsem zvědavá co se dozvíme v dalším díle, který vyjde koncem května.

30.04.2023 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Upřímně se mi na tohle ani nechce psát recenze. Na knihu jsem všude viděla jak je to super Dark romance. Kde ? Však tak nic nebylo. Čekala jsem, že tam budou fakt brutálně dobrý pikantní scény a ono nic.

Příběh je plný napětí. Opět, kde? Já se u toho nudila a musela jsem se do toho doslova nutit a doufat, že se to konečně rozjede.

Hlavní postavy a postavy okolo mi nejsou sympatický. (Nate je celkem v pohodě).

Začátek knihy mi přišel dobrý a myslela jsem si, že mě to bude bavit, ale pak přišel ten zlom, kdy mě to nebavilo a bylo to nudný.

Ten konec ? Žádný šok. Zcela jsem to tušila. Autorka ve mě nevzbudila žádný emoce.
Třeba v dalším díle se to rozjede ? Netuším a nevím jestli by nebyla ztráta času se do toho pouštět.

30.04.2023 1 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Jsem velká fanynka Elle Kennedy. Miluji její sérii Off Campus, takže na tuto knihu jsem se těšila.

Příběh to byl zajímavý, ale nesedla jsem si z toho na zadek. Hlavní postava Mackenzie mi byla hodně sympatická. Líbilo se mi její chování a jak se ke všemu stavěla, ale to už se nedá až tak tvrdit o Cooperovi. Já nevím čím to bylo, ale někdy jsem měla vážně chuť mu dát pár facek, aby se probral. Prošel mi občas dost arogantní a zlý na Mac.

Další věc co se mi na příběhu nelíbilo byl konec. Autorka hlavní postavy nechá rozejít tak 10 stránek před koncem a pak to rychle urychlí, kdy se dají zpět dohromady ? To se mi teda moc nelíbilo.

Ale celkově příběh to byl fajn. Užila jsem si to a odpočinula jsem si u toho a to byl přesně záměr. Ještě mi chyběl tady humor, na který jsem od autorky zvyklá. Jediný co mě pobavilo byla ta koza

28.04.2023 3 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

K tomuto příběhu jsem se dostala čirou náhodou. Zuzka pořád básnila o třetím díle, který teď už vyšel a já si říkala co je na téhle knize tak zajímavého? Takže jsem nakonec neodolala a do knihy jsem se pustila.

Od příběhu jsem neměla žádné očekávání. Teď, když na to koukám jsem zjistila, že autorka napsala moji oblíbenou sérii Království hříšných, tak teď už chápu proč jsem si to zamilovala.

Hned na začátek vám chci říct, že takové knihy moc nečtu, ale občas je fajn vyjít ze své komfortní zóny a zkusit něco nového. A přesně tady se mi to vyplatilo.

Příběh je samá záhada což já mám ráda. Líbilo se mi tohle řešit společně s Audrey a Thomasem. Obě postavy mi byly velmi sympatické a líbilo se mi to jiskření mezi nimi.

Tenhle příběh se věnuje tématu Jacka Rozparovače. Od začátku jsem měla nějaké teorie kdo to asi tak může být. Sotva v polovině příběhu jsem na to došla, ale ono to vážně nebylo tak těžké. Na konci příběhu jsem měla pusu dokořán a nechápala jsem co se to tam děje. Bylo to vážně úžasný a já si to pořádně užila. Pokud máte rádi záhady a nemáte strach z trochu krve, tak doporučuji, ale myslím si, že všichni tohle už máte přečtený a já se k tomu dostala jako poslední.

25.04.2023 4 z 5

Králova mlha Králova mlha Aleš Diviš

Králova mlha je první díl ze série Leviar, kterou napsal náš český spisovatel. Je to opravdu krásný a nenáročný příběh. Už na první pohled vás zaujme samotná obálka knihy, kterou tady musím vážně vyzdvihnout, protože je za mě nádherná a rozhodně poutavá.

Autor nám tady krásně a dopodrobna popisuje děj i okolí. Hned na začátek musím zmínit, že tady romantickou linku určitě nehledejte, ale nebojte se, knihu si i tak velmi užijete, díky poutavému příběhu, který si pro nás autor připravil. Příběh se čte sám a o zvraty tady rozhodně není nouze. O humor je zde také postaráno.

Příběh je psaný o hlavním hrdinovi jménem Nydeon a jeho partě kamarádů (zlodějů).
Ze začátku jsem se krapet ve všech těch postavách ztrácela, ale brzy si na všechny zvyknete a určitě jim přijdete na chuť.

V příběhu se dozvídáme o síle Leviaru a také o bílém krály. První díl mi přijde takový seznamovací a rozhodně se těším na pokračování.

16.04.2023 4 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Tak u tohoto dílu jsem si opět pěkně pobrečela.

Bylo to pro mě hodně emoční. Hlavní postavy jsem si opět zamilovala z předchozích dílů a jsem moc vděčná za Nicka a Stef.

Stefani je úžasná a charismatická osoba. Miluji její dávky humoru, a že si na nich nehraje.

Nick je podobný Camovi. Dobrý humor a mírumilovný člověk.

Příběh byl opravdu velmi krásný, ale od začátku jsem tušila co se tu stane a pořád jsem doufala, že se ten příběh bude vyvíjet jiným směrem. I přes to vše to bylo vážně krásný a užila jsem si tenhle příběh.

Taky jsem ráda, že se zde pořád objevují postavy z předchozích dílu a máme tak možnost vědět co se děje s ostatními páry a kam se v životě posunují.

14.04.2023 5 z 5

Šachmat Šachmat R. L. Mathewson

Tak z této kniha mám opravdu smíšené pocity.
Na jednu stranu se mi to líbilo a na druhou stranu jsem to občas nechápala.

Hlavní postavy Rory a Connor si jdou po krku už od školky. Vymýšlí čím toho druhého naštvat a jak ho dostat. Co se mi opravdu líbí je, že Rory si nenechá nic líbit a oplácí mu to stejnou mírou.

Občas je to komické a vtipné. To jejich popichováni se mi líbilo, ale někdy už toho bylo moc.

Byla jsem zmatená velmi z chování Connora.
Na jednu stranu se chová k Rory tak strašně a pak v zápětí ji miluji? Ta dohoda, kterou spolu uzavřeli byla takové klišé a zbytečná.

Pikantnější scény tady byly popsány velmi hezky.

Já si tuhle knihu užila a líbila se mi, ale nebyla jsem z toho rozhodně odvařená. Takové pohodové a oddechové čtení, taky někdy není na škodu.

08.04.2023 3 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Tohle je úplně moje první kniha od autorky a určitě není poslední. Zamilovala jsem si styl jakým autorka píše. Rozhodně oceňuji její smysl pro humor, protože u téhle knihy jsem se pořádně nasmála. Kniha se četla v podstatě sama. Hlavní postavy mi byly od začátku až do konce sympatické.

Killian je členem rockové kapely, která se na určitý čas rozpadne, jelikož Jax chtěl spáchat sebevraždu, díky tomu pozná velmi uzavřenou osobu jménem Libby. Společně se přivedou oba dva zpět k hudbě. Chemie mezi nimi je patrná od začátku a nejde jim nefandit.

Nebylo zde žádný zbytečný drama. Příběh byl krásný a úsměvný. Z prostředí celebrit jsem dlouho nic nečetla a tohle bylo opravdu krásný počteníčko.

08.03.2023 3 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Tenhle příběh mě dostal na kolena. Byla to neuvěřitelná jízda. Polovinu příběhu jsem probrečela jak to bylo emocionální pro mě.

Knight není dokonalý, ale je zlomený. Naprosto jsem ho chápala a bylo mi ho tak strašně líto.
Mile mě překvapilo jak strašně moc byl zamilovaný do Luny. Jestli si dobře vzpomínám říkal, že je do ní zamilovaný už od čtyř let.

Luna si mě získala hned. Jak pomalinku se dostávala ze své ulity. Jsem na ní pyšná kam až se dostala a co všechno pro Knighta i ostatní udělala.

To pouto mezi nimi bylo dokonalý. Tenhle příběh měl několik spádů … Nevěděla jsem čím se zabývat dřív, ale naprosto jsem tomuto propadla. Rozhodně tohle doporučuji všem.

27.02.2023 4 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Velmi mě mrzí, že jsem nejdříve viděla film a pak četla knihu, jelikož jsem věděla co se vždy bude dít. Film je úžasně zpracovaný a hodně podobný knize, i když kniha nám dává daleko více informací, tak jak to vždy bývá. Ze začátku jsem byla stejně zmatená ze všech těch druhů co se v knize vyskytují. Už od malička miluji téma upíři a tady jsem si to rozhodně užívala. Hlavní postavy jsou tady taky velmi sympatické a romatická linka je tu taky dobrá, i když slabá, ale co vím od dalších dílů se to má rozjet.

12.02.2023 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Za mě byla kniha, ale opravdu zbytečně dlouhá. Vanessa mi byla v celku sympatická, ale to se nedá říct o Aidonovi, který mi absolutně nepřirostl k srdíčku. U knihy jsem se nudila celou tu dobu a doufala jsem,že to trápení budu mít brzy za sebou. Naivně jsem pořád doufala, že se ten děj konečně rozjede a bude se tam něco dít, ale bohužel ne. Konec byl extrémně a zbytečně najednou uspěchaný, kde si vyznají lásku na jedné stránce a konec ? To bylo vážně vše ? Od autorky jsem nic dalšího nečetla. Styl jejího psaní mi nevadí, ale chce to něco co vás do děje vtáhne a co vás bude nutit dál číst a to jsem tady bohužel nedostala. O dalších knihách asi neuvažuji.

10.02.2023 2 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

ᴅʀᴜʜʏ́ ᴅɪ́ʟ sᴛʀʜᴜᴊɪ́ᴄɪ́ sᴇ́ʀɪᴇ ᴅᴀʀᴋ ᴇʟᴇᴍᴇɴᴛs, ᴋᴛᴇʀᴀ́ ᴜᴢ̌ ʙʀᴢʏ ᴠʏᴊᴅᴇ. ᴢᴀ ᴍᴇ̌ ᴛᴏ ʙʏʟᴀ ɴᴇᴊᴏᴄ̌ᴇᴋᴀ́ᴠᴀɴᴇ̌ᴊšɪ́ ᴋɴɪʜᴀ ᴛᴏʜᴏᴛᴏ ʀᴏᴋᴜ. ᴘʀ̌ɪ́ʙᴇ̌ʜ ʙʏʟ ᴏᴅ ᴢᴀᴄ̌ᴀ́ᴛᴋᴜ ᴠᴇʟᴍɪ ᴢᴀᴊɪ́ᴍᴀᴠʏ́ ᴀ ɴᴀᴘɪ́ɴᴀᴠʏ́. ᴛᴇɴᴛᴏ ᴅɪ́ʟ ᴊᴇ ᴅᴀʟᴇᴋᴏ ᴢᴀᴊɪ́ᴍᴀᴠᴇ̌ᴊšɪ́ ᴀ ɪ ᴄ̌ᴛɪᴠᴇ̌ᴊšɪ́. ᴘʀ̌ɪɴᴇsᴇ ɴᴀ́ᴍ sᴘᴏᴜsᴛᴜ ɴᴏᴠʏ́ᴄʜ ᴢᴠʀᴀᴛᴜ̊ ᴀ ᴏᴅ ᴋɴɪʜʏ sᴇ ɴᴇʙᴜᴅᴇᴛᴇ ᴍᴏᴄ ᴏᴅᴛʀʜɴᴏᴜᴛ ᴀ ʀᴏᴢʜᴏᴅɴᴇ̌ sᴇ ɴᴇʙᴜᴅᴇᴛᴇ ᴀɴɪ ɴᴀ ᴍɪɴᴜᴛᴜ ɴᴜᴅɪᴛ. ᴢᴀᴊɪ́ᴍᴀᴠʏ́ ᴊᴇ ᴢᴅᴇ ɪ ᴍɪʟᴏsᴛɴʏ́ ᴛʀᴏᴊᴜ́ʜᴇʟɴɪ́ᴋ ᴍᴇᴢɪ ʟᴀʏʟᴏᴜ, ᴢᴀʏɴᴇᴍ ᴀ ʀᴏᴛʜᴇᴍ.

ᴠ ᴘʀᴠɴɪ́ᴍ ᴅɪ́ʟᴇ sᴇ ᴅᴏᴢᴠɪ́ᴍᴇ ᴄᴏ ᴊᴇ ʟᴀʏʟᴀ ᴢᴀᴄ̌ - ᴊᴇ ɴᴀ ᴘᴜ̊ʟ ᴅᴇ́ᴍᴏɴ ᴀ ɴᴀ ᴘᴜ̊ʟ sᴛʀᴀ́ᴢ̌ᴄᴇ, ᴊᴇᴊɪ́ᴢ̌ ᴘᴏʟɪʙᴇᴋ ᴊᴇ sᴍʀᴛɪ́ᴄɪ́.

ᴢᴀʏɴᴇ ᴊᴇ ᴊᴇᴅɴɪ́ᴍ ᴢᴇ sᴛʀᴀ́ᴢ̌ᴄᴜ̊, ᴋᴛᴇʀʏ́ ᴄʜʀᴀ́ɴɪ́ ᴍᴇ̌sᴛᴏ ᴀ ᴛᴀᴋʏ ʟᴀʏʟᴜ. ᴠ ᴛᴏᴍᴛᴏ ᴅɪ́ʟᴇ ᴅᴏsᴛᴀɴᴇ ᴛᴀᴋʏ ᴠɪ́ᴄ ᴘᴏᴢᴏʀɴᴏsᴛɪ ᴄᴏᴢ̌ ᴍɪ ᴠᴜ̊ʙᴇᴄ ɴᴇᴠᴀᴅɪʟᴏ ᴀ ᴊsᴇᴍ ʀᴀ́ᴅᴀ, ᴢ̌ᴇ ᴊsᴇᴍ ᴍᴇ̌ʟᴀ ᴍᴏᴢ̌ɴᴏsᴛ ʜᴏ ɪ ʟᴇ́ᴘᴇ ᴘᴏᴢɴᴀᴛ.

ʀᴏᴛʜ ᴊᴇ ᴅᴇ́ᴍᴏɴ ɴᴇʙᴏʟɪ ᴘᴇᴋᴇʟɴʏ́ ᴘʀɪɴᴄ, ᴋᴛᴇʀʏ́ sɪ ᴢɪ́sᴋᴀ́ sʀᴅᴄᴇ ɴᴀ́s ᴠšᴇᴄʜ ᴀ ᴛɪ́ᴍ ᴊsᴇᴍ sɪ ᴊɪsᴛᴀ́.

ɴᴇsᴍɪ́ᴍ ᴛᴀᴅʏ ᴢᴀᴘᴏᴍᴇɴᴏᴜᴛ ᴀɴɪ ɴᴀ ʙᴀᴍʙɪ, ᴋᴛᴇʀᴏᴜ ᴍᴀ́ᴍ ʀᴀ́ᴅᴀ ᴜᴢ̌ ᴏᴅ ᴘʀᴠɴɪ́ʜᴏ ᴅɪ́ʟᴜ ᴛᴀᴋʏ ʙʏᴄʜ ᴛᴀᴋᴏᴠᴇ́ʜᴏ ᴍᴀᴢʟɪ́ᴋᴀ ʙʀᴀʟᴀ.

ᴄᴇʟʏ́ ᴛᴇɴʜʟᴇ ᴅᴇ̌ᴊ sᴇᴍ ʜʟᴛᴀʟᴀ sᴛʀᴀ́ɴᴋᴜ ᴢᴀ sᴛʀᴀ́ɴᴋᴏᴜ ᴀ ᴅᴏ ᴘᴏsʟᴇᴅɴɪ́ ᴄʜᴠɪ́ʟᴇ ᴊsᴇᴍ ɴᴇᴛᴜšɪʟᴀ ᴄᴏ sᴇ sᴛᴀɴᴇ ᴀ ᴋᴅᴏ ᴢᴀ ᴛɪ́ᴍ ᴠšɪ́ᴍ sᴛᴏᴊɪ́. ʀᴏᴢʜᴏᴅɴᴇ̌ sɪ ɪ ᴛʀᴏᴜғᴀ́ᴍ ʀ̌ɪ́ᴄɪ, ᴢ̌ᴇ ᴅʀᴜʜʏ́ ᴅɪ́ʟ ᴊᴇ ᴅᴀʟᴇᴋᴏ ʟᴇᴘšɪ́ ᴊᴀᴋ ᴘʀᴠɴɪ́. ᴋᴏɴᴇᴄ ʙʏʟ ᴄᴇʟᴋᴇᴍ šᴏᴋ, ᴊᴇʟɪᴋᴏᴢ̌ ᴛᴏ sᴋᴏɴᴄ̌ɪʟᴏ ᴠᴇʟᴍɪ ᴏᴛᴇᴠʀ̌ᴇɴᴇ̌ ᴀ ᴊᴀ́ ᴘᴏᴛʀ̌ᴇʙᴜᴊɪ ɴᴀ ᴠšᴇᴄʜɴᴏ ᴏᴅᴘᴏᴠᴇ̌ᴅɪ, ᴀʟᴇ ʜᴏʟᴅ ɴᴀ ᴛᴏ ɴᴇᴊʟᴇᴘšɪ́ sᴇ ᴍᴜsɪ́ ᴘᴏᴄ̌ᴋᴀᴛ.

ᴅᴏᴘᴏʀᴜᴄ̌ᴜᴊɪ ᴠšᴇᴍ ᴍɪʟᴏᴠɴɪ́ᴋᴜ̊ᴍ ғᴀɴᴛᴀsʏ. ᴋɴɪʜᴀ sɪ ᴏᴘʀᴀᴠᴅᴜ ᴢᴀsʟᴏᴜᴢ̌ɪ́ ᴘʟɴʏ́ ᴘᴏᴄ̌ᴇᴛ ʜᴠᴇ̌ᴢᴅɪᴄ̌ᴇᴋ. ᴅᴏᴜғᴀ́ᴍ, ᴢ̌ᴇ ɪ ᴠᴀ́ᴍ sᴇ ᴋɴɪʜᴀ ʙᴜᴅᴇ ʟɪ́ʙɪᴛ ᴀ sᴘʟɴɪ́ ᴠᴀšᴇ ᴏᴄ̌ᴇᴋᴀ́ᴠᴀ́ɴɪ́.

#spolupráce #knihydobrovsky #knizniambasador

09.02.2023 5 z 5