Koruna z kostí a zlata přehled

Koruna z kostí a zlata
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498167/bmid_koruna-z-kosti-a-zlata-hSj-498167.png 4 626 626

Pokloňte se své královně, nebo před ní vykrvácejte. Třetí díl bestsellerové fantasy série. Poppy by ani ve snu nenapadlo, že někdy zažije lásku, jakou našla u prince Casteela. Chce si užívat svého štěstí, ale předtím se musí rozhodnout, jestli příjme korunu z kostí a zlata. Vždy toužila po kontrole nad vlastním životem, ne nad ostatními. Jakmile však výjdou na světlo hříchy království, povstane i dávná síla ohrožující vše, za co Poppy a Casteel bojovali. A tak brzo zjistí, jak daleko jsou ochotni zajít pro svůj lid - i jeden pro druhého.... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Crown of Gilded Bones , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Koruna z kostí a zlata. Přihlašte se a napište ho.

YukiTeru
17.07.2024 5 z 5

Já mám pocit, že u téhle série to mám úplně převrácené než ostatní. První díl za mě nejhorší díl z celé série, ale čím dál čtu tím to je lepší a lepší. Tenhle díl je naprostý skvost pro moje oči a buňky a nevím co všechno, jelikož to je DO-KO-NA-LÉ. Já to prostě miluju

Gi-Gi
12.07.2024 3 z 5

(SPOILER) Tak na rozdíl od ostatních tak nadšená nejsem. Musím tvrdě říct, že příběh, co se děje a co Poppy udělá, mě zajímal moc, ale tak strašné mě nudily a nezajímaly scény se sexuálními fantaziemi, že jsem musela stáhnout hodnocení. A musím říct, že mi to přišlo až nevhodné.... Chápu,že dnešní mládež má jinej svět, ale na to že to čtou i 14 létě princezny.... tady opravdu spoiler: Trošku mi dělá potíže se smířit i s novou zásadní postavou a to je otec Poppy. Celou dobu o něm není řeč, myslím tím původ, a najednou...... No prostě budu přemýšlet, jestli doctu i válku královen

SáraR.
20.05.2024 4 z 5

Tak tohle mě hodně bavilo. Tentokrát jsem nad knihou strávila o hodně času déle, než je u mě zvykem, ale za poslední dva týdny jsem se ke čtení sotva dostala. Každopádně, kniha mě zaujala již ze začátku, kdy jsme pokračovali ve zvratech a dramatech z minulého dílu. Za mě skvělý, jen mi občas přišlo, že je příběh trochu zdlouhavý. Ale ten konec!! :0 Teď mě opravdu mrzí, že musím Poppy a Casteela opustit a vrhnout se na Ve stínu popela!

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

10 nejprodávanějších eknih (listopad)

16.12.2022

Knižní novinky do konce roku

11.12.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

„Želat si, aby mal ktokoľvek pokoj na duši, nie je nesprávne..“

Kniha Koruna z kostí a zlata v seznamech

v Právě čtených54x
v dalších seznamech8x