Alespoň pár kapitol navíc

Alespoň pár kapitol navíc https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491701/bmid_alespon-par-kapitol-navic-WWH-491701.JPG 4 39 6

Marina vždycky upřednostňovala fiktivní kluky před těmi skutečnými. Když se však konečně zakouká do svého spolužáka a domluví si s ním rande, zavírají se kvůli pandemii koronaviru školy a Marina se společně s rodinou dočasně stěhuje na chatu poblíž Českého ráje. Nejenže se kvůli tomu její vysněná schůzka odkládá na neurčito, ale zároveň jí pobyt daleko od domova znepříjemňuje přibližně stejně starý soused, který ji nemá příliš v oblibě. Co jiného však dělat celé dny na samotě než se snažit zjistit, proč tomu tak je? Bonusová brožurka ke knize Alespoň prozatím. Obsahuje dvě bonusové kapitoly, které se odehrávají půl roku a rok po skončení Marinina vyprávění, playlist ke knize, nejvtipnější překlepy, které se během korektury objevily, a medailonky betačtenářek.... celý text

zamilov.do.knih
10.03.2024 4 z 5

pokud se vám alespoň prozatím líbilo, tak se vám tahle brožurka bude určitě líbit taky. jsou tam dvě bonusové kapitoly, úsměvný překlepy a krátký články od betačtenářů. je to prostě takový příjemný doplnění k příběhu.

Fortuna7
05.06.2023 5 z 5

Roztomilá doplňková knížečka k absolutně skvělé knize Alespoň prozatím. Klidně by mohla být delší, protože já se toho příběhu prostě nemůžu nabažit. :-D

Ocásek
07.09.2022 4 z 5

Moc krásná bonusová knížka k Alespoň prozatím, kde najdete hned dvě bonusové kapitoly, a nebo například medailonky betačtenářů!

petulkapeta
21.08.2022 4 z 5

mrzi me ze jsem o playlistu nevedela driv, ale neva tak si ho pustim ted a bonusove kapitoly super, letni se mi libila vic :)

Hobitka
31.03.2022 4 z 5

Moc pěkný doplněk ke knize Alespoň prozatím. Kromě doslovně páru kapitol navíc (Za které jsem moc ráda!) obsahuje i zajímavosti ohledně knihy samotné :)
Jo a toho vzoru, na stranách oddělujících jednotlivé části, se asi jen tak nenabažím :D

kvetinkovedny
13.03.2022

Milý dodatek ke knize Alespoň prozatím, který nás prostřednictvím bonusových kapitol přenáší o cca půl roku a rok dál po skončení vyprávění. Velmi mě pobavila kapitola o chybách v textu. Jo a v knize je i můj betačtenářský medailonek!

2022  88%Alespoň prozatím
2022  87%Snad jednou
2022  84%Alespoň pár kapitol navíc
2022  82%Sama doma
2023  88%4 povídky

Kniha Alespoň pár kapitol navíc je v