Hrátky v zákulisí přehled

Hrátky v zákulisí
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517910/bmid_hratky-v-zakulisi-mmh-517910.png 4 80 80

Sinners na turné série

1. díl

Pět úžasných mužů, jedna sexy žena a zákulisí kapely... Když Brian Sinclair, hlavní skladatel a kytarista nejžhavější metalové kapely na scéně, ztratí tvůrčí jiskru, bude zapotřebí nocí plných přímo hříšné vášně, aby uvolnil svou nahromaděnou genialitu... Když se psycholožka Myrna Evansová vydá na turné s kapelou Sinners, snaží se ji svést každý člen kapely. Ale Brian je jediný, kterého chce dostat do svých rukou... Potom divoké a šokující chování obou milenců vyžene celou skupinu k novým výšinám slávy... a hříchu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ocelot

Backstage Pass , 2010

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrátky v zákulisí. Přihlašte se a napište ho.

Eliska107107
09.06.2024 4 z 5

Jo, docela hezké to bylo. Přečetla jsem to opravdu rychle. Konečně kniha, kdy je tam trochu rozmanitost v oblasti sexu. Je to odvážné, ale mně se to tak líbí. Navíc jsem nemusela čekat čtřečtvrtě knihy až k něčemu dojde.;-) Komu vadí hodně sexu, neměl by sahat po erotické knize. Příběh byl jednoduchý, ale milý. Hudební prostředí je trochu míň klišé než kancelář, ale obojí mě stále baví. Na oddech nepotřebuji nic složitého.

TerryDee
26.02.2024 5 z 5

Tak tohle vám byla jízda. A to celkem hříšná, jako hodně hříšné. Fúha.

Kapela Sinners mě zaujala od samého začátku. Moje rockové a metalové srdce zapleskalo samou radostí. Všichni členové kapely jsou originální a osobnosti sami o sobě. A právě díky tomu mě zaujali a já se do nich zbláznila.

Samozřejmě, že jsem se do Briana zamilovala na první dobrou. A kdo by také ne. Kluk se srdcem na dlani, který by snesl ženě modré z nebe.

Myrnu jsem si oblíbila. Byla to zajímavá ženská hrdinka. Profesorka, ale zároveň divoká a nespoutaná žena. Jediné, co mi na ní trochu vadilo, byl ten fakt, že nechtěla mluvit o sobě a svých pocitech. Chápu, že se bála po minulé zkušenosti, ale Brian byl jiný.

Doufám, že se dočkáme dalších dílů o téhle povedené partičce kluků. Protože to jsou zlatíčka.

virgo_books
25.02.2024 4 z 5

Tohle je kniha, kterou přečtete za chvilku, protože je skvěle napsaná.

Nicméně název a obálka je trochu zavádějící, protože i já sama si myslela, že je to reverse harem (jedna žena a více mužů).

Pokud tuhle linku nemusíte, tak vás uklidním. Reverse harem to totiž určitě není.

To ale neznamená, že to není opravdu erotická knihy.

Hlavní hrdinka je vysokoškolská profesorka, která je fanynka právě téhle rockové skupiny.

Na jedné konferenci se jí poštěstí, protože je tam potká.

Řeší se tam i další věci, jako třeba rodinné problémy, ale kniha je hlavně zaměřená na tu romantiku.

Já jsem si knihu užila a těším se na další díly s jinými členy kapely.

Za poskytnutí knihy moc děkuji nakladatelství Ocelot.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Hrátky v zákulisí v seznamech

Autorovy knížky

2023  82%Hrátky v zákulisí