kklarysek kklarysek komentáře u knih

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Začátek knihy je strašně dlouhý a nudný. Vůbec mě to nebavilo a měla jsem nutkání knihu odložit. Nerada jsem se k ní vracela, ale jelikož jsem četla spoustu dobrých recenzí, tak jsem ji dočíst musela. Pro mě zajímavý děj a nečekala jsem, že se to takto bude vyvíjet. Ale závěr byl pro mě opět zklamáním.

15.05.2014 3 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Nic moc jsem neočekával po několika přečtených knihách na toto téma. Ale tato kniha je opravdu silná. Nedoporučuji číst v těhotenství, tolik slz jsem dlouho neuronila.

24.03.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Četla se velmi dobře, ale přišlo mi to příliš překombinované. Až mi to vadilo.

15.07.2019 3 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Knihy od Nesbo v podstatě čtu od novější po starší. Takže jsem zvyklá od něj na něco trochu jiného. Dost jsem se v knize ztrácela, ano severská jména mi přijdou všechna stejná. Ale má to děj, dokáže vtáhnout.

06.02.2016 4 z 5

Idol žen Idol žen Marian Keyes

I když mě kniha (obal) na první pohled nezaujala, obsahově mě velmi bavila. Zatím asi nejlepší román, co jsem četla.

Krysař Krysař Viktor Dyk

Četla jsem jí jako povinnou četbu, ale musím říct, že se četla opravdu dobře.

16.01.2012 5 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Čtivá, napínavá a dech beroucí kniha. Film jsem neviděla, ale kniha byla skvělá. Jen je smutné, když si uvědomím, že je napsaná dle skutečné události a tohle opravdu někoho potkalo.

16.01.2012 5 z 5

Opět čtivá kniha, jako předchozí dva díly, ovšem u mě vede první díl.

16.01.2012 4 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Čtivá kniha, ale první díl, Muži, kteří nenávidí ženy, byl dle mého lepší.

16.01.2012 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Ze začátku knihy jsem se trochu ztrácela, ovšem pak jsem jí četla pokaždé, kdy jsem měla chvilku čas. Úžasná kniha.

13.05.2011 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Vzhledem k hodnocení, jsem asi čekala moc. Od začátku bylo jasné, jak to dopadne, ale místy jsem se u knihy i usmívala. Příjemná oddychovka.

06.02.2016 3 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Další výborná kniha od Lars Kepler. Čtivá a poutavá.

12.05.2013 5 z 5

Modrá je barva vraždy Modrá je barva vraždy Joanne Harris

Příběh zajímavý. Zajímavě napsaná kniha v podobě webových článků. Kniha se mi nečetla moc dobře, ztrácela jsem se v ději a místy se nudila.

28.03.2013 3 z 5

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Popravdě jsem od toho čekala víc. Nicméně nebylo to špatné, dobře se to četlo a příběh zaujal. Určitě si přečtu další knihy od dvojce Rosulnd a Hellstrom.
A i když jsem si tu přečetla, že konec jste očekávali, tak mě tedy překvapil. Nečekala jsem to.

05.03.2013 4 z 5

Čtivá a naučná kniha. Některé věci jsou tam dobře popsány, že je pochopí, dle mého, každý.

13.01.2012 5 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Přečetla jsem knihu a byla úžasná. Poté jsem shlédla film, který se mi nelíbil.

13.05.2011 5 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Kniha mě bavila, příběh zajímavý a poutavý. Musím ale říct, že jsem se chvílemi u knihy nudila.

14.12.2013 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Kniha mě zaujala. Zajímavá a dobře napsaná. Pro mě o něco lepší než Hypnotizér.

05.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Není to nic světaborného. Ale dobře se četla. Je to hlavně o sexu (pár pasáží jsem přeskočila), kdo má takové knihy rád, tak by se mu mohla líbit.

05.03.2013 3 z 5

Bílý kůň Bílý kůň Alex Adams

Má první postapokalyptická kniha a jsem nadšená :-) Těším se na další díl Rudý kůň.