Modrá je barva vraždy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Psychologický thriller. Vypravěč příběhu, ostatními nazýván BB, žije svůj osamělý život s matkou na americkém předměstí. Jeho pravý život se však odehrává na internetu, kde pod přezdívkou blueeyedboy pravidelně publikuje drsné a tajuplné povídky s jediným motivem: brzy dojde k vraždě. Skrze deníky a povídky se čtenář dovídá, že BB pochází ze tří synů, z nichž dva zahynuli za podivných okolností. Jakou roli náš podivný vypravěč hraje? Je obětí, zločincem, anebo jen nevinným pisatelem povídek? Na síti není radno věřit nikomu – protože právě ten, jemuž nejvíc důvěřujete, může být vrah....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/66_/66863/modra-je-barva-vrazdy-66863.jpg 3.375
Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
Orig. název:

Blueeyedboy (2010)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (24)

Kniha Modrá je barva vraždy

Přidat komentář
Dela111
02.07.2018

Nepíšu to ráda, ale toto je slátanina. Knihu jsem začínala číst 2x. Na druhý pokus jsem ji i dočetla, ale jen proto, abych věděla, jestli prostředek a konec knihy budou stejně hloupé... Nejen že mi nesedl styl vyprávění (deníček na netu!), ale často jsem nevěděla, co je realita, co představy, jestli se to děje teď nebo je to minulost nebo jestli se to má teprve stát... Fakt slátanina...

Dresia
02.04.2018

Tak toto je jediná kniha od této autorky, která se mi líbila.

RiverSong
21.07.2017

Úžasné! Zmatenost knihy v některých částech mi vůbec nevadila, zvraty byly zasazeny přesně do správných okamžiků. Opravdu jedinečná knížka s nápadem a neuvěřitelným koncem. Zřejmě to není kniha pro každého, ale já za sebe ji mohu určitě doporučit.

evca7271
28.04.2017

Jak uz tady bylo zmineno,take me kniha nezaujala cekala jsem mnohem vic.Mam od teto autorky vice knih a po teto zatim nemam chut se do jine poustet.

Lena79
02.08.2016

nějak mě to nebaví, obávám se, že knihu odložím jako nedočtenou....

ifa
20.04.2016

Možná trochu zmatenější, ale J. Harrisová mě ještě nezklamala a ti platí i v tomhle případě. Autorka experimentuje, zkouší nové fígle jak zmást a překvapit čtenáře, hraje si s identitami postav a jejich psychologií a mě to baví. Ale jak vidím, každému tenhle přístup nesedne.

kratochwilova
19.02.2016

Přečetla jsem asi pět stránek,to stačí,škoda času. Obdivuju lidi, co tohle čtou.

Netopyr07
25.01.2016

Dlouho mi ležela v knihovně a dlouho mi ležela rozečtená na stole, pak jsem to dočetla, ale nějak se mi asi nepovedlo pochopit závěr. Asi su natvrdlé... S radostí jsem ji věnovala do městské knihovny.

Doporučujeme

Pentagram
Pentagram
Poslední paní Parrishová
Poslední paní Parrishová
Lovec králíků
Lovec králíků
Manželka medzi nami
Manželka medzi nami

Štítky

internetová komunikace

Autor a jeho další knihy

Joanne Harris
britská, 1964

všechny knihy autora

Kniha Modrá je barva vraždy je:

v Právě čtených4x
v Přečtených96x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených6x
v Knihotéce63x
v Chystám se číst30x
v Chci si koupit1x