katallinka katallinka komentáře u knih

Nejkrutější měsíc Nejkrutější měsíc Louise Penny

Do knížky jsem se tentokrát vůbec nemohla začíst. Připadala mi zbytečně zdlouhavá a případ celkem nezajímavý. Nicméně do dalších dílů této série se rozhodně pustím.

10.05.2019 3 z 5

Ohnivý dotyk Ohnivý dotyk Patricia Briggs

S tímto dílem jsem naprosto spokojená a nemám, co vytknout. Hodně akce zajímavé postavy a tentokrát i konec skvělý.

10.05.2019 5 z 5

Probudím se na Šibuji Probudím se na Šibuji Anna Cima

Velmi čtivá knížka. Z příběhu jsem byla nadšená. Zajímal mne Janin výzkum i její bloudění po Šibuji. Dlouho jsem neměla v ruce tak čtivou knihu, ale často mi hovorový jazyk a absence interpunkcí vadili. Také po tak poutavém vyprávění jsem čekala mnohem víc překvapivý konec. Ten mi zde připadal malinko useknutý. Nicméně skvělá kniha a myslím, že jsem ji nečetla naposled. Klobouk dolů před touto autorkou.

01.05.2019 4 z 5

Taková normální rodinka Taková normální rodinka Fan Vavřincová (p)

I když znám seriál téměř zpaměti. Poslouchání knihy mne velmi bavilo. Na televizní obrazovky nejdou zachytit dokonale vtipné myšlenkové pochody jednotlivých členů rodiny Hanakových. Navíc se zde objevily i momenty, které v seriálu nebyly. Takže obrovská spokojenost a určitě jsem tuto audioknihu neposlouchala naposled. Hlas Terezy Bebarové se ke knize také krásně hodí.

25.04.2019 5 z 5

Smrt před branami Smrt před branami Sabaa Tahir

Trošku slabší než předchozí dva díly. Na začátku jsem se nemohla začíst. Konec byl, ale samozřejmě opět skvělý a autorka píše dokonalé příběhy.

19.04.2019 4 z 5

Ostrozub, vládce Východního Pomezí Ostrozub, vládce Východního Pomezí Jeff Smith

Opět příjemné čtení, i když tentokrát trošku pomalejší.

11.04.2019 4 z 5

Čas zabíjet draky Čas zabíjet draky Jeff Smith

Opět moc pěkné a čím dal vic napínavé. Hned shanim další díl

31.03.2019 5 z 5

Nocí zlomená Nocí zlomená Patricia Briggs

Kniha se mi opět moc líbila. Jen ty konce mi připadají čím dal víc neuvěřitelné a Mercy je jak Superman....

31.03.2019 4 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Naprostá spokojenost. Skvělý příběh, který byl napínavý a zajímavý po celou dobu. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Navíc, od teď pokaždé, když najdu kešku, vzpomenu si na tuto dokonalou knihu.

28.03.2019 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Druhý díl mne vůbec nebavil. Připadalo mi, že se autor opakuje. Navíc mi kniha hodně připomínala Svědkyni ohně od Keplera, která byla mnohem lepší. Navíc Mia mě hrozně rozčilovala!!! Za mě tentokrát ne.

24.03.2019 3 z 5

Oči bouře Oči bouře Jeff Smith

Za mě malinko lepší než první díl. Hlavně díky zajímavým detailům ze života hlavních postav.

20.03.2019 5 z 5

Potulný rytíř Potulný rytíř George R. R. Martin

Komiks se mi moc líbil. Velmi pěkný příběh a propracovaná kresba. Ráda jsem opět a hlédla do světa GoT.

18.03.2019 5 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Už dlouho jsem si u knihy nepobrečela. Autorka je skvělá vytvořila příběh plný emocí. Chvíli jsem se musela usmívat a na to se mi oči zalévaly slzami. Doufám, že od této autorky výjde více tak skvělých knížek. Všem moc doporučuji přečíst.

17.03.2019 5 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Už jsem si chtěla dat od Mercy na čas pauzu a zase skvělý díl nabitý akcí. Při čtení této knihy jsem si uvědomila, že mám raději díly, kdy je Mercy bez Adama. Tak hurá na další díly.

15.03.2019 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Uf. Nevím proč, ale tato kniha mi dala pěkně zabrat. Byl to krásný příběh, ale podle mě strašně dlouhý (zbytečně). Nejvíce se mi líbil příběh z období války.

11.03.2019 4 z 5

Útěk z Kůstkova (01) Útěk z Kůstkova (01) Jeff Smith

Komiks na první pohled vypadal jako roztomilé čtení pro děti, ale ve skutečnosti byl příběh skvělý i pro dospělého. Z komiksu jsem nadšená a rozhodně se pustím do dalších dílů.

08.03.2019 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Dala bych tak 3,5 hvězdičky. Čekala jsem, že Město z kostí bude mnohem poutavější a originálnější. Nicméně bylo to příjemné čtení a dalšímu dílu dám rozhodně ještě šanci.

07.03.2019 4 z 5

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Příběh skvělý a dokonalý. Jsem velmi ráda, že kniha odhalila trošku více o původu hlavní hrdinky. Jediné, co bych knize vytkla je ta romantická část, místy mne hrozně štvala.

03.03.2019 4 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Nádherná kniha. Hodně se mi líbilo zpracování a obě dějové linky byly úžasné. Pro mě kniha, která moc pěkně pohladí na duši.

25.02.2019 5 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Pro mě trošku slabší než první díl. Děj byl rozhodně zajímavý. Bohužel jsem se nemohla začíst a ani konec jsem neměla potřebu přečíst najednou.

22.02.2019 4 z 5