Smrt před branami

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V Impériu i za jeho hranicemi stále narůstá hrozba války. Helena Aquilla, císařův Krkavec, čelí útokům ze všech stran. Císař Markus, pronásledovaný minulostí, ztrácí příčetnost a velitelka využívá jeho šílenství, aby posílila vlastní moc. Helena hledá způsob, jak zastavit blížící se temnotu, a v sázce se ocitá nejen život její sestry, ale všech obyvatel Impéria. Laia ze Serry, která se nyní zdržuje daleko na východě, ví, že osud světa nezávisí na machinacích válečnického dvora, ale na tom, zda se podaří zastavit Temnonoše. Ve snaze ho svrhnout však Laia naráží na nečekané hrozby ze strany těch, na jejichž pomoc spoléhala. V zemi mezi životem a smrtí se Elias Veturius vzdal svobody, aby mohl sloužit jako Strážce duší. Tím se však zaslíbil pradávné moci, která se nezastaví před ničím, jen aby zajistila Eliasovu oddanost - dokonce i za cenu jeho lidství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/378955/smrt-pred-branami-mnA-378955.jpeg 4.97
Série:

Jiskra v popelu (3.)

Orig. název:

A Reaper at the Gates (2018)

Žánr:
Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Host
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Smrt před branami

Markysek45
13. února

Skvělé pokračování příběhu a příprava na epické finále. Tahir vytvořila komplexní dílo, kterému nechybí vůbec nic. Jsou zde všechny pozitivní i negativní vlastnosti, emoce, všechny možné druhy lásek a sporů a já jí to věřím. Přestože byl rozjezd pomalejší, tak díky závěrečným 100 stran jsem na něj úplně zapomněla. 4 * a to jen proto, že si plný počet šetřím na finále. Doufám, že mě nezklame.

Spoiler:
Jak Helena v mých očích roste, tak Elias padá. Jeho linka byla až na pár světlých okamžiků celkem nudná. Ale doufám, že poslední kapitola prozradila přesně to, co jsem pochopila. Že to byl všechno plán. A já doufám, že se snad ještě může vrátit jeho staré já.

Autor a jeho další knihy

Sabaa Tahir

Sabaa Tahir
americká

Kniha Smrt před branami je:

v Právě čtených11x
v Přečtených8x
v Čtenářské výzvě17x
v Doporučených3x
v Knihotéce24x
v Chystám se číst156x
v Chci si koupit109x
v dalších seznamech4x