Potulný rytíř

Příběh ze světa "Hry o trůny", nejproslulejší fantasy série současnosti. Příběh komiksu se odehrává sto let před událostmi epické fantasy George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Poté, co přebere meč a štít svého padlého pána, je mladý Duncan (neboli Dunk) rozhodnutý prosadit se coby rytíř. Má štěstí – nedaleko se pořádá klání za účasti těch největších rytířů. Jenže aby se mohl přihlásit, potřebuje někoho, kdo se za neznámého bojovníka zaručí... a to je složitější, než se zpočátku zdálo. Ve světě Sedmi království není nouze o podezřívání, nepřátele, zradu, násilí, dobrodružství... ale i přátele se skrytými plány. Jedním z takových přátel je Egg – páže, které se k Duncanovi přidalo a samo má vlastní tajemství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248695/hra-o-truny-potulny-rytir-05b-248695.jpg 4.1156

Grafický román Hra o trůny - předehra 1.

Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno, Crew

Hedge Knight, 2013

Kniha Potulný rytíř

Luigi1

Zajímavě podaný komiksový příběh doplněný luxusními kresbami.

jean_ralphio

uplne jine nez asoiaf, ale sedlo mi to dost, rozhodne ctivejsi a zajimavejsi nez prekombinovany a roztahovacny tanec s draky

Kate18
01.04.2019

Krásné zpracování, známý a přitom zcela nový příběh z prostředí sedmi království. O tom, co se dělo ještě před vládou Roberta Baratheona, chvíli po tom, co byl zabit poslední drak...

katallinka
18.03.2019

Komiks se mi moc líbil. Velmi pěkný příběh a propracovaná kresba. Ráda jsem opět a hlédla do světa GoT.

Pája20
02.02.2019

Kdysi dávno jsme četl knížku Rytíř Sedmi království a strašně mě nadchla. A předělání do komiksu no to je totální bomba už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Ty kresby jsou bombastické

Pitbullka
03.06.2018

Průměrný příběh, který mě nijak zvlášť neobohatil. Zábava na jedno odpoledne. Pro skalní fanoušky GoT možná must have, pro ostatní nikoliv.

Rawen616
13.04.2018

Oddechové čtení na jedno-dvě deštivá odpoledne. Větší hodnotu to asi bude mít pro skalní fanoušky Hry o trůny. Kresba je takový ten čistý americký standard. Přehledná, ani ošklivá ale ani nijak zajímavá. Já osobně jí nazývám sterilní. Bez přetahů, bez stylizace, s jasnými digitálními barvami a jednoduchou linkou.

Dervish
29.03.2018

Zábavné čtení na dvě odpoledne. Rád jsem se přenesl do doby rytířských soubojů, kdy se lámou dřevce, prohýbají plechy a o krvavé údy není nouze. Líbí se mi, že z Dunka Martin neudělal žádného superhrdinu, je to jen floutek, který má do rytíře ještě sakra daleko, ale odvaha a smysl pro čest mu rozhodně nechybí. V čem jsem se naopak ztrácel jsou jména všech rytířů. Když došlo na závěrečnou bitvu, nevěděl jsem kdo, s kým, proti komu vlastně bojuje - zapamatovat si ta podobná jména je prakticky nemožné. Chvílemi si myslím, že to nevěděl ani sám Martin.

Preludia & nokturna
Preludia & nokturna