Karoli282 Karoli282 komentáře u knih

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Jsem opravdu ráda, že se autorka rozhodla napsat tuto spin-off sérii, protože Bratrstvo černé dýky zbožňuji. Tato kniha byla super, příběh Paradise a Craega mě zaujal, jsem ráda za propojení s Marissou a Butchem. Všem vřele doporučuji a těším se další díl.

26.04.2021 5 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Další skvělý díl. Příběh Assaila se Solou mě nezaujal tak moc jako jiné, ale i přesto jsem si čtení užívala. Byla jsem ráda za Vishouse s Jane. Všem doporučuji a těším se na pokračování.

26.04.2021 4 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Mně se tenhle příběh líbil hodně. Stránek bylo tak akorát. Hlavní hrdinka mi moc sympatická nebyla, ale Levi to vyvažoval, ten byl super. Líbil se mi postupný vývoj jejich vztahu i celkový námět. Ideální pro oddechové odpoledne. Všem doporučuji.

24.04.2021 5 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Tak takhle skvělý příběh jsem opravdu nečekala. Bavily mě snad všechny dějové linky, nejvíc jsem se vždycky těšila na chvíle s Laylou a Xcorem. A mám obrovskou radost za Beth, že se konečně dočkala miminka. Určitě všem doporučuji, tento díl rozhodně předčil moje očekávání.

23.04.2021 5 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Toto je jeden z mých nejoblíbenějších dílů série. Na příběh Qhuinna s Blayem jsem celou dobu netrpělivě čekala. Dokonce jsem kvůli nim některé díly přeskočila, jen ať se konečně dočkám jejich šťastného konce.
Při čtení jsem si užívala každou jejich společnou chvilku a s celkovým příběhem jsem velmi spokojená. Bavily mě i vedlejší dějové linky, hlavně Xcor s Laylou. Všem vřele doporučuji a těším se na další díl.

P.S. Blay je extrémně roztomilý.

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Touto knihou jsem byla seznámena s autorčinou tvorbou a musím říct, že nelituji. Od té doby, co jsem četla Simona poprvé, jsem přečetla všechny její další knihy.

Při čtení tohoto příběhu jsem byla celou dobu napjatá, kdo to teda ten Blue je. Musím přiznat, že jsem si skutečnou totožností Bluea nebyla až do konce jistá. Děj byl skvělý, Simona jsem si oblíbila stejně jako jeho kamarády. Jde o příjemné odpočinkové čtení. Opravdu všem vřele doporučuji.

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

(SPOILER) Knihy této autorky mě vždycky dokážou zaujmout. Ideální pro nenáročné odpolední čtení. Vztah Bena s Arthurem mě neskutečně bavil, zápletka byla super. Celkově jsem si čtení celou dobu užívala a musím říct, že po konci pořád doufám v jejich společnou budoucnost.

Podělaným navrch Podělaným navrch Becky Albertalli

Podle hodnocení jsem nic moc nečekala, ale příběh mě velmi kladně překvapil. Knihu jsem přečetla za necelý den a opravdu jsem byla spokojená. Pro oddechové odpolední čtení ideální.

P. S. Reid byl super.

Iko sama sebou Iko sama sebou Marissa Meyer

Na toto pokračování Měsíčních kronik jsem se opravdu hodně těšila. A docela se mi očekávání vyplnila. Bylo pěkné si opět počíst o mých oblíbených postavách. Uvítala bych ale lepší komiksové ztvárnění a více prostoru věnovanému Iko a Kinneymu.

Eleanor a Park Eleanor a Park Rainbow Rowell

Ze začátku jsem očekávala klasický romantický příběh a postupem času jsem byla překvapená, že tomu tak nebylo. Děj se dotýkal docela vážných témat a zároveň zde byl pořád prostor pro romantiku. Celkově jsem spokojená, vztah Eleanor a Parka mě bavil. Otevřené konce moc nemusím, ale tady jsem si vymyslela svůj vlastní šťastný konec a nezbývá mi nic jiného, než tuto knihu všem vřele doporučit.

23.04.2021 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Skvělý díl. Johnovi jsem dlouho přála, ať se dá konečně dohromady s Xhex a tady jsem se dočkala. Vedlejší dějové linky se mi líbily, hlavně ty s Qhuinnnem, Blayem a Saxtonem. Rovnou se vrhám na pokračování. Všem doporučuji.

17.04.2021 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Díky téhle knize jsem si konečně Rehvenge oblíbila. Díl se mi líbil, vedlejší dějové linky jsou super. Rozhodně všem doporučuji.

15.04.2021 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Další úžasný díl. Konečně jsem se dočkala Tohrova šťastného konce. Moc jsem mu to přála, s příběhem jsem spokojená. Ostatní zápletky mě také velmi bavily a já už se těším na pokračování.

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Pokračování divergence mě už nebavilo tak moc jako první díl, ale stále jsem si dokázala čtení užít. Tobias byl pořád skvělý, jen Tris mi už moc nesedla, ale i přes to tuto knihu doporučuji.

13.04.2021 5 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Další skvělý díl. Musím se přiznat, že jsem se na této sérii stala závislou a pořád mě to stejně baví, Stále se objevují nové zápletky a já si čtení těchto knih opravdu užívám. Payne s doktorem mi byli sympatičtí, jejich vztah mě bavil. Všem doporučuji.

13.04.2021 5 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Tenhle díl mě nebavil tak moc jako předchozí díly. Phuryho chování mi moc nesedělo, ale i přes to se stále jedná o skvělý díl a já se těším na pokračování.

13.04.2021

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Další z mých oblíbených dílů. Vztah Vishouse a Jane mě bavil, opravdu jsem mu přála, ať je konečně šťastný. Všem doporučuji a těším se na další díl.

13.04.2021 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Tenhle díl se příjemně četl. Přátelství Vishouse s Butchem mě bavilo, už se těším na další díl. Všem doporučuji.

13.04.2021 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Tento díl patří k mých nejoblíbenějším. Zsadist mě ze všech bratrů nejvíce zaujal, všem vřele doporučuji.

03.04.2021 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Tenhle díl patří k mých nejoblíbenějším. Rhage je úžasný a jeho vztah s Mary mě opravdu bavil. Pasáže s bezduchými ale přeskakuji.
Líbily se mi i scény se Zsadistem a Bellou a díky nim se těším na následující díl.

02.04.2021 5 z 5