Vyvolený milenec

Vyvolený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119368/vyvoleny-milenec-119368.jpg 4 792 72

Bratrstvo černé dýky série

Se svou neskonalou věrností Bratrstvu se Phury obětoval pro zachování svého rodu a stal se mužem zodpovědným za jeho pokračování. Byl vybrán, aby se stal otcem mnoha synů a dcer a zajistil tak přežití rodu a zachování jeho tradic a zrodu nových jeho bojovníků. Jeho první žena Cormia, která touží získat nejen jeho tělo ale i srdce, odkrývá Phuryho obavy skryté pod jeho vznešenou zodpovědností. Mezitím se však divokost útoků nepřátel rodu stupňuje, smutek se šíří sídlem Bratrstva, a Phury se musí rozhodnout mezi láskou a povinností.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: ekniha , Baronet

Lover Enshrined , 2008

Thalin
19.04.2024 3 z 5

S každým přibývajícím dílem se přidávají postavy i linky a já si nejsem jistá, jestli je to úplně k dobru. Celé je to docela pestré, ale někdy taky trošku zbytečně zdlouhavé. A Phury tu na mě bohužel působil trošku jako bačkora.

Artep071
28.03.2024 3 z 5

Celkově se v příběhu už probíraj ostatní postavy, nato jsem se těšila a užívám si to a proto v podstatě čtu celou sérii, ale Phury??? No tak ten kluk je tady vykreslen jako naprostý zoufalec ... uvidíme jak se to bude vyvíjet.

miruska1
26.05.2023 4 z 5

Zatím nejslabší díl ale i tak super. Na to, že byl hlavní postavou Phury, přišlo mi, že ho autorka dost zanedbala......

VonDracek
05.09.2022 3 z 5

No, tentokrát to tedy bylo opravdu hodně pestré. I na mě tam bylo až příliš dějových linek. Nicméně, vlastně mě převážně všechny dost bavily, všechny postavy, kterým se tu začíná dávat prostor, jsou pro mě zajímavé. Jen bylo trošku těžší se v tom všem orientovat.
I tak bych uvítala, kdyby Phury měl o něco víc svého prostoru. Každopádně jeho osud se mi nakonec líbí, Cormiino objevování světa bylo celkem roztomilé. Pár podivností/nedomyšlených věcí to má, ale nevadí.
Hodně mě zaujal vývoj přátelství John x Quin x Blay. Už to "sečtělé" společenství bratrů potřebovalo trochu mladší a svěžejší krve.
Rehvův výstup mě tedy poněkud znepokojil, jsem teda zvědavá, kam se tohle bude ubírat...uvidíme... ;)

LilluLong
29.03.2022 3 z 5

Zdĺhavé,zdĺhavé , uz každá postava aj ta druhoradá začína mat svoj príbeh , pardon, sluhovia sú zatial anonymní i ked este nas autorka moze prekvapiť . Za mna tato časť ma 3,5*

moma08
16.01.2022 2 z 5

Tak tenhle díl jsem přeskákala a četla jen pasáže, které byli pro mě zajímavé. Pro mě bylo zatím tohle nejslabší díl.

vladka16
25.09.2021 5 z 5

Tééééda, mám z tohoto dílu pocit, že jsem na křižovatce, ze které se začíná rozbíhat více dějových linek. Pěkně se to zamotává, Phury si hmátl až na dno, tak doufám, že se z toho dostane. No , jsem zvědavá co přijde dál. Tak že vzhůru na další díl.

CiaKawlone
20.08.2021 5 z 5

Kdybych mohla dát 4,5 hvězdičky nejspíš bych tak učinila. Příběh je pořád moc hezký a a energický. Bohužel se zde spíš protíná ostatní příběh a nedá tak prostor hlavním hvězdám této knihy. Rozhodně jsem zvědavá, jak se příběh bude vyvíjet dál.

petraj30
02.08.2021 5 z 5

Tento díl mě bavil o něco víc než díl s Vishousem. Sice tu bylo více dějových linií a v popředí stál hlavně John a jeho kamarádi, ale bylo to záživnější než minule. Jsem moc zvědavá na ty tři v budoucích dílech.
Phury na mě nepůsobil kdovíjak světově, ale Cormia jako jediná ho dokázala zkrotit. Ten konec byl úplná pohádka.
Moc se těším na další pokračování

Sisis1999
02.07.2021 3 z 5

Kdybych se měla potýkat s jedním z dvojčat, Phury to nebude. Nedokážu správně popsat proč, ale vedle tohohle fešáka se žlutýma očima na mě Z. působí jako velmi vyrovnaný upír. A nevím, zkrátka je Phury pro mě zatím nejslabší. Jeho zápletka s čarodějem mě příliš neoslovila, a i když jeho shellan mám vcelku ráda, jako celek mi to k sobě nepasuje. Opět jsem zde narazila na své neoblíbené zápletky bezduchých, které mi vždy dokážou otrávit celé čtení. Lash je prostě idiot, (ale alespoň teď vím, proč má černou duši). Na druhou stranu zápletky s Johnem, Quinnem a Blayem se mi líbily moc a nemůžu se dočkat jejich pokračování. Jsem ráda, jak to s vyvolenými nakonec dopadlo, ovšem k tomuto dílu se prostě nevrátím..

Karoli282
13.04.2021 4 z 5

Tenhle díl mě nebavil tak moc jako předchozí díly. Phuryho chování mi moc nesedělo, ale i přes to se stále jedná o skvělý díl a já se těším na pokračování.

Petraj365
17.11.2020 5 z 5

Opět super. Jen by nemusel děj tak přeskakovat z jednoho na druhý.

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Plny pocet .. nic ine mozem dat ... super citanie

karin4338
06.10.2020 3 z 5

Zatial pre mna najslabšia časť série. Phuryho feťácke extempore tejto knižke nepomohlo, skôr naopak.

johana3160
17.09.2020 3 z 5

(SPOILER) Bohuzel autorce dochazi stava a mela by si precist co pise. “Tep cerne krve v zilach...” dyt bezdusi nemaji srdce, nemuzou mit tep.... chce se mi rvat... nekdy u tehle vety jsem mela prvni krizi...
proc se nezminila o “carodeji”v jinych dilech. O Phurym se psalo vic nez dost s najednou z nej dela schizofrenika?
A prekladatel nebo autorka by si meli precist definici revolveru. Sig sauer totiz zadne nevyrabi:-( pak to znehodnocuje celou knihu..
Celkove byly dve tretiny knihy o nicem a i kdyz jsem se na Phuryho pribeh tesila, stalo to hodne ukecavani abych docetla. Ale posledni tretina usla i kdyz konec byl o nahoneni sexu aby dostala kniha cejch erotickeho romanu. Obesla bych se. Co me zarazilo je narozeni Nally, nevim jestli jsem se ztratila v casove ose, ale prislo mi ze je to brzo.. nevim kdo v tom ma bordel jestli ja nebo autorka takze to jen poznamka na okraj.
Tema knih BCD mam rada, bohuzel styl autorky mi nesedi a uz se musim do cteni nutit, coz me mrzi protoze nepad je super jen jeji provedeni stoji s prominutim za ho****

haWranka
19.05.2020 2 z 5

A to mě už nebavilo...

Szekynka
27.03.2020 4 z 5

Phury přišel na řadu trošku později, čekala jsem že o něm bude 4tý díl a naváže na Zsadista, ale v závěru se mi líbí jak autorka nechala chvíli jeho osudy v pozadí. Tady jsem čekala konec víc předvídatelný a koukala jsem, že to v závěru dopadlo tak že Vyvolené přestaly mít podle mě ponižující pozici, obzvlášť na konci jak "válčily" se spotřebiči a snažily se zapadnout do normálního života na druhé straně. Líbilo by se mi kdyby nějaká kniha byla o Layle a Amalye... kdo ví, nechávám se překvapit a předem nezjišťuju :). Na konci když přišli bratři sem měla trochu husí kůži, tenhle závěr se mi opravdu moc líbil.

Tereza.Fait
07.02.2020 3 z 5

Jak uz se tu psalo, tenhle dil je na tom stejne jako dil s Butchem. Cetlo se to dobre, ale moc mi to nesedlo.

Calla2002
22.01.2020 4 z 5

Popravdě, Phuryho mám ráda, mám ráda i Butche, ale díly o Butchovi a Phurym mě prostě nebavili xd i když u tohohle dílu to trochu zachránil konec xd většinou to dost zachraňují části s Johnem xd

havrmoni
09.01.2020 5 z 5

Phuryho příběh sám o sobě byl docela zajímavý, ale nestačil. Proto jsem byla ráda, že byl pouze okrajový. Opět další rozehrané příběhy a tím pádem taková návnada na čtení dalších dílů. Rodina, přátelství a lásky. To je to co se mi líbí, nějaká ta akce a relaxační fantasy akorát pro mě.

upíři erotika

J. R. Ward (p)