Vyvolený milenec ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Se svou neskonalou věrností Bratrstvu se Phury obětoval pro zachování svého rodu a stal se mužem zodpovědným za jeho pokračování. Byl vybrán, aby se stal otcem mnoha synů a dcer a zajistil tak přežití rodu a zachování jeho tradic a zrodu nových jeho bojovníků. Jeho první žena Cormia, která touží získat nejen jeho tělo ale i srdce, odkrývá Phuryho obavy skryté pod jeho vznešenou zodpovědností. Mezitím se však divokost útoků nepřátel rodu stupňuje, smutek se šíří sídlem Bratrstva, a Phury se musí rozhodnout mezi láskou a povinností....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119368/vyvoleny-milenec-119368.jpg 4.2752
Série:

Bratrstvo černé dýky 6.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: (ekniha), Baronet
Originální název:

Lover Enshrined, 2008


více info...
Nahrávám...

Komentáře (70)

Kniha Vyvolený milenec

miruska1
26. května

Zatím nejslabší díl ale i tak super. Na to, že byl hlavní postavou Phury, přišlo mi, že ho autorka dost zanedbala......

VonDracek
05.09.2022

No, tentokrát to tedy bylo opravdu hodně pestré. I na mě tam bylo až příliš dějových linek. Nicméně, vlastně mě převážně všechny dost bavily, všechny postavy, kterým se tu začíná dávat prostor, jsou pro mě zajímavé. Jen bylo trošku těžší se v tom všem orientovat.
I tak bych uvítala, kdyby Phury měl o něco víc svého prostoru. Každopádně jeho osud se mi nakonec líbí, Cormiino objevování světa bylo celkem roztomilé. Pár podivností/nedomyšlených věcí to má, ale nevadí.
Hodně mě zaujal vývoj přátelství John x Quin x Blay. Už to "sečtělé" společenství bratrů potřebovalo trochu mladší a svěžejší krve.
Rehvův výstup mě tedy poněkud znepokojil, jsem teda zvědavá, kam se tohle bude ubírat...uvidíme... ;)


LilluLong
29.03.2022

Zdĺhavé,zdĺhavé , uz každá postava aj ta druhoradá začína mat svoj príbeh , pardon, sluhovia sú zatial anonymní i ked este nas autorka moze prekvapiť . Za mna tato časť ma 3,5*

moma08
16.01.2022

Tak tenhle díl jsem přeskákala a četla jen pasáže, které byli pro mě zajímavé. Pro mě bylo zatím tohle nejslabší díl.

vladka16
25.09.2021

Tééééda, mám z tohoto dílu pocit, že jsem na křižovatce, ze které se začíná rozbíhat více dějových linek. Pěkně se to zamotává, Phury si hmátl až na dno, tak doufám, že se z toho dostane. No , jsem zvědavá co přijde dál. Tak že vzhůru na další díl.

CiaKawlone
20.08.2021

Kdybych mohla dát 4,5 hvězdičky nejspíš bych tak učinila. Příběh je pořád moc hezký a a energický. Bohužel se zde spíš protíná ostatní příběh a nedá tak prostor hlavním hvězdám této knihy. Rozhodně jsem zvědavá, jak se příběh bude vyvíjet dál.

petraj30
02.08.2021

Tento díl mě bavil o něco víc než díl s Vishousem. Sice tu bylo více dějových linií a v popředí stál hlavně John a jeho kamarádi, ale bylo to záživnější než minule. Jsem moc zvědavá na ty tři v budoucích dílech.
Phury na mě nepůsobil kdovíjak světově, ale Cormia jako jediná ho dokázala zkrotit. Ten konec byl úplná pohádka.
Moc se těším na další pokračování

Sisis1999
02.07.2021

Kdybych se měla potýkat s jedním z dvojčat, Phury to nebude. Nedokážu správně popsat proč, ale vedle tohohle fešáka se žlutýma očima na mě Z. působí jako velmi vyrovnaný upír. A nevím, zkrátka je Phury pro mě zatím nejslabší. Jeho zápletka s čarodějem mě příliš neoslovila, a i když jeho shellan mám vcelku ráda, jako celek mi to k sobě nepasuje. Opět jsem zde narazila na své neoblíbené zápletky bezduchých, které mi vždy dokážou otrávit celé čtení. Lash je prostě idiot, (ale alespoň teď vím, proč má černou duši). Na druhou stranu zápletky s Johnem, Quinnem a Blayem se mi líbily moc a nemůžu se dočkat jejich pokračování. Jsem ráda, jak to s vyvolenými nakonec dopadlo, ovšem k tomuto dílu se prostě nevrátím..

1