Iko sama sebou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Druhý díl komiksové série, která se tentokrát soustředí na ráznou androidku Iko, která má jasný přístup ke světu, přátelům i nepřátelům, nás provede také nejistotami a tápáním jejích kamarádů. Když totiž měníte světové uspořádání a snažíte se během toho udržet, nebo dokonce navázat vztahy, nic není jednoduché. Nezlomí Iko všeobecné názory na její "porouchaný" systém? Přesvědčí Scarlet Vlka, že je pro ni nejdůležitější na světě v jakékoli podobě? A zvládne přímočará Cinder fungovat v politice a udržet si přitom osobní život a přátele? A jak to dopadne s vlčími vojáky? To vše se dozvíte v napínavém doplnění Měsíčních kronik!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401559/iko-sama-sebou-LEW-401559.jpg 4.6117
Série:

Iko 2.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)
Originální název:

Gone Rogue, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (26)

Kniha Iko sama sebou

Karoli282
23. dubna

Na toto pokračování Měsíčních kronik jsem se opravdu hodně těšila. A docela se mi očekávání vyplnila. Bylo pěkné si opět počíst o mých oblíbených postavách. Uvítala bych ale lepší komiksové ztvárnění a více prostoru věnovanému Iko a Kinneymu.

Mishak
07. dubna

Tenhle komiks mě tak příjemně pohladil po duši. :) Miluju Měsíční kroniky a tuhle knihu do série jsem prostě musela mít! Navíc se v ní příběh trochu ještě rozvine a víme, jak to bylo s našimi hrdiny dál po svržení měsíční královny Levany. Postavy neztratily ani špetku ze svého charakteru, který známe z knih a našlo se i několik momentů, při kterých jsem se musela prostě smát. Navíc se mi tenhle díl líbil více než jeho předchůdce.

Skvělá odpočinková kniha k doplnění celé série. Jsem ráda, že jsem se do ní pustila.


ElikaS
17. března

Je zajímavé, že ač komiksové příběhy miluji, tak samotné čtení komiksů mě nijak nechytlo. Přestože to zkouším znovu a znovu s různými knížkami. Celou sérii Měsíčních kronik jsem si ale zamilovala a patří mezi mé nejoblíbenější knižní série. Takže jsem musela sáhnout i po Iko. A musím říct, že je to zatím nejlepší komiks, jaký jsem četla.

Ač se jedná o komiks, tak má knížka příběh, neříkám, že nějak závratně složitý, ale je tam. :-) A pěkně se rozvíjí, je docela akční, dynamický. Navíc jsme se opět setkali se všemi postavami z Měísíčních kronik a dozvěděli jsme se, jak se jejich život dál ubírá. Tohle jsem si na celé knížce užila nejvíc!

Iko byla stále stejně vtipná a svá a bavila mě jako v ostatních knížkách. Docela jsem uvítala i to, že se nám naše devítka rozrosla a že jsme se něco dozvěděli i o Liamovi.

Jen bych teda měla trochu výtku k ilustracím. Ne proto, že by se mi nelíbily, ale úplně mi neseděli k hlavním postavám. To už je ale asi problém toho, že po těch 5 knížkách už si každou postavu nějak představíte a upravíte k obrazu svému a najednou je vlastně úplně jiná než jste si ji představovali. Obzvlášť na mého oblíbeného Vlka jsem si musela zvyknout.

Julinka679
27. ledna

Druhý a závěrečný díl série Iko, zároveň je také úplným zakončením i série Měsíčních kronik.
Zde není co dodat, jedná se opět o skvělý komiks, který jsem si naprosto užila.
Hodnotím tedy 5* a doporučuji! :-)

Monisek.B
15. ledna

Dokonale zakonceni ;-)

1v8na
07. ledna

Druhý díl komiksové série Iko vůbec nezaostával za prvním, ba dokonce ho i předčil. Marissa nezklamala. Nechyběl humor, nadhled a i napětí

betule3
27.12.2020

Super zakončení, za mě lepší než první díl. Je to hodně nenáročné čtení, ale milovníky měsíčních kronik rozhodně pohladí po duši.

viola5163
10.12.2020

Krásné pokračování, akce, hůmor.

1