Iko sama sebou

Druhý díl komiksové série, která se tentokrát soustředí na ráznou androidku Iko, která má jasný přístup ke světu, přátelům i nepřátelům, nás provede také nejistotami a tápáním jejích kamarádů. Když totiž měníte světové uspořádání a snažíte se během toho udržet, nebo dokonce navázat vztahy, nic není jednoduché. Nezlomí Iko všeobecné názory na její "porouchaný" systém? Přesvědčí Scarlet Vlka, že je pro ni nejdůležitější na světě v jakékoli podobě? A zvládne přímočará Cinder fungovat v politice a udržet si přitom osobní život a přátele? A jak to dopadne s vlčími vojáky? To vše se dozvíte v napínavém doplnění Měsíčních kronik!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401559/big_iko-sama-sebou-LEW-401559.jpg 4.6144

Iko 2.

Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Gone Rogue, 2018

Kniha Iko sama sebou

knihomolkaMist

Tuhle knihu jsem fakt nechtěla dočíst. Byla to totiž poslední kniha ze světa Měsíčních kronik a mě se po tom světě stýská už teď! Zbožňuju to a vřele doporučuju :)

mina_harker

Pěkné zakončení série. Fandím Iko a Kinneymu, ráda bych si o nich ještě něco přečetla.

midone

Bože můj, Meyerová je prostě skvělá spisovatelka. Jsem opravdu nadšená, vážení přátelé.

SněžnáSova

Co k tomu jen říct...? Á ano už vím...SKVĚLÉ ZAKONČENÍ MĚŠÍČNÍCH KRONIK !!!

Nelly178
31.12.2021

Řekla bych, že druhý díl byl o moc lepší než ten první.
V knize byla akce. Jenom je škoda, že to bylo poslední co jsem k Měsíčním kronikám nečetla, protože teď se s nimi musím rozloučit.

Andynka
13.10.2021

I druhý díl komiksu mě moc bavil.
Vlastně k němu pomalu nemám ani co psát.
Iko je prostě super android, je fajn dozvědět se, jak přesně vznikla a sledovat, jak se nadále rozvíjí.
No, prostě super komiks, kterým jsem si vyplnila vždy pár chvilek času a koukala po obrázcích . :D
Ne, oproti Měsíčním kronikám. Je komiks opravdu odpočinkový.
Zábavné čtení.

aquaver
10.10.2021

Druhý díl stejně dobrý jako ten první. Jen škoda, že je to zároveň poslední díl. Nechce se mi s Měsíčními kronikami loučit :(

Karoli282
23.04.2021

Na toto pokračování Měsíčních kronik jsem se opravdu hodně těšila. A docela se mi očekávání vyplnila. Bylo pěkné si opět počíst o mých oblíbených postavách. Uvítala bych ale lepší komiksové ztvárnění a více prostoru věnovanému Iko a Kinneymu.