Iko sama sebou

Druhý díl komiksové série, která se tentokrát soustředí na ráznou androidku Iko, která má jasný přístup ke světu, přátelům i nepřátelům, nás provede také nejistotami a tápáním jejích kamarádů. Když totiž měníte světové uspořádání a snažíte se během toho udržet, nebo dokonce navázat vztahy, nic není jednoduché. Nezlomí Iko všeobecné názory na její "porouchaný" systém? Přesvědčí Scarlet Vlka, že je pro ni nejdůležitější na světě v jakékoli podobě? A zvládne přímočará Cinder fungovat v politice a udržet si přitom osobní život a přátele? A jak to dopadne s vlčími vojáky? To vše se dozvíte v napínavém doplnění Měsíčních kronik!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401559/iko-sama-sebou-LEW-401559.jpg 4.6117

Iko 2.

Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Gone Rogue, 2018

Kniha Iko sama sebou

Karoli282

Na toto pokračování Měsíčních kronik jsem se opravdu hodně těšila. A docela se mi očekávání vyplnila. Bylo pěkné si opět počíst o mých oblíbených postavách. Uvítala bych ale lepší komiksové ztvárnění a více prostoru věnovanému Iko a Kinneymu.

Mishak

Tenhle komiks mě tak příjemně pohladil po duši. :) Miluju Měsíční kroniky a tuhle knihu do série jsem prostě musela mít! Navíc se v ní příběh trochu ještě rozvine a víme, jak to bylo s našimi hrdiny dál po svržení měsíční královny Levany. Postavy neztratily ani špetku ze svého charakteru, který známe z knih a našlo se i několik momentů, při kterých jsem se musela prostě smát. Navíc se mi tenhle díl líbil více než jeho předchůdce.

Skvělá odpočinková kniha k doplnění celé série. Jsem ráda, že jsem se do ní pustila.

ElikaS

Je zajímavé, že ač komiksové příběhy miluji, tak samotné čtení komiksů mě nijak nechytlo. Přestože to zkouším znovu a znovu s různými knížkami. Celou sérii Měsíčních kronik jsem si ale zamilovala a patří mezi mé nejoblíbenější knižní série. Takže jsem musela sáhnout i po Iko. A musím říct, že je to zatím nejlepší komiks, jaký jsem četla.

Ač se jedná o komiks, tak má knížka příběh, neříkám, že nějak závratně složitý, ale je tam. :-) A pěkně se rozvíjí, je docela akční, dynamický. Navíc jsme se opět setkali se všemi postavami z Měísíčních kronik a dozvěděli jsme se, jak se jejich život dál ubírá. Tohle jsem si na celé knížce užila nejvíc!

Iko byla stále stejně vtipná a svá a bavila mě jako v ostatních knížkách. Docela jsem uvítala i to, že se nám naše devítka rozrosla a že jsme se něco dozvěděli i o Liamovi.

Jen bych teda měla trochu výtku k ilustracím. Ne proto, že by se mi nelíbily, ale úplně mi neseděli k hlavním postavám. To už je ale asi problém toho, že po těch 5 knížkách už si každou postavu nějak představíte a upravíte k obrazu svému a najednou je vlastně úplně jiná než jste si ji představovali. Obzvlášť na mého oblíbeného Vlka jsem si musela zvyknout.

Julinka679

Druhý a závěrečný díl série Iko, zároveň je také úplným zakončením i série Měsíčních kronik.
Zde není co dodat, jedná se opět o skvělý komiks, který jsem si naprosto užila.
Hodnotím tedy 5* a doporučuji! :-)

Monisek.B

Dokonale zakonceni ;-)

1v8na

Druhý díl komiksové série Iko vůbec nezaostával za prvním, ba dokonce ho i předčil. Marissa nezklamala. Nechyběl humor, nadhled a i napětí

betule3
27.12.2020

Super zakončení, za mě lepší než první díl. Je to hodně nenáročné čtení, ale milovníky měsíčních kronik rozhodně pohladí po duši.

viola5163
10.12.2020

Krásné pokračování, akce, hůmor.