Karloska Karloska komentáře u knih

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Knihu hodnotím tak průměrně. Nijak extra mě nezaujala, spíš mi přišla zbytečně zdlouhavá.

27.12.2016 3 z 5

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Velmi čtivá knížka. Zaujala mě a budu se k ní vracet.
Působila na mě vesele, ale i "bláznivě" a smutně. Dávám plný počet hvězdiček.

07.12.2016 5 z 5

Perla Perla John Steinbeck

Velmi silná kniha!
Doporučuji!

18.10.2016 5 z 5

Tracyho tygr Tracyho tygr William Saroyan

Knihu jsem přečetla 'jedním dechem'.
Zajímavá, jedinečná, prostě si ji přečtu určitě znovu.
Má smysl

05.09.2016 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Těžko popsat mé pocity po přečtení Inheritance.... smutek, zmatek, nezodpovězené otázky...
Poslední díl série Dračích jezdců mě nezklamal.
Vím jistě, že si všechny díly přečtu znovu a pak ještě znovu.
Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla.

26.08.2016 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Bezchybné zakončení! Třetí díl mě nezklamal, ale překvapil!
Doporučuji!

15.06.2016 4 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Když jsem Lolitu četla, tak moje pocity byly naprosto rozporuplné. Chvílemi nechápavý výraz, kroucení hlavou, znechucení, ale i úsměv, jak je úžasné, jak Humbert Humbert Lolitu miluje a je z ní naprosto celý pryč.
Viděla jsem i film, ale mnohem víc se mi samozřejmě líbila knížka.

06.03.2016 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Páááni! Šla jsem do knihovny s tím, že si půjčím Romea a Julii-knihu k maturitě. Romeo s Julií nebyli k dostání a tak jsem "zabloudila" i jinam.. Knížku jsem čapla a doma ji měla přečtenou hned, protože se od ní nedalo odtrhnout-to doslova. :) Do příběhu jsem se nechala vtáhnout a při posledních stránkách si říkala, že ještě nechci konec.
Lehké čtení oživené krásnou poezií. :')

16.09.2015 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Lehké čtení oživené krásnou poezií. :')

16.09.2015 4 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Čtivá zábavná kniha, ke které se budu určitě s radostí vracet. Přečtenou jsem ji měla hned, smála jsem se u ni, ale i prožívala zrovna ne příjemné chvíle.

17.08.2015 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Řadím ji mezi moje nejoblíbenější knížky! Suprová.
Mám ji koupenou, takže se k ni budu vracet.

22.07.2015 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Kniha Stařec a moře patří mezi mé oblíbené knihy. Nečetla jsem ji poprvé a ještě se k ní budu s radostí vracet.

03.03.2015 5 z 5

Proměna Proměna Franz Kafka

Proměna je první knížka od F. Kafky, kterou jsem četla. Myslela jsem si, že mě moc bavit nebude, ale přečetla jsem ji jedním dechem. Patří mezi povinnou literaturu a určitě knihu doporučuji!

22.01.2015 4 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Precetla jsem ji jednim dechem... Krasna knizka,ktera me zaujala v knihkupectvi a hned jsem si ji koupila:-) jeste by mohla mit nejake pokracovani nebo vice stranek... budu se k ni s radosti vracet.:-)
Vrele doporucujii

14.07.2014

Ve stínu královny Ve stínu královny Tanja Kinkel

Moc hezká a čtivá kniha, která nám více přiblíží, jaká byla situace s Alžbětou I. a jejím okolí.

25.06.2014 5 z 5

Nejdříve jsem knížku odložila a chtěla ji vrátit zpátky do knihovny, ale nakonec jsem ji přečetla jedním dechem. Poutavý a zajímavý děj. Žádné nudné dlouhé pasáže.
Fotografie mají své kouzlo a dodávají celé knížce originalitu a větší napínavost. DOPORUČUJI!!!

13.04.2014 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Nejlepší díl!

09.02.2014 4 z 5

Slabosti velkých mužů Slabosti velkých mužů Frank Huss

Doporučuji pro lidi, které zajímá historie.

09.02.2014 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Božena Němcová si babičku krásně vysnila a myslím, že se jí to povedlo. V knize byla babička opravdu velmi moudrá žena a uměla vždy dobře poradit.

11.01.2014 4 z 5

Obchod se štěstím - Povídky, které vás udělají šťastnou Obchod se štěstím - Povídky, které vás udělají šťastnou Irina Semina

Kniha je velmi nenáročná.

11.11.2013