Jeckyyy Jeckyyy komentáře u knih

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Krásná knížka "pohádek" pro kouzelnické děti :) brzy si přečtu HP, už dlooouho se na něj chystám, a nyní jsem správně naladěna :) Tuto jednou budu číst také dětem, i kdyby náhodou byly mudlové :)

19.10.2018 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Upřímně jsem byla ráda, když jsem dočetla...a že jsem vůbec dočetla. Kniha mě vůbec nezaujala. Čekala jsem alespoň nějaký zajímavý konec...a nic...prostě nic...

16.10.2018 2 z 5

Cat & Cook Cat & Cook Ivana Jindřichová

Tato kuchařka obsahuje plno výborných, skvěle popsaných receptů a jako bonus nádherné fotografie nejen pokrmů, ale i kočičky Mindy :) Radost prohlížet a vařit podle ní ♥

19.09.2018 5 z 5

Hlavně to nikomu neříkej Hlavně to nikomu neříkej Miroslava Varáčková

Kniha je dobře napsaná, čte se rychle. Oceňuji téma - šikana. Vše dobře popsané, dá se vcítit do hlavní hrdinky. Nicméně na toto téma jsem četla více knih, lepší i horší. Tudíž dávám průměr - 3 hvězdy.

11.09.2018 3 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Tak tohle je jeden z mála případů, kdy seriál (film) je lepší než kniha..... ta se sice četla dobře a bavila mě, nicméně mi přišlo, že se Hannah nic tak hrozného neděje a jen si vše moc bere. Seriál je natočen jakoby "vážněji", dává víc smysl. Ale zatím jsem ho nedokoukala do konce, tak se ještě uvidí co bude dál :)

01.09.2018 4 z 5

Psí domov Psí domov W. Bruce Cameron

♥ Miluju tu knížku stejně, jako dvě předchozí... u této padlo méně slz, ale byla úplně stejně dokonalá :) Takže řadím ke svému TOP seznamu ♥

23.08.2018 5 z 5

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

A mně se náhodou knížka líbila....vybrala jsem si ji jen kvůli tomu, že se mi názvem hodila do výzvy a nic jsem od ní nečekala, tudíž mě příjemně překvapila. Je čtivá, dokonce napínavá i přes to, že se dá hodně brzo usoudit kdo je vrah, ale ve finále to ani moc nevadí :)

14.08.2018 4 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Greena mám moc ráda, takže zde jsem šla na jistotu :) Hlavní hrdinka mi hned byla sympatická a celkově se mi příběh líbil...nemoc skvěle popsaná, kniha se dobře a rychle četla.

10.08.2018 4 z 5

Poslední jednorožec Poslední jednorožec Peter S. Beagle (p)

Miluju jednorožce a věřím v ně :) kniha se mi líbila, i když bylo od začátku jasné, jak dopadne.....ale od toho je to pohádka :)

07.08.2018 4 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Továrna :) Anie je holka, co mi často mluví z duše....mám ráda její názory a styl života...knížka je krásně ilustrovaná a plná příběhů a motivací. Příběhy se mi moc líbily, motivace už méně....ale třeba někomu pomůžou :)

02.06.2018 3 z 5

Knížce bohužel musím dát jen tři stars, protože mě moc neuchvátila....myslela jsem, že se v ní třeba dozvím něco nového, ale to se nestalo. Jsem ráda že jsem ji přečetla, ale znovu ji už nejspíš nikdy číst nebudu :) Gilmorky miluju a od knihy jsem prostě čekala víc :)

02.06.2018 3 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Po Psím poslání jsem si myslela, že už je druhý díl zbytečný....ale??? Dvojka snad (panebože!) byla ještě lepší - i když, to možná přeháním, ale byla prostě krásná a díky za ni ♥ úžasně ukončila vlastně celé poslání a já ty knížky prostě miluju obě ♥

01.06.2018 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Fantastická knížka! Nádherně napsaná, příběh dokonalý....Můj pes asi nechápal, když jsem ji četla......protože jsem ho každou chvilku musela vzít a muchlat ho.....ne že bych to normálně nedělala, ale u čtení tohoto to jinak nešlo.......brečela jsem několikrát a myslím si, že tuto knihu by si měl povinně přečíst každý...♥ Třeba by pak svět byl lepší, teď jde spíš do kopru :(

Aktualizuji...předevčírem nám umřela náhle fenečka (13let - není to ten pejsek, o kterém píšu v hodnocení)...bylo to pár dní po přečtení poslání...(náhoda? nemyslím si)....musím ale říct, že jsem ráda, že jsem knihu stihla předtím přečíst....dost mi to pomáhá................

09.05.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Od knihy jsem nic neočekávala a příjemně mě překvapila! Moc se mi líbila, takže jsem se hned podívala na seriál pro doplnění, a kupodivu ani ten nebyl špatný :) těším se tedy na další knihy od této autorky :)

24.04.2018 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Kniha byla zajímavá chvilku, že jsem poznala jak to vidí a jak přemýšlí druhá z hlavních postav.....ale tak od půlky už nuda. Musela bych být sakra velký fanoušek, aby mě mohla bavit tato kniha i tři knihy předcházející...a to nejsem :)

09.04.2018 2 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Celkově mě nezaujal první ani druhý díl....kniha ani film. Ale díl třetí už se mi líbil, byl víc akční tudíž i na film se dalo koukat :)

19.02.2018 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Knížky už mám delší dobu doma, poprvé jsem druhý díl ani nedočetla, ale nyní jdu do kina na poslední zfilmovaný díl, tak jsem si řekla, že se hecnu, během pár dní jsem měla přečteno a teď mám 4 dny na díl poslední. Každopádně to je průměrné čtení, upřímně jsem i malinko ke konci přeskakovala popisování "erotických" scén, protože mi přišlo, že to je pořád to samé dokola (a navíc jsem teda četla daleko zajímavější knihy na toto téma, tudíž mi opravdu nepřijde, že by tato kniha měla patřit k těm nejvíce erotickým ever ;) ).

02.02.2018 3 z 5

To To Stephen King

Tak tato kniha mi dala pořádně zabrat.....vůbec jsem se do ní nemohla začíst, tudíž jsem ji na můj vkus četla sakra dlouho. Uznávám, že kniha je propracovaná a dozvíte se v ní v podstatě snad o celém Derry a všech jeho obyvatelích, ale to je právě ten problém :D Strašně zdlouhavé příběhy....jako nevím no. Něco na knize určitě bude, ale já jsem ráda, že ji mám už za sebou a znovu ji číst určitě nebudu :)

25.01.2018 3 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Tak tuhle knihu jsem si vytáhla u matury... Vím, že mě v tu dobu moc nezaujala, tudíž se nechystám ji číst někdy znovu. Pro mě jen splněná povinná četba.

27.11.2017 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Srdcovka ♥ jako malá jsem knihu brala jen jako pohádku, která se mi líbila.....nyní už vím, že v tom je daleko víc.... :)

27.11.2017 5 z 5