Jeckyyy Jeckyyy komentáře u knih

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Kytice je skvělá.....když jsem maturovala, tak jsem doufala, že si ji vytáhnu, páč jsem ji v tu dobu znala skoro nazpaměť, a Svatební Košili úplně :D Pro mě nejlepší Erbenovo dílo :)

27.11.2017 5 z 5

Kniha mě nijak extra nezaujala, ale jako fanouška ságy byla pro mě povinnost si ji přečíst :) Tím nechci říct, že je nějak špatná, a vím, že až budu číst všechny díly znovu, tak včetně této :)

27.11.2017 3 z 5

My Cooking Diary My Cooking Diary Kateřina Lustigová

Strašně ráda vařím podle blogu této foodblogerky, proto bylo víc než jasné, že knížku musím také mít :) Kačí je vynikající kuchařka a navíc strašně fajn člověk. Byla jsem si pro kuchařku přímo na její autogramiádě a jsem za to moc ráda. Už se těším, až zkusím nějaký z receptů, který jsem ještě nedělala ♥

20.11.2017 5 z 5

Jíme zdravě s Fitrecepty II. Jíme zdravě s Fitrecepty II. kolektiv autorů

Kuchařka je skvělá, už z fotografií se sbíhají sliny :) recepty napsané všechny tak, aby zvládl uvařit opravdu každý a Tipy navíc + vysvětlivky u méně známých potravin jsou také velké plus :) Mám doma již oba díly a jsem nadšená!

20.11.2017 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Nejen, že kniha krásně vypadá na první pohled, je skvělá hlavně obsahem. Čekala jsem, že se mi bude nejvíc líbit povídka od Greena (moje srdcovka), ale nakonec tomu tak kupodivu nebylo. Nicméně tím nechci říct, že by byla špatná, to ani náhodou :) Všechny byly skvělé a čtivé, a trochu mě mrzí, že jsem je četla v létě ve 30ti stupňových vedrech.....je to totiž jedna z těch knih, se kterou si prostě chcete zalézt o vánočních prázdninách s kakaem do pelechu :) (jak už tomu ostatně napovídá název i obal knihy že :D) Takže za mě mohu jen doporučit :)

13.11.2017 5 z 5

Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu kolektiv autorů

09.11.2017 5 z 5

Knize dám ty 4 hvězdy.....napsaná je čtivě, líbí se mi prolínání aktuálního života a života z dospívání. Je zajímavé, jak člověka ovlivní prostředí, ve kterém vyrůstá. Jednu hvězdu ale musím odečíst - a to z důvodu, že je mylně na obálce uvedeno "zpověď LUXUSNÍ prostitutky", což není pravda.....čekala bych příběh o "lejdy", která bude svojí práci dělat v luxusním prostředí, pouze s vybranými zákazníky.....a tomu tak opravdu není, kniha je o klasické prostitutce, která dá i spodině ve špinavém klubu i privátu....tudíž název knihy je hodně, ale hodně mimo, jinak fajn čtení :)

06.11.2017 4 z 5

Zvířátka z Malinové paseky Zvířátka z Malinové paseky Jiří Kahoun

Moje nejmilovanější knížka z dětství ♥

27.10.2017 5 z 5

O čem sním, když náhodou spím O čem sním, když náhodou spím Andrej Babiš

Včera jsem byla v knihkupectví......nakupuju nadšená co jsem vše sehnala, a když jdu platit tak vidím toto na pultu - tak, aby to nemohl nikdo přehlédnout :D a pod tím obří nápis - ZDARMA... sorry jako? Ani kdyby mi za to ještě zaplatili, tak si toto ke knížkám do tašky nedám :D

27.10.2017