Jeckyyy Jeckyyy komentáře u knih

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Milý, dobře napsaný příběh. Jojo nezklamala :) Člověk někdy chce uvěřit, že vše, co se děje, má svůj důvod...

27.04.2020 4 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Skvěle napsaná kniha, děj sice předvídatelný ale u této knihy to ani nijak nevadí :)

10.04.2020 4 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Hned, jak jsem knihu začala číst, donutila mě znovu si Přátele pustit :) takže jsem si krásně vše připomenula od první do poslední série a teprve pak knihu dočetla. Líbila se mi, je tam mnoho informací které jsem nevěděla a myslím, že každého fanouška potěší. Navíc má krásný obal :)

01.04.2020 4 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Napínavý příběh, poutavý od začátku do konce...navíc s překvapivým závěrem :)

17.01.2020 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Navzdory obálce a českému názvu mě kniha mile překvapila. Měla zajímavý příběh a i té erotiky tam bylo tak akorát :)

10.01.2020 4 z 5

Cat&Cook 2 Cat&Cook 2 Ivana Jindřichová

Stejně jako první díl, tak i druhej je topovej :) skvělé, výborně popsané recepty + jako bonus nádherné fotky ♥ cokoliv jsem z kuchařky uvařila tak se povedlo, všichni chválili. Určitě doporučuju :)

09.01.2020 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Vždycky doufám, že to dopadne jinak........♥

09.01.2020 5 z 5

Super popis fantastických zvířat, konečně vím, kde se nachází a jak se před mudly schovávají ♥

27.09.2019 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Tak tahle knížka? První dvě třetiny taková klasika...ale ta poslední byla super a ten konec? Pecka! Úplně mám chuť si ji přečíst znovu, když teď už vím... :)

02.09.2019 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Miluju Jojo, miluju Lou ♥

02.08.2019 5 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Nikdy by mě nenapadlo, že budu číst cestopis...ale tento mi byl doporučen a nezklamal, docela jsem se i nasmála :) těším se na přečtení dalších dílů.

02.08.2019 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Zatím jsem od Kinga četla pouze Řbitov a IT, a musím říct, že že Řbitov stoprocentně lepší...Lépe se mi kniha četla, celkově měla fajn děj, jen tedy nevím, proč je vedena jako "nejděsivější kniha od Kinga"....protože jsem se u ní nebála ani jednou. Hned v den dočtení jsem šla na film, a jak jsem většinou zklamaná, tak tady se mi ten film fakt líbil (až na ten přiblblej konec...)...
SPOILER!
...Sice záměna úmrtí syn/dcera (což se dá pochopit, dvouletý herec by těžko zahrál roli, co bylo potřeba), ale daleko děsivější a lekavější něž kniha....a to je co říct, když tohle říkám já, protože nedám na knihy dopustit a vždy bývají stokrát lepší než film...

20.04.2019 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Nejdřív jsem se nemohla začíst a pletly se mi postavy...pak jsem si zvykla a mohla se více soustředit na děj. Příběh je zajímavý, hezky detailní a závěr překvapivý. Líbí se mi styl, jakým autorka píše a ani tato kniha mě nezklamala :)
(Jak jsem knihu dočetla, musela jsem si po sto letech pustit mojí dříve také hodně oblíbenou Umbrellu :))

12.04.2019 4 z 5

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

A mně se knížka líbila :) krásný nápad na příběh, oddechovka....jediné, co musím vytknout, je český překlad a chyby v knize. Bylo jich tam tolik, že mi to teda vadilo fakt hodně. Ale za to autorka nemůže :)

12.03.2019 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Tak...Harry dočten a já stále nechápu, jak jsem mohla tolik let čekat s přečtením! ♥ Konečně jsem všechno kompletně pochopila, co mě třeba ve filmech mátlo....plus tolik nových informací a všechno ♥ mrzí mě, že už je konec....ale jak se říká - někdy je dobré v nejlepším přestat :) nicméně už teď je jasné, že se k HP budu několikrát a s chutí vracet :)

03.03.2019 5 z 5

Je skvělé sledovat, jak se děj postupně přesunul z pohádky...... Nejlepší je cestování pomocí myslánky, dospívání postav a s tím souvislé jejich "problémy" a trable... hned jdu na poslední (achjo, poslední :( ) díl ♥

11.02.2019 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Tento díl? Pro mě spousta nových oblíbených postav a čím dál méně náklonnosti k Harrymu...a to se netýká jeho pubertálního chování, ale celkově divné povahy...

21.01.2019 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Já si do dneška myslela, že dvojka je ze všech nejslabší....ale asi ne. Líbilo se mi to jako jednička a uvidím, jak budu pokračovat, jestli alespoň o nějakém dokážu říct, že je horší :D

09.11.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Poprvé jsem Kámen mudrců četla, když mi bylo asi 10....a byl to jediný Harry, kterého jsem přečetla. Teď mě moje ségra, která je Potterhead, přesvědčila, ať si to přečtu znova. Tudíž v mých 26ti letech přečteno během dvou dnů a hned jsem se vrhla na další díl.......skvělá knížka ♥ A teď jsem ráda, že je tolik dílů :D

06.11.2018 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Nádherná knížka ♥ Vůbec jsem se nemohla odtrhnout...poutavý příběh, napínavý i dojemný.

29.10.2018 5 z 5