Cat&Cook 2

Cat&Cook 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428023/bmid_catacook-2-047-428023.jpg 4 17 3

A je to tady! Moje druhá kuchařka, tentokrát s kočičí nástupkyní Miňonkou, kterou všichni znáte z mého Instagramu. Nemohu uvěřit, že 2. díl kuchařky Cat & Cook vzniká už po roce! A co vás v něm čeká? Knížka je opět plná oblíbených tradičních českých i zahraničních jídel. Jak už jste u mě zvyklí, najdete uvnitř podrobně popsané postupy a vysvětlené kuchařské metody, aby se vám pokrm nejen povedl, ale abyste také porozuměli jeho přípravě. Můžete se těšit na spoustu postupových fotek krok za krokem, fotky s Miňonkou a také na minicestopis z mého roadtripu po Itálii. ☺... celý text

Kuchařky
Vydáno: , vlastním nákladem

Cat&Cook 2

dangerkriss
04.11.2021 3 z 5

Kniha se zajímavými recepty a hezkými fotkami. Postupy detailně popsány. S autorkou jsem se viděla osobně a působila na mě moc sympaticky. Uznávám, že jsou na trhu i lepší kuchařky i s více dostupnými surovinami.

HDosoudilová
10.06.2020 5 z 5

Mám doma oba dva díly a oba nemůžu vynachválit :-) Nádherné fotky, skvělé recepty a hlavně úžasně sepsané. Jsou vhodné právě i pro začátečníky. Ivanku už delší dobu sleduji na instagramu a je mi moc sympatická. Mám ráda její videa.

Jeckyyy
09.01.2020 5 z 5

Stejně jako první díl, tak i druhej je topovej :) skvělé, výborně popsané recepty + jako bonus nádherné fotky ♥ cokoliv jsem z kuchařky uvařila tak se povedlo, všichni chválili. Určitě doporučuju :)

kočky kuchařky vaření

Ivana Jindřichová