Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V kuchařce najdete 120 receptů, které jsou řazené do kategorií podle druhu jídla. Snídaně, polévky, pomazánky a tak dále. U každého najdete kromě jednoduchého postupu také nutriční hodnoty a tipy, čím jídlo ozvláštnit. Kniha potěší jak úplné začátečníky, kteří s vařením teprve začínají a potřebují pomocnou ruku, tak zkušené kuchařky a kuchaře, hledající originální a zdravé recepty pro celou rodinu...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/343359/jime-zdrave-s-fitrecepty-m6m-343359.jpg 4.666
Série

Jíme zdravě 1.

Žánr
Kuchařky
Vydáno, Fitrecepty
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (21)

Kniha Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu

Přidat komentář
Chytuš
13. října

Oblíbených kuchařek mám tolik, že by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Hrdě hlásím, že tohle je jedna z nich - skvělé recepty, které nejen dobře vypadají, ale hlavně bezkonkurenčně skvěle chutnají...

Booky84
12. října

Skvělá kuchařka, úžasné recepty a krásné fotky. Těším se na vaření.

edith79
07. března

Krásná kniha plná zdravých, jednoduchých receptů. Jsem moc ráda, že ji mám ve své kuchyni. Internet je sice plný receptů tohoto typu, ale kniha je kniha.

roso.mak
08. února

+ zajímavé a určitě i chutné recepty
- drahé suroviny, které je ale možné nahradit (všude používá kokosový olej a rostlinná mléka)
- její pojetí toho, co je porce, je opravdu hodně mimo. Nejvíce mě pobavila květáková pizza o průměru 30 cm, která má vystačit pěti lidem na oběd.

Ryšava
15. ledna

Zamilovala jsem se do kuchařky a mám všechny díly :) začalo mě vaření bavit a manželovi chutna a ten je proti zdravým jídlům =D

Beily
12. ledna

Nejlepší kuchařka, kterou jsem kdy vlastnila. Většinou jsem vždycky považovala tištěné kuchařky za zbytečnost, protože hodně receptů už můžeme najít na internetu. Nicméně tato knížka je přímo nabitá inspirací a líbí se mi, že obsahuje recepty jednoduché na přípravu a hlavně z potravin, které jsou běžně dostupné a nejde o nic drahého. Nejdražší surovina, kterou najdete v jednom receptu jsou krevety a losos, jinak jde opravdu o úplný základ, který kde kdo najde v ledničce. Rozhodně nelituji koupě a plánuji si dokoupit i další dva díly, které taky vypadají skvěle.

attila1
04. ledna

Tuto kuchařku mi přinesl knižíšek a jsem nadšená. Super recepty z dostupných surovin,pěkně nafoceno. A jídla dobře chutnají.

Gibis
03. ledna

Skvělé jednoduché recepty, které báječně chutnají. Líbí se mi tipy pod každým receptem, kterými můžete nahradit různé ingredience nebo recepty vylepšit a tabulka na konci kuchařky, kde jsou další rady, co čím nahradit, pokud doma něco nemáte.

1