Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu

V kuchařce najdete 120 receptů, které jsou řazené do kategorií podle druhu jídla. Snídaně, polévky, pomazánky a tak dále. U každého najdete kromě jednoduchého postupu také nutriční hodnoty a tipy, čím jídlo ozvláštnit. Kniha potěší jak úplné začátečníky, kteří s vařením teprve začínají a potřebují pomocnou ruku, tak zkušené kuchařky a kuchaře, hledající originální a zdravé recepty pro celou rodinu...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343359/big_jime-zdrave-s-fitrecepty-m6m-343359.jpg 4.4114

Kniha Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu

Olous1

Opět perfektní recepty, přiložené fotografie. Další skvělá kuchařka do mé sbírky. Pomazánky vypadají dobře,hned vyzkouším.100%.

Fiddis

Už jsem z ní vyzkoušela hodně receptů a k některým se často vracím. Určitě doporučuji.

killy
03.09.2021

Kuchařky nekupuju, Fitrecepty mě ale zaujaly na Instagramu a nyní mám už 6 jejich knih. Jednoduché a celkem levné recepty, většinou mám všechny suroviny doma. Navíc je tam úžasná tabulka "co čím nahradit" pro lidi s různými dietami. Krásné fotografie jsou jen další plus. Doporučuji!

makkuska
26.12.2020

Úžasné moderní recepty, které používají i nové suroviny, ne pouze ty běžně používané. Mě styl jídel sedí, sama vařím obdobně, takže pro úžasná inspirace. Pěkně popsané recepty, krásné inspirativní fotky.

Marsee
25.05.2020

Bohužel, byla jsem zklamaná. Nejsem michelinská kuchařka ale taky žádný zelenáč. Vůbec mi jídlo z receptů nechutnalo, musela jsem hodně "upravovat", ingredience drahé a pro mě mnohdy nedostupné. Poslala jsem o dům dál a koupila jinou a pro mě vhodnější kuchařku

NymphMaeve
25.05.2020

Úžasné zdravé recepty plné chuti a inspirace. Jsem za to velmi vděčná a zatím jsem neuvařila jediný recept, který by nám doma nechutnal. A to ani příteli, který se zdravým surovinám delší dobu bránil, našel si cestu k batátům, čočce i celozrnnému pečivu a těstovinám. Jsem nadšená a děkuji za to!

EvikU.
26.11.2019

Některé recepty jsou fakt luxusní. Ale kuchařky břicháče Toma mám ještě o hvězdičku radši. ☺

Chytuš
13.10.2019

Oblíbených kuchařek mám tolik, že by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Hrdě hlásím, že tohle je jedna z nich - skvělé recepty, které nejen dobře vypadají, ale hlavně bezkonkurenčně skvěle chutnají...