Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu

V kuchařce najdete 120 receptů, které jsou řazené do kategorií podle druhu jídla. Snídaně, polévky, pomazánky a tak dále. U každého najdete kromě jednoduchého postupu také nutriční hodnoty a tipy, čím jídlo ozvláštnit. Kniha potěší jak úplné začátečníky, kteří s vařením teprve začínají a potřebují pomocnou ruku, tak zkušené kuchařky a kuchaře, hledající originální a zdravé recepty pro celou rodinu...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343359/jime-zdrave-s-fitrecepty-m6m-343359.jpg 4.492

Jíme zdravě 1.

Literatura česká, Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, Fitrecepty

Kniha Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu

Marsee

Bohužel, byla jsem zklamaná. Nejsem michelinská kuchařka ale taky žádný zelenáč. Vůbec mi jídlo z receptů nechutnalo, musela jsem hodně "upravovat", ingredience drahé a pro mě mnohdy nedostupné. Poslala jsem o dům dál a koupila jinou a pro mě vhodnější kuchařku

NymphMaeve

Úžasné zdravé recepty plné chuti a inspirace. Jsem za to velmi vděčná a zatím jsem neuvařila jediný recept, který by nám doma nechutnal. A to ani příteli, který se zdravým surovinám delší dobu bránil, našel si cestu k batátům, čočce i celozrnnému pečivu a těstovinám. Jsem nadšená a děkuji za to!

EvikU.
26.11.2019

Některé recepty jsou fakt luxusní. Ale kuchařky břicháče Toma mám ještě o hvězdičku radši. ☺

Chytuš
13.10.2019

Oblíbených kuchařek mám tolik, že by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Hrdě hlásím, že tohle je jedna z nich - skvělé recepty, které nejen dobře vypadají, ale hlavně bezkonkurenčně skvěle chutnají...

Booky84
12.10.2019

Skvělá kuchařka, úžasné recepty a krásné fotky. Těším se na vaření.

edith79
07.03.2019

Krásná kniha plná zdravých, jednoduchých receptů. Jsem moc ráda, že ji mám ve své kuchyni. Internet je sice plný receptů tohoto typu, ale kniha je kniha.

roso.mak
08.02.2019

+ zajímavé a určitě i chutné recepty
- drahé suroviny, které je ale možné nahradit (všude používá kokosový olej a rostlinná mléka)
- její pojetí toho, co je porce, je opravdu hodně mimo. Nejvíce mě pobavila květáková pizza o průměru 30 cm, která má vystačit pěti lidem na oběd.

Ryšava
15.01.2019

Zamilovala jsem se do kuchařky a mám všechny díly :) začalo mě vaření bavit a manželovi chutna a ten je proti zdravým jídlům =D

Vaříme s Láďou Hruškou
Vaříme s Láďou Hruškou