O čem sním, když náhodou spím

Vize 2035 pro Českou republiku, pro naše děti.

Vize politika Andreje Babiše o možném trendu politického a společenského vývoje České republiky.

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348858/big_o-cem-snim-kdyz-nahodou-spim-npT-348858.jpg 1247

Kniha O čem sním, když náhodou spím

MetalJacket
10. listopadu

Je to bombastické. Čtěte, dokud to nezakážou!

malpet
09. listopaduodpad!

Je vidět, kde se Andy (teda ne, že by to psal on osobně) inspiroval, vždyť ta jeho kniha, to je celý Neználek, ten bolševický nešika žijící v ideálním utopistickém světě, kde jsou si všichni rovni a všechno je skvělé a báječné. To Rusáci cpali svým dětem, tu naději, že bude líp, až budou velké. Navíc si mohli po přečtení knihou přitopit, případně jí v době hladomoru i pojídat. Celý Andrej.

heavy66

Tak včera i Dnes by mě to opravdu zajímalo! :-)

jprst

Při přečtení zdejších komentářů mě napadlo, kolik jejich autorů skutečně tuto knihu přečetlo a kolik se jich bez ohledu na její obsah nechalo ovlivnit jen jménem uvedeného autora.

Nepeta

Žvásty, žvásty, žvásty
Autor popisuje svoji vizi ideálního světa. Některé myšlenky jsou zajímavé a líbivé, bohužel neuskutečnitelné. Žádný diktátor nedokáže změnit lidské myšlení a zařídit, aby na sebe všichni byli slušní a hodní i když by to bylo krásné....

MinaHawke
25. srpnaodpad!

Co k tomu dodat? Radši snad ani nic.

HonzaBeran
17. červenceodpad!

Už tomu budou 4 roky, co jsem toto „dílo“ četl. Obvyklé, hezké a líbivé myšlenky pro průměrné voliče. Ovšem nic nového. Kniha říká co by (asi Babiš) chtěl, ale nikde není napsáno jak toho dosáhnout. Člověk by řekl, že když už se napíše kniha, tak by v ní mohla být i odpověď na otázku „Jak?“, ale to se zde nedočtete. Za ty 4 roky Babišovi vlády je také vidět, že je to hlavní problém, který sám Babiš nemá vyřešený. Mluví o snech co má, ale nikde nezjistíme, jak jich dosáhnout. Co na knize mohl býti k chvále je grafika. Ta je ovšem velmi podobná knize „Konec prokrastinace“. Takže zase, nic originálního, nic nového. Pořád ta samá písnička. Utopických románů se napsalo mnohem více a kvalitnějších; není tedy důvod tuto knihu vůbec otvírat.

Jordanka9

Nevidim, důvod, proč bez rozmýšlení a bez přečtení ani jediné strany napsat rovnou odpad, pouze pro alergii na tvář na titulní straně.
Ať to psal Babiš sám či s pomocí pana Prchala ( v knize bohužel "spoluautorství" neuvedeno), musím konstatovat, že jsem si v režimu bleskočtení knihu prošla.
Dozvěděla jsem se řadu statistických údajů, některé vize mne zaujaly - např. úvaha o tom, kam by mělo spět vzdělávání našich dětí , aby v roce 2035 byly tam, kam míří puk. Inspirováno známým výrokem krále hokejistů Waynem Gretzkym (Že ho neznáte, nejsa fandou hokeje? Tak si tento odpad přečtěte...) O principu 3K , jací lidé se v budoucnu mají šanci uplatnit, poté, co vymizí jednoduchá rutinni a manuální práce jsem se dozvěděla v teto "?propagační "?brožuře. Atd..., atd....
Vskutku jsem se pobavila hned v úvodní kapitole, kde autor( zde skutečně Babiš) kritizuje bláboly Vaclava Klause při jednom z rozhovorů v TV a poukazuje na jeho OBŘÍ EGO ( udeřila kosa na kámen! ). A to byla inspirace ke konečné vendetě - psal se totiž podzim roku 2011! A základní kámen nejmenovaného hnutí byl položen...
Odepsat knihu (či člověka) je otázkou minuty, co takhle se zamyslet?