O čem sním, když náhodou spím

O čem sním, když náhodou spím https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348858/bmid_o-cem-snim-kdyz-nahodou-spim-npT-348858.jpg 1 301 124

Vize 2035 pro Českou republiku, pro naše děti. Vize politika Andreje Babiše o možném trendu politického a společenského vývoje České republiky.

replix
30.07.2017 odpad!

Reklamní kampaň, kterou nemusí Andy přiznávat do peněz za politickou kampaň. Je to laciné, trapné a jistojistě se to zalíbí té správné cílové skupině. Jedná se vlastně o takovou přiblblou brožuru napsanou jakoby Andrejem Babišem (bez chyb a slovenských slov?). Snůška žvástů o tom, jak se několikrát přistižený podvodníček z ničeho nic ocitl v politice, kterou bude přece dělat jinak a poctivě (viz výše, několikrát přistižený podvodníček) smíchaná s vizionářským snem o budoucnosti ala Isaac Asimov střižený Elonem Muskem. Kniha je zadarmo, ale i zadarmo je drahá.

Zednář
25.07.2017 odpad!

Primitivní jazyk primitivního sdělení primitivním lidem. Úroveň a kvalita stejná jako u Tato země je naše, Marx-Leninský manifest, Mein Kampf a Vaříme s Láďou Hruškou. Už jen první 3 stránky byly utrpením způsobeným crčícím monstr-egem.

Sendy67
18.07.2017 odpad!

Je těžké hodnotit něco, co vzniklo toliko jako předvolební slib. Jde o neuvěřitelný mix lží, polopravd, věcí vytržených z kontextu a prakticky nerealizovatelných vizí. Autor (PR páně Babiše, které je skutečným autorem, nechť mi odpustí.) si plní ústa termíny, které mu jsou v reálu naprosto cizí. Tradice českých výrobců (A co tradice těch firem, které násilně převzal/ukradl?), poctivost ("Všeci kradnú, jen já daňově optimalizuji.), vlastenectví (Radši než Čechům, dám práci cizincům, protože jim stačí minimální mzda. Čehůni chcou živit děcka, bydlet, jíst, a na to jim ta almužna prostě nestačí.) Za mě propadák.

Lutzka
15.07.2017 1 z 5

Knihu bych zaradila do police hned vedle Slunecniho statu a Utopie. Zaber temat je velmi siroky a kazdy pripadny ctenar volic by si jiste nasel to sve. Obavam se, ze neni realne dosahnout v horizontu necelych 20 let vsech Andrejovych snu. Byt uznavam, ze realizace spousty z nich by i mne udelala radost. Kniha popisuje, ceho vseho by slo do roku 2035 dosahnout, nicmene uz chybi realne JAK. Vsechny tyto sny by staly spoustu penez. Z literarniho hlediska se nejedna o nic hodnotneho, ale to nebyl zrejme ani zamer. Libivy popis snu a hra na narodni hrdost, dedictvi a tradici ceskych firem ma vzbudit ve ctenari pocit "jo, to chci". Coz je mozna lehce usmevne s ohledem na slovensky puvod autora :-) Pozitivne hodnotim zminku i o tematech, ktera mi nejsou vlastni a vzbudila ve mne pocit, ze bych se o nich chtela dozvedet vic. Negativne hodnotim, ze spousta ciselnych udaju neni podlozena zdrojem, takze jim clovek muze a nemusi verit. Nicmene zamerem nebylo napsat peclive ocitovanou diplomovou praci.

politika propaganda Státní bezpečnost (StB) podnikání privatizace populismus

Andrej Babiš
slovenská, 1954
2017  18%O čem sním, když náhodou spím
2021  9%Sdílejte, než to zakážou!

Kniha O čem sním, když náhodou spím je v