Cat & Cook

Cat & Cook https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389875/bmid_cat-a-cook-5sA-389875.jpg 4 36 14

70 receptů, kterých se už nikdy nebudete bát! Kuchařka je zaměřena na oblíbená tradiční jídla z celého světa. Ukazuje různé kuchařské techniky, recepty jsou velmi důkladně popsané, u spousty je i foto postup.

dangerkriss
04.11.2021 3 z 5

Kniha se zajímavými recepty a hezkými fotkami. Postupy detailně popsány. S autorkou jsem se viděla osobně a působila na mě moc sympaticky. Uznávám, že jsou na trhu i lepší kuchařky i s více dostupnými surovinami.

Yeschois
11.03.2020 2 z 5

Takže takto: Miluji jídlo a jsem v tom dost náročná. První recept a hrozné zklamání. Především, kvůli nesmyslným gramážím a některým surovinám. A to jsem ve vaření a pečení docela zběhlá. Zajímalo by mě jestli autorka ty recepty fakt sama zkoušela. Za jeden recept bych dala palec dolů, ale nechci dát odpad, když nemám odvařeno víc receptů. Kniha je silně publikovaná na soc. sítím tak jsem se k ní dostala i já. Navíc moc hezky vypadá, je krásně nafocená a některé recepty vypadají zajímavě. Ovšem otázkou zůstává jestli se budu chtít pouštět do dalšího vaření/pečení, když to poprvé dopadlo tak hrozně? Hvězdička navíc za slevový kód na kitchenaid :D.

Adéla688
05.12.2019 1 z 5

Tato knížka mě vůbec nezaujala, jelikož tyto recepty jsou i na internetu a zcela zdarma a takových 70% receptů, nemohu ani vytvořit, protože jsou s nejdražších a méně dostupných potravin. Tudíž tuto knihu vyhazuji do koše, protože pro mě nemá žádný význam. A přitom si myslí, že umí vařit, tohle může dělat každý, ale napsané recepty, jelikož potraviny jsou drahé, tudíž nechápu proč se tato knížka prodává, když ty potraviny nemohu sehnat. Za mě nedoporučuji, jsou lepší kuchařky, co znám.

Lenies93
27.09.2019 5 z 5

Krásná kuchařka

veronika9484
04.09.2019 5 z 5

Ivanku sleduji již dlouho jak její blog tak následně i instagram a FB. Na blogu měla vždy úžasné recepty a díky její lásce k vaření a jídlu jsou recepty naprostý TOP chuťově. Na kuchařku jsem se velice těšila a naprosto nezklamala . 70 receptů je opravdu z celého světa a stala se mou nejoblíbenější kuchařkou. A sama za sebe mohu říct že komunikace je bez problémů na množství lidí co Ivance píše je pochopitelné že neodepisuje všem i když se snaží. A jelikož si vše dohodla sama bez nakladatelství a jela na vlastní pěst je také pochopitelné že knihu neměla v plánu dotisknou :)

zsn2014
24.07.2019 1 z 5

Komunikace se slečnou autorkou, dokonce i za účelem jejího výdělku je nulová i přes opakované snahy. Hlavně, že veřejně na sociálních sítích pokládá na své fanoušky nejrůznější otázky... To mi naprosto znechutilo názor na její publikaci, která mne nakonec nadchla spíš než kvůli jídla (btw ani nevím, co vaří, kde se vzala a kdo to vlastně je), tak kvůli její pózující kočky na fotografiích. Holt evidentně někomu narostlo sebevědomí i s jednou kuchařkou a nemá potřebu udržet si fanoušky při tvorbě kuchařky druhé, kde už figuruje její nová kočička. Jinak kuchařku teď v plné ceně cca měsíc tomu hromadně vyprodávala během jednoho dne s nárazovou informací na Instagramu, načež po vyprodání neodpovídala ani na stálý zájem o knihy při případné neúspěšné transakci či vrácení zboží ze strany rychlejších zájemců, kteří výprodej (za plnou původní cenu) stihli. Mám ráda lidi, co milují kočky, ale tohle se prostě nedělá a rozhodně si to nemůže dovolit někdo, kdo vlastně jméno na poli proklamovaného kuchaření ani nemá.

michaela2667
03.04.2019 1 z 5

Asi budu jedna z mala, co takove nadseni z kucharky nesdili, z rady vybranych receptu nejsem az tak mile prekvapena, kupovala jsem si ji diky propagaci na instagramu, kde se casto opakovali 3-5 druhu receptu (koblihy, dort, buchty, svickova a nepalske/indicke jidlo, cibulacka) tj. Techto 5 receptu stoji asi z receptu za nejvic, zbytek je takovy nijaky, nenadchne, neprekvapi + nadbytecna reklama retezce Mark and spencer, za me pomer - cena/vykon neopovida, ale je to jen muj nazor, 10 lidi/10 chuti

Gabux
10.03.2019 5 z 5

Vše je dopodrobna popsáno a postupových fotek je dostatek. Konečně nemusím hádat, co to znamená "chvilku povaříme"! Skvělé pro začátečníky i pokročilé.

xnova58
22.01.2019 5 z 5

Moje nejoblíbenější kuchařka ve sbírce. Krásný minimalistický design, velmi podrobně popsané a srozumitelné postupy, nádherné fotky. Mohu všem jen doporučit.

andy_nejedla
24.10.2018 5 z 5

Jedna z nej kuchařek! :-)

dominika1897
17.10.2018 5 z 5

Ivanka je neskutečně šikovná. Recepty jsou srozumitelně napsané, fotky v kuchařce jsou neskutečně krásně nafocené. A její zelňačka ta se u nás vaří teď v podzimnich dnech velmi často! :))

Madlenkačte
15.10.2018 5 z 5

Pro mě nejlepší kuchařka co jsem kdy viděla. Moc dobře vybrané recepty doplňují nádherné fotky jídel a kočičky Mindy. Zatím jsem podle ní vařila jen buchtičky s krémem, ale byly výborné. Doporučuji všem!!!

HDosoudilová
11.10.2018 5 z 5

Nádherná kuchařka sympatické české blogerky a její kočičky Mindy. Tento stejnojmenný blog mám moc ráda. A kuchařka se opravdu Ivče moc povedla. Je plná krásných barevných fotografií, recepty jsou skvěle popsané - hlavně i pro "začátečníky". Líbí se mi, že jsou zde recepty nejen klasické (např. svíčková) ale i méně známé a také ty cukrářské. Už při prohlížení se mi sbíhaly sliny.

Jeckyyy
19.09.2018 5 z 5

Tato kuchařka obsahuje plno výborných, skvěle popsaných receptů a jako bonus nádherné fotografie nejen pokrmů, ale i kočičky Mindy :) Radost prohlížet a vařit podle ní ♥

Ivana Jindřichová
česká, 1991