Janniska Janniska komentáře u knih

Utrpení těla Utrpení těla Monica J. O’Rourke

V podstatě porno s thrilerovým zvratem.Něrikám že úplně špatný,ale tohle všechno jeb*ní a mrd*ní mě prostě nebere.Hvězdy uděluji za povídku Experiment s podstatou lidství,ta mě na závěr mile překvapila,měla nápad a ironii.

12.11.2022 3 z 5

V rozkvětu V rozkvětu Kristina Haidingerová

Ke knize jsem se dostala náhodou,ve skupině Stephena Kinga byla zmínka a dobře jsem udělala že jsem ji(bylo jich víc) obědnala.Zajímavé počtení.Taková trochu porno Alenka v říši divů.Styl psaní mi je sympatický , byla to lahodná jednohubka.

07.11.2022 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Příjemné počtení,jen ten konec nabral velice tychlý,až zbrklý spád.Ráda čtu detektivky s vyšetřovatelkou Fosterovou,jsem ráda že se k ní pan Bryndza vrátil.

06.11.2022 5 z 5

Šaman Šaman Noah Gordon

Moc pěkná kniha , stejně jako předchozí Ranhojič.Politické části mě zprvu nudily,ale postupně jsem se zorientovala.Už se těším na třetí díl.

30.10.2022 5 z 5

Billy Summers Billy Summers Stephen King

Skvělý příběh.Tečka!víc k tomu není třeba dodat.

25.09.2022 5 z 5

Zahrada mrtvých duší Zahrada mrtvých duší Lukáš Boček

Silný a hrůzostrašný příběh,věc o které se nemluví mnoho,není to nic hezkýho,ale mělo by se.Dalvám jedničku za styl psaní,úchvatnou formu knihy,ilustrace a celkový dojem z knihy 10/10

08.09.2022 5 z 5

Dům v blankytně modrém moři Dům v blankytně modrém moři TJ Klune (p)

Příběh suprový,nevěděla jsem úplně do čeho jdu,ale mile mě překvapil.Barevné hnutí se nám objevuje čímdál častěji v různých aspektech,nejsem proti.Hezké a nenásilné.Lucyho jsem si zamilovala.

03.08.2022 5 z 5

Smrt má kola Smrt má kola * antologie

Super Antologie,původně jsem si ji koupila kvůli povídce od S.Kinga , ale bavila mne celá.

25.07.2022 5 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Moc hezkákniha.Zaujala mne hezky zpracovaná obálka a sáhla po knize.Udělala jsem dobře.Velmi čtivé,rychle přečteno,nešlo přestat.Na konci ukápla i malá slza.

07.07.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Shari opět nezklamala.Jedna z mála,kdy nemám naprosté tušení až do konce kdo je vrahem.Ten epilog!!!!!Boží

06.07.2022 5 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

Přišlo mi že dějová linie s Ninou není tak propracovaná,skoro jako jen vyplňující poťrebný počet stran,ovšem jen do konce knihy.Čekám co bude dál.Těším se na další příběh.

02.07.2022 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Charaktery postav mě baví o mnoho víc než u trilogie Griša . Alina mi byla ke konci spíš nesympatická. Nejvíc se mi líbí propracovanost postavy Kaze B. a děje mezi ním a Inej.Super čtivé , těším se na další díl.

31.01.2022 5 z 5

Kouzelné pírko pro Gwendy Kouzelné pírko pro Gwendy Richard T. Chizmar

Já Vám nevím.Skoro si myslím že by na děj stačilo 10-15 kapitol.Dlouho,dlouho o ničem , semlelo se vše nakonec….zklamalo mě to.

12.01.2022 2 z 5

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

Velice zajímavé téma ,napsané čtivým stylem.Čte se velmi snadno a stránky odplouvají jako lístek po vodě.Téma holokaustu ,které je tolik populární ,ale řekla bych že zase z trochu jiného úhlu pohledu.Doposud jsem nepřečetla nic podobného.

09.01.2022 5 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Brilantní.Stále jsem si nezvykla na mistrovo množství postav v mnohých románech.Někdy mi trvá i do půlky než se zorientuji a tohle byl ten případ.I přes to tleskám ve stoje.Skvělá zápletka, která se mi promítala do snů a postavy v nich měli díky Kingově umění popisu velmi přesné rysy.

04.01.2022

Nenávist Nenávist Chris Carter

Z prvu do mě tenhle díl vůbec nešel.Ne a ne se začíst.Na slabší rozjezd ale měl dobrej dojezd.Napínavé zvraty,geniální zápletka.Tak trochu mě mrzí že série bere konce.No,brod je ještě daleko…

01.11.2021

Dívka s jahodami Dívka s jahodami Lisa Stromme

Krásně napsaná kniha , příběh má kouzlo. Báječně vykreslené pocity lásky , trápení , strachu , lásky k malovaní a pohledu na svět očima umělce vůbec. Dostala se ke mě darem , a opravdu mě potěšila.

12.10.2021 5 z 5

Statek je rodu ženského Statek je rodu ženského Kateřina Vágnerová

Super oddychové čtení.Přečteno za dva věcery.

26.09.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Jako vždy morbidní,místy dost nechutné,né pro slabé povahy.Drsnost pachatelů díl od dílu roste.Naprostá genialita Roberta Huntera už mi trochu leze krkem , dejte mu někdo ženskou , nebo ať si aspoň kouše nehty , je až moc hustej :-)
Ne,je to super čtení, nemůžu se odthnout.Jak už jsem asi psala , takový to nakousnutí tématu na konci kapitoly Vás prostě nutí číst a číst a ouha,najednou jsou 2 ráno a za tři hodiny jdu do práce…sakra!:-)

25.08.2021 5 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Celá trilogie se mi moc líbila.Napínavé , přesto oddechové čtení.Pohádkový svět vytvořený autorkou byl plný úžasných a (aspoň v mé hlavě) krásných míst,bytostí i lidí.Ráda jsem do toho světa unikla a byla na chvilku jeho součástí.Děkuji

21.08.2021 5 z 5