jankasvanka jankasvanka komentáře u knih

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Opět silný příběh.... nezapomenutelný. Nemůžu říct jestli byl lepší 1 nebo 2 díl. Muselo být náročné toto dílo napsat. Velký obdiv a velký dík Paní spisovatelce Karin. Těším se na další knihu.

22.05.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Krásně napsaný životní příběh. Spisovatelka si touto knihou zaslouží právem to nejvyšší hodnocení. Těším se na její další knihy.

05.06.2020 5 z 5

Sedm dopisů z lásky Sedm dopisů z lásky Sinéad Moriarty

Jednou větou ..velmi emotivní kniha a po ruce kapesníčky.

16.07.2020 5 z 5

Modrý dům Modrý dům Táňa Keleová-Vasilková

jedním slovem úžasná kniha.Úplně se mi vybavilo dětství a moje babička.Četla ji i moje maminka a má úplně stejný názor,taky ji to vyprávění vtáhlo do dětství a to bude mít 70 let.Doporučuji všem co mají rádi obyčejný příběh ze života

03.09.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Je to už pár let co sem tento příběh četla poprvé....dostala sem pokračování tak sem si chtěla připomenout jak to bylo. A dostalo mě to stejně jako poprvé , strhující, smutné protože je tam násilí, láska. A bohužel je to z poznané zkušenosti.

02.02.2024

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Opět nádherný příběh od této spisovatelky

03.07.2022 5 z 5

Nikdy Nikdy Táňa Keleová-Vasilková

Ráda čtu její knihy, jsou to oddechové a nikdy nezklamou.

10.12.2022 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Výborná kniha, nemohla sem se od ní odtrhnout.

09.01.2023 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Napínavý příběh od začátku do konce. Moje první kniha od této autorky, určitě ne poslední. Doporučuji

22.11.2020 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Až do konce napínavá a skvělá kniha. Přečteno za jedno odpoledne, nemohla sem se od knihy odtrhnout

03.01.2023 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Krásný příběh. Ještě mě žádná kniha od této spisovatelky nezklamala. Dobře se čtou a pokaždé je kniha o něčem jiném.

23.07.2021 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Tak to sem opravdu nečekala. Dobře napsaný příběh ze života z obou stran. Neumím si představit být na místě obou sourozenců a tak zvládat život bez rodičů v době kdy je opravdu potřebuje.

09.01.2021 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Od začátku až do konce napínavý příběh. Kdo má rád trilery tak si přijde na své.

08.08.2020 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Nádherná kniha,moc dobře se četla.

25.04.2019 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Knihy od pana Hartla mě hodně baví.Gazely jsou opět dobře napsané, lehký humor.Za mě hodně dobrá kniha určitě si ji časem přečtu znovu

05.01.2024 5 z 5

Tri sestry Tri sestry Táňa Keleová-Vasilková

Moje oblíbená autorka, příběhy ze života. Ještě žádná kniha mě nezklamala.

28.11.2023 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Krásný příběh

08.03.2022 5 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Krásné pokračování příběhu. Těším se na další knihu od paní spisovatelky

07.02.2024 5 z 5

Máma není služka, máma je dáma Máma není služka, máma je dáma Marek Herman

Knížku sem si přečetla díky výzvě , není to první kniha co sem od Marka Hermana četla. Moc mě bavila

18.11.2022 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Úžasná knížka, krásně napsaný příběh...

15.02.2022 5 z 5