Tri sestry

Viera je učiteľka. Má rada svoju prácu, rodinu. Len dcéra Liv dospieva akosi prirýchlo. Lucia je matka dvoch malých chlapcov, ktorí potrebujú veľa lásky a pozornosti. V manželovi Tomášovi však oporu nenachádza. Najmladšia Ema je slobodná. V láske sa jej nedarí, ale stále verí, že raz sa dočká. Tri sestry a mama, na ktorú dvom z nich nezostáva čas. Mama tuší, že pre dobro jej najdrahších treba niečo urobiť, kým nie je neskoro....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/392411/tri-sestry-qmZ-392411.jpg 4.257
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno, Ikar (SK)

Kniha Tri sestry

ritz

Mám ráda knihy autorky, ale tahle na mě byla s moc velkým happy-endem.

Marika Vanova

Tak hned píšu, ještě se slzou v oku, že se mi to docela líbilo a asi jsem něco takového nenáročného a sladkého zrovna potřebovala. Výhrady psát nebudu, mně to teď sedlo i do nálady.

Leniiis

Ach jo. Knížka super, ale co ten otevřený konec?!

Mateo67

Jako vejce vejci. Tak jsou si všechny knihy této autorky podobné. Zde ale bylo vzhledem k posledním knihám více nepřeslazených scén, naprosto realisticky a bez příkras zachycených. Ale ty konce, kdy všichni, kdo si to zaslouží, dojdou k odpuštění a smíru, drhnou s každou další knihou víc a víc.

knihovnička007

Opět krásný příběh mé oblíbené spisovatelky. Knihy od této autorky jsou pro mne sázka na jistotu.
Věra, Lucie a Ema jsou sestry, která mají společného více než jen zelené oči...
Tatínek jim zemřel, ale na maminku nemají tolik času. Jen nejmladší Ema si alespoň 2-3x týdně udělá na maminku čas. Věra má dospělou dceru Liv a Lucie dva menší kluky, ale hlavně problém s manželem... Vše je pro ně důležitější než matka... Ta později umírá a ony zdědí dům, který je má zase spojit.
Začátek knihy byl na mne moc rozvláčný, Lucie mne strašně vytáčela a absolutně jsem nechápala myšlení Věry a Lucie, které měly v hlavě všechno ostatní kromě maminky... Až příliš pozdě přišly na to, že ji už nevrátí...
Opět nádherný příběh, který mne hodně chytil... Tleskám paní autorce, jak dokáže vystihnou ty krásné maličkosti, které dělají život krásnějším... Ne věci, ale rodina a láska.
Držela jsem palce Věře, Lucii i Emě, aby našly své štěstí a popraly se se všemi problémy.
DĚKUJI!!

speciale88

Za mě bohužel nic moc. Téma mě moc nenadchlo. Úvod je moc dlouhý.

Dandy1

Hezké čtení na jedno odpoledne. Jen přemýšlím, kolik rodin by takový dar spíš rozhádal než spojil. :-)

certik003

Oddechový příběh o tom, jak k sobě sestry znovu hledají cestu. Pro mě docela smutné téma, taky jsem tak dlouho odkládala návštěvu blízké osoby, až už jsem to nestihla. Některé věci byly dost předvídatelné, některé reakce mi přišly přehnané, ale celkově se mi knížka líbila.

Stalo se mi všechno
Stalo se mi všechno