janebeauty9860 janebeauty9860 komentáře u knih

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Rozhodně čtivé.

22.06.2019 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Četla jsem až po filmu. A musím říct, ze obojí zpracování se mi líbilo. Těším se pokračování

14.06.2019 4 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Zajímavé téma. Občas mi přišly některé části moc dlouhé.

29.05.2019 3 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Četla se jedním dechem. Nejvíc mě dostal epilog...Ale aspoň bude každý čtenář potěšen. :D Jako já, která se nemohla stále rozhodnout.

27.05.2019 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Super. Také bych nevěděla, koho vybrat ????

25.05.2019 4 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Moc hezky zpracováno. Líbilo se mi, že je to ze staré doby, ale přijde mi, že tam jsou zároveň prvky z budoucnosti. Těším se na další díl.

21.05.2019 4 z 5

Odpuštění Odpuštění Lauren Kate

Na čtení této knížky jsem se velice těšila. četla se dobře, měla jsem ji rychle přečtenou. Ale čekala jsem od ní víc.

16.05.2019 3 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Krásná knížka. A Kassiel ♥ Už se moc těším na pokračování. Snad bude co nejdříve.

15.05.2019 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Dante mě překvapil. Hezký obrat děje.

03.02.2019 4 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Mám ráda knihy z pohledu muže. Aspoň jsem se dozvěděla něco málo z jeho minulosti.

04.01.2019 3 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Rozhodně lepší než druhý díl.

22.12.2018 4 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

První díl se mi líbil víc. Občas mě rozčilovala Nora, ale určitě si přečtu i další díly. Zajímá mně, jak nakonec dopadnou.

15.12.2018 4 z 5

Hon Hon Andrew Fukuda

Přišlo mi to jako Hunger games v upířím světě. Ze začátku se mi kniha četla dobře, bylo to zase trošku jiné pojetí upírů. Ke konci už jsem se musela nutit, ale musím říct, že konec mě překvapil. Díky odhalení vědce si asi přečtu i další díl.

14.11.2018 3 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

Oddechová, zábavná četba. Od filmu se liší.

06.11.2018 5 z 5

Smrtící pouto Smrtící pouto Jaime Reed

Ze začátku jsem nemohla začíst, ale jakmile se objevil v ději Tobias hned se četlo líp. Jsem zvědavá na pokračování. Tento díl mi přišel lepší než první

24.10.2018 4 z 5

Sweeney Todd: Šňůra perel Sweeney Todd: Šňůra perel Thomas Peckett Prest

Moc hezky napsáno. Trošku jiný příběh než ve filmu, ale oba dva mají něco do sebe. Líbilo se mi, jak vypravěč promlouvá ke čtenáři a každá kapitola vás nutila číst dál a dál.

13.10.2018 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Poslouchala jsem audio verzi. Ráda porovnávám film vs. knížka. V knížce, jak už to bývá, toho bylo víc než ve filmu. Pustím se i do pokračování. Oddechové čtení před spaním.

11.10.2018 3 z 5

Odveta Odveta Joelle Charbonneau

Konec se seběhl poměrně rychle.

04.10.2018 4 z 5

Osudová přitažlivost Osudová přitažlivost Jaime Reed

Příběh nebyl špatný. Klidně by mi stačil jeden díl, ale pro zvědavost si přečtu i další.

04.10.2018 4 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Super, super, super. Těším se na další díl.

18.08.2018 5 z 5