Sedmé nebe ekniha

Co když je svět, ve kterém žijeme úplně jiný? Co když před námi skrývá temná a děsivá tajemství? Co když kolem nás žijí jedinci, kteří do našeho světa nepatří a byli do něj vyhoštěni za svá provinění? Co když žijeme ve světě, kde si padlí andělé odpykávají své tresty a bojují o své duše? Co když se věčný boj mezi nebem a peklem odehrává i na Zemi? Před osmnáctiletou Elaine Riversovou se odkryje střežená opona a ona uzří svět takový, jaký skutečně je. Dostane se do smrtelného nebezpečí, ale po celou dobu je tu někdo, kdo ji neúnavně ochraňuje. Její strážný anděl Kassiel, jeden ze sedmi nejvyšších archandělů. Jedná se o první díl love story fantasy ságy, která je prosycená nečekanými zvraty, napětím, propracovanými charakteristikami, tajemnými zákoutími a strhujícími rozuzleními. Nic nemusí být takové, jaké se na první pohled může zdát. Hloubka příběhu je mnohem spletitější a složitější a její odtajnění se dozvíte v dalších dílech....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356341/big_sedme-nebe-0rD-356341.jpg 4.5192

Sedmé nebe 1.

Romány, Literatura česká, Fantasy

Vydáno: (ekniha), Má kniha.cz

Sedmé nebe, 2017

Kniha Sedmé nebe

Vee064
26.11.2021

Tak tohle se povedlo. Četla jsem docela dost knih z prostředí andělů a musím říct že tato kniha se zapíše mezi mé oblíbené. Začátek byl sice trošičku pomalejší ale pak se to začíná dobře rozjíždět.

petulik330
12.10.2021

Velmi dobře napsaný fantasy román o andělech i těch padlích a jejich potomcích, lásce a tajemství.
Kniha od začátku dávala znát napínavost a čtivost, což se také potvrdilo.

lenka7679
02.04.2021

Páni. Prvních cca 20 stránek jsem se nechytala, říkala jsem si, že poslední dobou nemám moc štěstí na dobré příběhy a i když většinou hodnotím až po více stránkách, chtěla jsem knihu odložit. Naštěstí jsem se nevzdala a jsem neskutečně ráda. Příběh mě pohltil a vtáhl. Naprosto skvěle napsáno. A jelikož v popisu není žádný spoiler, ani já ho nebudu dávat a jen napíši, všem milovníkům románů a fantasy doporučuji.

AniDi
18.02.2021

Krásný příběh, ačkoliv hodně podobný sérii Pád. Čtivě napsáno.

LilianaFalcon
18.10.2020

Autorka má pěkný styl, i když některé věci se tam žalostně často opakují. Úvod byl moc zdlouhavý a připomínalo to spoustu jiným YA knížek.
Ale jinak se mi to moc líbilo. Třeba hodiny psychologie a některé detaily, se kterými se jinak autoři takovýhlech knížek neobtěžují.

DreamerX9
10.09.2020

Souhlasím, že kniha je spíše pro mladší čtenáře (teen, YA) a úzkostně to připomíná sérii Pád. Ale i přesto je kniha krásně napsaná a především svět andělů dává knize kouzlo.

Soňa887
29.07.2020

Překrásná kniha.vsem doporučuji

zinon
30.06.2020

Právě dočteno a toto jsou mé první dojmy po přečtení. Začátek knihy byl takový hodně kostrbatý. Mám ráda v knihách omáčku kolem, která příběh dokresluje, ale tady to bylo takové strohé a ze začátku až na výměny slov mezi Elaine a Adamem jsem se docela nudila. Pak mě ale upoutal příběh, který se mi moc líbil a knihu jsem si opravdu užila. Říkám si, že je škoda, že se příběh neodehrává třeba v Praze, to by bylo pro mě zajímavější. Jinak hodnotím kladně a vrhám se na další díl....protože mě to opravdu bavilo :)