Smrtící pouto

Smrtící pouto https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220723/bmid_smrtici-pouto-220723.jpg 4 85 14

Kronika kambionů série

Jsou záhadní, přitažliví a nebezpeční... Kambioni. Samaře začíná škola. I s Calebovou pomocí pro ni stále není jednoduché ovládnout svého démona. Navíc se o ni začne zajímat nejpřitažlivější kluk ze školy, Malik. Pouto z minulosti, které ji k němu váže, by mohlo zničit ji i Caleba. Začíná bojovat sama se sebou. Každá válka přináší utrpení, a pokud se Samaře podaří uspět, nebude to zadarmo. Jediné špatné rozhodnutí a může přijít o všechno. Zejména, když Malik není tím, kým se zdá být. Pokračování titulu Kronika kambionů – Osudová přitažlivost... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Burning Emerald , 2012

Killlerka3031
03.12.2019 5 z 5

Kniha byla hezká

janebeauty9860
24.10.2018 4 z 5

Ze začátku jsem nemohla začíst, ale jakmile se objevil v ději Tobias hned se četlo líp. Jsem zvědavá na pokračování. Tento díl mi přišel lepší než první

Apoška
20.05.2018 4 z 5

První díl mi přišel lepší. Ale ve čtení série budu pokračovat.

janelka2
03.04.2018 4 z 5

Tak druhý díl byl o něco lepší něž první. Dala bych necelé čtyři hvězdičky. V druhém díle se vyskytla nová postava která díl oživila. Hold padouchové jsou sexy. Jdu hned na poslední díl, jsem zvědavá jak se příběh rozvine.

PotterBara
09.10.2017 4 z 5

Prvni díl byl zkrátka lepší, ale i tak jsem si ho užila. Bylo to velmi napínavé, na to, jak je ten kambionský svět docela i složitý, bylo to hodně oddechové :). Plný počet jsem nedala z prostého dovodu- něco mi tam chybělo a celkově mi to přišlo slabší se srovnáním prvního dílu :). A co ten otevřený konec? Ten je vážně hustej :D

nikola9330
25.08.2016 5 z 5

Stejně jako první díl opět skvělé! Miluji tuhle sérii a celkově tu originalitu, kniha pobaví a zároveň nevíte jaký zvrat Vás čeká dál. Prostě parádní oddechové čtení na dlouhé večery. určitě doporučuji☺

z1631984
22.05.2016 5 z 5

Ten otevřený konec jsem naprosto nečekala. Druhý díl mi přijde o 100% lepší a napínavější než první. ...a já běžím shánět třetí. ☺

netopýrek
19.07.2015 5 z 5

Kniha mě stejně jako první díl velice bavila. Postava Samary jakožto nové kambionky a její pouto hned se dvěma muži.......velice zajímavý podnět k přemýšlení. Styl psaní mě ihned vtáhl do děje a nemohla jsem se od této knihy odtrhnout. Co se týče konce.......překvapení, napětí.
podle mě prostě skvělá kniha a nemůžu jinak než dát 5 hvězdiček :)

ElisR1
17.03.2015 4 z 5

Tahle kniha mě bavila o něco méně, než ta předchozí, ale stále je na co se těšit a rozhodně naláká na další díl.

Charmedka
22.02.2015 2 z 5

První díl se mi opravdu líbil, bylo to něco nového a poměrně zajímavého, poutavě napsáno. Od Smrtícího pouta jsem čekala alespoň stejnou úroveň, bohužel kniha úplně ztrácí kouzlo prvního dílu. S knihou to bylo jako na horské dráze, chvilkami byla čtivá a napínavá, chvilkami zas nudná a nezajímavá. Bohužel kniha mě bavila minimálně a to většinou jen díky Samařiným sarkastickým hláškám.

Nikol1542000
07.01.2015 5 z 5

Mě se to líbilo,měla jsem to přečtený během pár večerů,je to pohodové čtení :) těším se na poslední díl-konec sem opravdu nečekala,takže sem zvědavá jak to vše dopadne :)3

JanaDor
14.11.2014 3 z 5

Druhý díl této série se nese v podobném duchu jako ten první. Je to oddychová fantasy s trochou dobrodružství a lásky. Kniha je průměrně čtivá. Netáhlo mě to přečíst si ji na jeden zátah, ale chtěla jsem vědět jak to dopadne a celkem mě to bavilo. Jen bych řekla, že charakter postavy kambiona je překombinován. Trochu jsem se ztrácela. Chvilkami to bylo dobře napínavé a chvilkami se děj táhl. Je to škoda. Překvapivého dění tam moc není, dalo by se říci, že až na konci. Ten je zcela otevřený a já jsem hodně zvědavá jak to vše dopadne.

Adele02
01.11.2014 4 z 5

Připadala jsem si jak na horské dráze. Jednou mě to bavilo, pak zase ne. Rozhodně to ztrácí na prvním dílu, o tom žádná - a Tobias i Cukrouš mi tu lezli na nervy. Konec se mi zdál lehce zmatený, no jsem zvědavá, jak se s tím popere v trojce.

Zuzlinka
24.10.2014 4 z 5

První polovina druhého dílu se nesla v podobném duchu jako díl první, tzn. "pohodová četba", ale ani mi nedělalo příliš velké problémy knihu odložit a DVA celé dny se k ní nevrátit. Avšak s nástupem Tobiase se můj zájem o tuto knihu rapidně zvýšil, konečně pořádný hrdina ;-)) Na třetí díl se těším nejvíce, doufám, že v ní uvidíme více akce a že Caleb začne o svou Samaru pořádně bojovat.