janebeauty9860 janebeauty9860 komentáře u knih

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Příběh se mi líbil. Nedokážu si představit, že bych se ocitla v hrdinčině kůži. Těším se na další knížky od spisovatelky.

14.10.2017 5 z 5

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Skoro celou dobu se řešili hrdinčiny kluci, ale konec byl jako vždy super a jsem zvědavá, jak to bude dál.

06.10.2017 4 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Neferet se mi moc nezdálo už v prvním díle, teď se mi nezdá ještě víc. Jsem zvědavá, co z toho nakonec bude. Hlavní hrdinka má na můj vkus až moc obdivovatelů a je jako většina hlavních hrdinech ohledně vztahů nerozhodná.

03.10.2017 4 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Líbilo se nové pojetí vzniku upírů. Celkem rychle jsme začetla a chtěla vědět víc. Těším se na pokračování.

23.09.2017 4 z 5

Vykoupení Vykoupení Lisa Jane Smith

Líbil se mi nápad vrátit se zpět na začátek. Tento díl se mi četl moc dobře a bavil mě, akorát jsem zklamaná z konce. Líbila se mi dvojice Elena a Damon.

12.09.2017 4 z 5

Slabé místo Slabé místo Lisa Jane Smith

Tento díl jsem četla po dlouhé době od přečtení předchozího dílu, takže už jsem moc nevěděla, o co tam šlo, ale většina byla dobře vysvětlena, takže jsem se rychle chytla. Celkově mi přišlo, že se skoro celou dobu nic moc nedělo až v posledních pár kapitolách bylo něco akčního. Klidně to mohlo skončit předposlední kapitolou. Poslední kapitola mě donutila k dalšímu dílu.

11.09.2017 3 z 5

Pohádky Pohádky Oscar Wilde

Oscar Wilde se čte dobře. Jeho pohádky nejsou klasické s dobrým koncem, dětem bych je nečetla, ale pro dospělé ok.

05.09.2017 4 z 5

Objetí Objetí Jessica Shirvington

Ze začátku jsem měla problém se pořádně začíst, ale po pár kapitolách jsem knížce přišla na chuť a četla jedním dechem.

29.08.2017 4 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Celá série se mi líbila, četla se jedním dechem. S koncem jsem spokojená, akorát mi je líto Adriana. Celkem jsem si ho oblíbila.

24.08.2017 5 z 5

Nejistý zítřek Nejistý zítřek Avery Williams (p)

Knížka se četla dobře. Velmi mě překvapil konec.

15.08.2017 4 z 5