Osudová přitažlivost

Jsou záhadní, přitažliví a nebezpeční... Kambioni. Sedmnáctiletá Samara pracuje v knihkupectví, aby si vydělala na své první auto. Spolu s ní tam pracuje Caleb, okouzlující a tajemný mladík, jehož uhrančivý pohled nenechá klidnou téměř žádnou ženu. Samara je ale jediná, která cítí, že za jeho neodolatelným úsměvem se skrývá nebezpečí. Tajemství, které Caleba obklopuje, přivádí Samaru do světa kambionů, ve kterém je přitažlivost a atraktivita podmínkou pro přežití. Když se kolem začnou dít děsivé věci a ohrožovat její blízké, musí Samara riskovat a učinit rozhodnutí, které možná změní její život. Navždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200163/big_kronika-kambionu-osudova-pritazlivo-lSk-200163.jpg 3.9139

Kronika kambionů 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Living Violet (The Cambion Chronicles #1), 2012

Kniha Osudová přitažlivost

Erlif
17.04.2019

Ráda občas sáhnu o Young adults... Na tohle jsem narazila úplnou náhodou. První díl mě mile překvapil. Kniha je zajímavá a čtivá, i když tam není hodně akce, až od 3/4 knížky až do konce, tak mi to vůbec nevadilo, protože mě kniha bavila. A moc se těším na další díl, už proto, že narozdíl od prvního je v červeném hodnocení :-)

janebeauty9860
04.10.2018

Příběh nebyl špatný. Klidně by mi stačil jeden díl, ale pro zvědavost si přečtu i další.

venacava
12.09.2018

A tak zas tak špatné to není :)

Dáša249
04.07.2018

Prostě sci-fi. Obsahuje pasáže, které vás vtáhnou do děje, ale určitě existují lepší knihy.

janelka2
12.03.2018

Tak hodnotila bych to tak na něco přes tři a půl hvězdičky. Knížka se mi celkem líbila. Příběh dobrý,postavy sympatické. Líbil se mi sarkastický humor hlavní hrdinky. Myslím si, že autorka úplně nezvládla vykreslit chemii mezi hlavními hrdiny.Kolena se mi z toho netřásla.Myslím, že s knihy mohla vytěžit daleko víc. Ale nelituji, že jsem knížku četla. Do dalšího dílu půjdu ale asi s pauzou.

Apoška
07.03.2018

Příběh se mi líbil, i když to není zrovna kvalitní četba. Ze začátku je knížka trochu nudná, ale pak se to rozjede.

Varoin
23.12.2017

Příjemné čtení..Dobře čtivé.. Oddechovka ke kávě =)

ardeas
23.10.2017

Toto som si chcela prečítať už dlhšie, ale je to suchý odvar v rámci "démonických sfér". Časom určite pôjdem aj do ďalších dielov, lebo nemám rada rozčítané série, ale tento prvý ma nenadchol až tak, aby som čapla hneď po ďalšej. Chcelo by to viac švihu a troška možno výraznejší prvok, ktorým by som si príbeh zapísala do pamäte.