Jamra Jamra komentáře u knih

Vdovy Vdovy Lynda La Plante

Hodně čtivé, chytlavé, čtenář nikdy neví, co se může zvrtnout. Nejde o typickou knihu (detektivku), kde se hledá vrah, což je příjemná změna. Určitě doporučuji.

21.04.2019 5 z 5

Nomád Nomád James Swallow

Dlouhé, neuvěřitelné, překombinované, spousta šťastných náhod ve prospěch hlavních postav. Číst se to ale ve výsledku dalo.

02.03.2019 3 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Čte se rychle díky krátkým kapitolám, zápletka není špatná, ale celé pojetí rozkouzkované do podoby scénáře je zbytečné. Konec sakra rychlý a ničím překvapivý.

05.02.2019 2 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Mno, tak teda nějak nevim. Trochu zmatek. Spousta mrtvých. Konec byl kde?

31.01.2019 3 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

První polovina děje zdlouhavá. Místy překombinované a neuvěřitelné, ale druhá půlka rychle odsýpala a vrah také nečekaný.

19.01.2019 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Další skvělý díl. Napínavá psycho hra o unesené děti a nakonec vyhrávají i ti, co se zúčastnili minulé hry.

02.01.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Moc dobrá kniha. Čtivá, občas zdlouhavé pasáže, že se může zdát, že se děj vleče, ale rozhodně stojí za přečtení.

02.01.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Děj rychle plyne ač se vlastně nic nevyšetřuje, ale místama zvláštní a konec teda dost ujetý.

02.01.2019 3 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Sice mnoho děje, ale vyprávění v real time je super změnou oproti knihám co se odehrávají v několika dnech a více. V podstatě co šlo, to úplně nevyšlo ve prospěch dobra... Jenom dotaz, uniklo mi kde hlavní hrdinka vzala klíče od pick-upu? Díky
Ale super čtení na jeden nádech.

18.11.2018 5 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Svižný děj, trochu předvídavý děj, ale celkově se to četlo dobře.

11.11.2018 4 z 5

Turista Turista Olen Steinhauer

Zajímavý, ale překombinovaný. Mnoho jmen = docela chaos.

10.09.2018 3 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Mno... Začátek super. Konec až nudný a předvídatelný.

27.08.2018 3 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Jo tak to by šlo. Konec přečtený na jeden nádech. Čtivý příběh, zajímavý bez hluchých míst. Stojí za přečtení.

06.08.2018 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Velice čtivý, zajímavý děj. Člověk chvílemi neví, komu věřit.

29.07.2018 4 z 5

Obchodník Obchodník John Grisham

Velice čtivé, zajímavá zápletka z knižního prostředí takže musí potěšit každého, kdo knihu čte v papírové podobě. Stojí za přečtení.

15.07.2018 4 z 5

Stínová válka Stínová válka Bret Witter

Mno, pokud se nazajímáte nebo nerozumíte politickejm bojům a bůhví co to je, tak si víc než polovinu knížky vůbec neužijete a budete se v těchto částech nudit... stejně jako já.

07.07.2018 2 z 5

Bílá těla Bílá těla Jane Robins

Celý děj je dost předvídatelný už od začátku. Příběh skoro o ničem, jedna sestra divnější než druhá a všudypřítomný cider teda taky nic moc... Celkově určitě a dost podprůměr.

20.06.2018 2 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Taková oddechovka, rychlovka, děj předvídatelný po prvních 50 stránkách.

02.05.2018 3 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Zajímavé prostředí, děj fajnově odsýpá, závěr drámo, ale jinak by to nešlo. Takže určitě stojí za přečtení.

26.04.2018 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Příběh zajímavý a čtivý už od první stránky, ale ten konec... Nevím jeslti se mi líbí nebo ne, snad to nějak rozsekne pokračování...

04.03.2018 5 z 5