Jamra Jamra komentáře u knih

Rychlost zvuku Rychlost zvuku Eric Bernt

Zajímavé myšlenkové pochody hlavního hrdiny. Takové, podle kterých lidé bez jeho diagnózy nemusí přemýšlet. Kniha je plná akce, ne jako v podobných knihách, kde se nic akčního neděje a akce přijde až na posledních stránkách.

29.02.2020 4 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Neurazí nenadchne. Žádné indicie, které by čtenářovi napověděli. Všichni víme, že se něco stalo, ale až do posledních 10 stránek nemáme ani špetku něčeho, čeho se chytnout.

09.02.2020 3 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Čte se dobře. Vcelku nečekaný konec.

01.02.2020 4 z 5

Tři ženy Tři ženy Jeff Abbott

První knížka přečtena přes elektronickou čtečku. Občas zmatek ve jménech, možná místy prekombinovane, ale příjemné čtení. Rychle to utikalo.

21.01.2020 4 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Svižný dej, rychlý konec žádné zbytečnosti. Překvapení na závěr. Fajn čtení.

11.01.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Proč mi to tak strašně připomíná knihu Není úniku od T. Adams? Stejný začátek, stejné prostředí, stejné počasí. Bohužel díky tomu to tak neohromilo jako právě Není úniku.

11.12.2019 3 z 5

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Vlastně místama napínavý, ale ve výsledku jasný jako facku snad od pulky.

30.11.2019 3 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Dobře se čte, fajn příběh bez zbytečných odboček. Děj se sice dá předvídat, ale i tak je tam pár překvapivých okamžiků.

09.11.2019 4 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Luca Veste

Až na posledních 70 stránek takové utahané. Souhlasím se zvláštní absencí střelných zbraní, se kterými by bylo všechno jednodušší a rychlejší. Ale chápu, že na druhou stranu i méně napínavé.

22.10.2019 3 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Vlastně fajn čtení. Není co vytknout, ale ani co vyzdvihnout. Svižný spád děje, občas zmatek v postavách, ale fajn.

13.10.2019 3 z 5

Nevěřte tomu Nevěřte tomu Charlie Donlea

Sice málo uvěřitelné, ale konec s docela fajn zápletkou.

16.09.2019 3 z 5

Špatná sestra Špatná sestra Sam Carrington

Vzhledem ke komentářům níže jsem se trochu bála, ale nakonec to nebylo tak hrozné. Příběh sice neuvěřitelný, ale zajímavý. Zajímavě zkombinovaný, ale pořád jsem udržela přehled kdo je kdo, kdo s kým atp. To se v překombinovaných knížkách nestává. Čtení odsýpalo rychle. Sice žádná bombice, ale v pohodě.

02.09.2019 3 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Mno, začátek dobrý, konec dá se, konec není zbytečně prodlužovaný, ale prostředek zdlouhavý, bez nějakého zvratu.

23.08.2019 3 z 5

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Sci-fi nemám ráda. Tohle mi určitým způsobem nevadilo a určitým vadilo. V techniciznim fyzikálním výkladu jsem se ztrácela, ale příběh je svižný, konec rychlý. Průměr.

12.08.2019 3 z 5

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Naprosto přímočaré, co se řeklo jako první možnost, hned to tak bylo. Žádné překvapení co Vám vyrazí dech, žádná nečekaná událost, zápletka. Konec absolutně odbitý.

02.08.2019 2 z 5

Okno do dvora Okno do dvora Pauliina Susi

Nuda, chvílemi vůbec nevím o čem byla řeč. Žádný zvrat nebo překvapení, vše probíhá digitálně. Prostě nic moc. Spíš nic než moc.

21.07.2019 2 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Fajn knížka. Příběh nepřekvapí, ale zajímavé sledovat psycho povahu vrahu. Spojení s dětskou knížkou je také neobvyklé, ale dost zarážející, že taková knížka pro děti vůbec vznikla.

30.06.2019 3 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Spousta postav, spousta dějových linek = velký zmatek.
Děj má ale přibližně od pulky knížky rychlý spád takže se čte rychle.

02.06.2019 3 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Céčkový horor, absurdní, americké, hlavní hrdina se z minuty na minutu přeměnil z obchodního zástupce na Jamese Bonda zkříženého s Walkerem Texasem Rangerem. První díl o 100 % lepší - tohle je velké zklamání.

18.05.2019 2 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Zajímavé prostředí, i poutavý příběh. Chvilička napětí jestli to dopadne tak nebo onak, ale nakonec byl konec očekávaný. Jen možná chybělo nějaké finální odhalení nebo něco na poslední stránce knihy... Ale čte se jedním dechem.

05.05.2019 4 z 5