Nezvěstná

Nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394577/bmid_nezvestna-0WC-394577.jpg 4 94 40

Začalo to jako úplně obyčejný den. Jenže pak ji unesli. Katie Calumetová se nevrátí ze svého ranního běhu. Její zmizení dostane na starosti detektiv Justin Cross, který postupně zjišťuje, že nalezení Katie bude zatím jeho nejtěžším případem – i proto, že rodina Calumetových má svá vlastní tajemství. Zatímco Justin bez oddychu pátrá po tom, kdo a proč ji unesl, Katie se zoufale pokouší utéct svým únoscům... Dokáže ji Justin najít, dřív než bude pozdě? Americký bestsellerový autor T. J. Brearton napsal strhující thriller plný napětí, akcí a zvratů, který vás vtáhne hned od začátku a nepustí, dokud se nedozvíte, jak to dopadlo.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Gone Missing , 2017

Dada077
05.11.2023 4 z 5

Hodnotím kladne. Záver policajnej práce bol síce ako keď Popoluška rozlúskla oriešok, ale dobrodružstvo v divočine (hoci by vyžadovalo podrobnejšie vyrozprávanie) nedostatky pomerne dobre vyvážilo. Vcelku dobré počítanie.

Lucciella_L
31.10.2023

Knížka mě bohužel zklamala..... Děj se táhl a nějak tomu chyběla "šťáva", nějaký pořádný vývoj.... Těhotenství hlavní hrdinky hodnotím spíš jako poslední "záchvěv před smrtí", aby knížka měla aspoň nějaký pokus o zvrat..... Ale za mě bohužel ztráta času :(

Artep25
02.10.2022 3 z 5

Kniha dost průměrná. Námět se mi líbil, ale byla taková bez napětí. Žádný moment překvapení se nekonal. Škoda

Lexie321
03.09.2022 3 z 5

Aj napriek tomu že kniha mala byť akčná a napínavá nebavila ma.

genduna
22.03.2022 3 z 5

Ze začátku fádní, nudný příběh. Zhruba po 100 přečtených stránkách konečně nějaká akce. Závěr skvělý a napínavý.

alexis818
22.09.2021 4 z 5

Dost se mi to líbilo. Hezký napsaný, dobrodružný příběh o odvážné ženě. Doporučuji.

Leena
22.07.2021 3 z 5

Jako thriller bych to nenazvala, spíše dobrodružný příběh o tom, jak houževnatá žena přežila v divočině.
Ale vůbec to nebylo špatné.

JajaPaja
21.01.2021 2 z 5

Moc mně bavila trochu jsem změnila žánr a nezklamala mně ráda si přečtu další knihy od této autorky

SilvieSisinka
18.01.2021 4 z 5

Pro mě byla kniha napínák jako blázen.Hlavne když unesena musela cestovat sama přes hory,lesem.Kdyz už neměla co jíst a pít.

newtory
19.12.2020 1 z 5

Nepresvedčivé, ku koncu až únavné.

Janík511
19.11.2020 3 z 5

Za nedotažený konec ubíram hvězdu. Námět knihy zajímavý, ovšem zpracování už nic moc. Čekala jsem na napínavý závěr a ono se nic ani nedělo. Policie v pátrání nemožná, hlavně v závěru, kdy raději řešili své rodinné problémy v teple a pohřešovaná se musela prakticky zachránit sama. Tak tohle nepochopím... Žádná TOP kniha to není, zapadne ve slabším průměru a za čas si nevzpomenu, o čem vlastně byla. Škoda, čekala jsem od ní daleko více, ale dostala jsem jen bohužel málo. Děkuji, jednou stačilo.

veronika9761
18.11.2020 5 z 5

Napinak jako blázen, fajnovy čtení.

lipi
30.08.2020

Vůbec mne kniha nechytla. Čtení bylo hodně přemáhavé, nudné. Jedna z mála knih, která při čtění zabrala tolik námahy.

DominaCZ
19.07.2020 1 z 5

Mě to nenutilo číst dál, protože to nemělo ani žádnej rozjezd, ani spád, natož jakejkoliv děj.
Nemělo to NIC. Nic jí neudělal, nic se jí nedělo, prostě NIC.
A takhle naivně naletěl? Že tam ječí mimino, tak tam vlezu? Jako vážně?!

Aha, jak bych mohla...mělo to vlastně jen ten KJUUUUUUTE koneček, áááááááách.,.,.trapas.

emilieselden
29.06.2020 4 z 5

Knížka mě bavila, dobře se četla. Měla rychlý rozjezd. Pořád mě to nutilo číst dál a dál. Byla jsem zvědavá, jak to s Katie dopadne.

Ivanka83
12.11.2019 3 z 5

Kniha se četla snadno, ale dlouho, protože jsem u ní usínala. Furt jsem čekala na nějaké to waw, což nepřišlo. I tak jsem držela Katie palce a jsem ráda že to zvládla.

Hella
16.09.2019 3 z 5

Čtivá a dobrodružná oddychovka. Jen mi pořád trochu vrtalo hlavou, proč se únosci pachtili až tak daleko, když mohli využít kterýkoliv jiný neobydlený srub blíže k civilizaci a stejně by jim nehrozilo odhalení. No jo no, tak asi ne všemu můžu rozumět :-) .

markyticka
09.09.2019 2 z 5

Začátek ani konec mne moc nenadchl, je to oddechová četba bez nějaké větší myšlenky, vcelku předvídatelný děj.

beruska
09.08.2019 4 z 5

Příběh byl poutavý, napínavý, jen mi tam po nějakém čase chyběl nějaký obrat v ději, co by čtenáře zaujalo. Jinak hodnotím kladně, Katie jsem držela palečky :) ...

Ivulka432
06.08.2019 2 z 5

Souhlasím níže s Jamra - čím více mi přibývalo stránek tím méně mě kniha bavila. Takové nemastné neslané, kniha vámi "proteče" a zítra z ní člověk neví absolutně nic. Normálně se nedívám na konec knihy, ale zde jsem se musela podívat, neboť jsem nebyla schopna tu roztahanost urychleně dočíst. Sotva 2*.

dobrodružství thrillery pro ženy

Autorovy knížky